ירידת fps פתאומית במשחקים - בעיה בקירור הכרטיס? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת fps פתאומית במשחקים - בעיה בקירור הכרטיס?

MetalB

Recommended Posts

אז ככה יש לי gf 4 ti4200 שעבד לי מצוין במשך שנה בערך...

לאחרונה נגעתי בו די הרבה כי לחבר שלי היה מחשב עם כרטיס כמו שלי רק עם מאוורר מקולקל... אז לפעמים הייתי מוציא את המאוורר שלי מהכרטיס ושם אצלו כדי שנוכל לשחק ברשת ;)

בכל מקרה עשיתי את זה כבר כמה פעמים וזה פעל מצוין אבל אתמול זה התחיל לעשות בעיות - קודם כל השארתי תמחשב דלוק כל הלילה להוריד כמה דברים (חוקיים :P) ואז אני קם בבוקר ואני רואה תמחשב מכובה, ולא נדלק לי משום מה...

אז פתחתי תמחשב חיזקתי חיבורים גם לא ממש עזר ואז כשהוצאתי את המחשב מהחשמל חיכיתי כמה דקות ואז הדלקתי אותו ופתאום נדלק... עכשיו כשאני משחק במשחקים הביצועים די נחותים לפעמים זה פועל ממש טוב ולפעמים זה יורד גם אם אני למשל עומד באותו מקום במשחק ושום דבר לא זז ככה שזה לא שירידת הפריימים נובעת מיותר גרפיקה במשחק...

לדעתי זה בעיה של חימום יתר מה אתם אומרים? אני נוגע בכרטיס והוא ממש רותח... לא בטוח אבל לדעתי יותר ממה שצריך..

המאוורר מסתובב לא פחות טוב לדעתי ככה שהשאלה שלי האם יכול להיות שצריך למרוח משחה טרמית או משהו כי יכול להיות שמרוב שכל הזמן הוצאתי תמאוורר אז נגרם חוסר במשחה - האם המשחה הזאת זה דבר כזה קריטי?

תעזרו לי!! תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחה תמיד עוזרת אבל היא לא תסדר את הבעיה. יכול להיות שהבעיה היא שמתמלא ולא מתרוקן טוב, או שהמעבד דווקא מתחממם יותר מדיי.

יש לי רעיון. תוריד את RIVATUNER, יש להם שם תכנת ניטור מעולה שאתה יכול להריץ בזמן שאתה משחק. היא בודקת את המהיריות, החום והמתח שהכרטיס מקבל ורושמת את זה לקובץ. תבדוק אם יש שם איזהשהוא ערך חריג, ואם לא כנראה שהבעיה היא במקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...