האם המנוע של 911 GT2 נמצא מאחורה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המנוע של 911 GT2 נמצא מאחורה?

1nstall

Recommended Posts

זה היה בתגובה לחכם הגדול שאמר:

RazorJunior אין מכונית בארץ שמשתווה לה נקודה, תראה לי מכונית  שעושה 0-100 ב-4 שניות ועוברת את ה-300 קמ"ש ולאו דווקא אחת שעולה פחות מ-20 אלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

index.php?action=dlattach;topic=87480.0;id=45448;image

הסוויק הזאת רחוקה מלהיות סטנדרתית והיא בעלת מנוע אינטגרה 1800 טורבו.

לאנשים שזוכרים אותה מהכתבה היא כבר עברה לבעלים אחרים והיא עכשיו הרבה הרבה מעל 500 כ"ס כמו בכתבה מעל 620 כ"ס (מכיר את הבעלים החדשים והישנים).

ההונדה הזאת לא רואה כל GT2 שתביא לה בקו ישר כמובן ואני יכול רק להגיד לכם שכבר ההונדה הזאת יצא לחיצות בארץ עם 2 פורשים מאוד מאוד חזקות ומשפרות.

כל מה שהולך אצלה במנוע לא עולה חלק קטן מפורשה GT2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא משנה...

גם בטופ גיר, הם לקחו יגואר ישנה מאד, פירקו אותה לגמרי (הורידו ממנה איזה 200 קילו) ושמו נוס שהוסיף לה עוד משהו כמו 200 כוחות...

גם היא נצחה את הפרארי 360 וה911 טורבו (לא GT2...)

עוזר למישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא משנה...

גם בטופ גיר, הם לקחו יגואר ישנה מאד, פירקו אותה לגמרי (הורידו ממנה איזה 200 קילו) ושמו נוס שהוסיף לה עוד משהו כמו 200 כוחות...

גם היא נצחה את הפרארי 360 וה911 טורבו (לא GT2...)

עוזר למישהו?

אל תשכח גם מה הם עשו ללאדה שנתנה בראש גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שצריך להבין זה שאי אפשר לבנות ארמון על יסודות של סוכה...

זה יראה כמו ארמון, זה יהיה מפואר כמו ארמון אבל ברגע שתנסה לז**ן נסיכה הכל יתמוטט...

(תסלחו לי על המאטפורה הטיפשית זה פשוט מצחיק)

או במילים אחרות, זה יראה יפה, זה יסע מהר אבל בפניה? אתה או שתצלץ לשרוף תברקס או ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול דיון שנפתח כאן על מכוניות אני שומע טופ גיר מה זה? חחח

topgear

זה תוכנית בBBC

שלוקחת מכוניות למבחנים ובודקת אותם בכל מיני צורות ... אם זה במסלול או בכביש ובלה בלה כל מיני שטויות עם מנחה בריטי מצחיק.

אתה יכול להכנס לאתר ולראות

http://www.topgear.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טוב לזיין את השכל שעות על מכוניות שאתם תראו רק בטלוויזיה.

תתרגלו,אתם תחיו עם אוטו משפחתי שהאישה תלכלכך ותדפוק כל הזמן,זה יהיה בטח חברה כמו מאזדה 323 וגם זה רק אם תצליחו בחיים...

אז אולי תפסיקו לדבר על מכוניות,נוסים,שיפורי מומנט והוספת מתלים לשיפור התנהגות הכביש כשבקושי יש לכם אוטו (שלא נדבר על אלה שאין להם רישיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טוב לזיין את השכל שעות על מכוניות שאתם תראו רק בטלוויזיה.

תתרגלו,אתם תחיו עם אוטו משפחתי שהאישה תלכלכך ותדפוק כל הזמן,זה יהיה בטח חברה כמו מאזדה 323 וגם זה רק אם תצליחו בחיים...

אז אולי תפסיקו לדבר על מכוניות,נוסים,שיפורי מומנט והוספת מתלים לשיפור התנהגות הכביש כשבקושי יש לכם אוטו (שלא נדבר על אלה שאין להם רישיון)

תגיד, בחור, קעקוע האומר "TO LIVE IS TO SUFFER", כבר עשית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...