ההונדה סיביק של רוקפורד - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההונדה סיביק של רוקפורד

R0ck

Recommended Posts

אוקי, נגיד את זה ככה.

כיום יש לי C5. לפני כמה חודשים אחותי מעכה לה את הדלת, ובזמן שהסיטרואן ישבה במוסך לתיקון, הביאו לנו מונדאו...

כל יום רק קיללנו את הגרוטאת פח הזאת....

אז אני אומר לך, בתור בן אדם שהתנסה עם שתי המכוניות, שבשום אופן לא הייתי מחליף את הסיטרואן לפורד המסריחה הזאת.... כבר הייתי מעדיף את הפוקוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק אחי כל מילה בסלע, אחרי שאתה מתרגל לאופי של ה-c5 כולם נראות קטנות ליידה.

דוגרי ה-c5 היא אוטו מושלם לארץ ולמה? דבר ראשון הכי נוחה (לקסמי מע"צ העלובים) והכי מרווחת! האוטו מאובזר בכמויות אדירות! (חשוב לציין את החיישנים לנסיעה לאחור והמראה שמתכוננת שמאוד עוזרים והמזגן המפוצל כי הבנות חיות 4 מעלות צלזיוס מתחת לבנים גם מאוד חשוב לציין שהמראה מתכהה לכבוד הנהגים החצופים שנוסעים מאחוריך ששמים אורות גבוהים), היא מאוד בטוחה, לא בעיה למכור אותה (עד עכשיו פנו אלינו שני אנשים ואפילו לא הצענו אותה למכירה), לא זוללת דלק, היא גם דיי אמינה למרות כל מה שאומרים ואחוזי הגניבה שלה נמוכים מאוד כי אין איזה ערס שירצה לגנוב אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות... המונדאו יותר מרווחת מהסיבה שיש לה מרחק גלגלים גדול יותר

וגם היא מאובזרת מאוד יש לה גם את החיישנים קרוז קונטרול וכל מה שיש בC5 וב25 אלף פחות

גם המונדאו מאוד מאוד אמינה וגם לה יש 5 כוכבי בטיחות

ואני אומר לך שנסעתי בC5.. ונסעתי הרבה.. נסעתי בה לירושלים וחזרה... והיא אכן נוחה מאוד

אבל במונדאו יותר כיף לנהוג ואיזה מנוע חיה יש לה

נסענו בה גם לירושלים ובעליה אבא שלי פתאום דפק קיק דאון והמונדאו פשוט טס בעליה הזאת ועקפנו את כולם...

רייזור תמשיך לקרוא למונדאו גרוטאת פח.. זה רק מראה כמה שאתה מבין במכוניות

הC5 נוחה יותר מהמונדאו... אבל אתה לא יכול להגיד שהמונדאו לא נוחה כי היא גם מאוד מאוד נוחה

המונדאו מכונית מצויינת.. וגם הC5

אתה מעדיף C5 ואני מונדאו.. סבבה? אנחנו שווים עכשיו? אבל אתה לא יכול להגיד שהיא גרוטאה כי היא ההפך המוחלט מגרוטאה.... ואני לא אמרתי שום דבר רע על הC5 אז אין לך מה להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריזור קופסת פח תקרא לאוטו יפאני כול דבר במקומו

DJ אני רק יתקן אותך וילמד אותך משהו חדש מרחק הגלגלים הוא לא הדבר היחיד שקובע עד כמה מכונית מרווחת תסתכל על הרנו מגאן 2 ועל הפיג'ו 307 המרחק בין הגלגלים שלהם די קטן אבל הגובהה של המרחב מפצה על זה, ולכן המכוניות האלו מרווחות מאוד, הC5 לפי מה שאני יודע היא מכונית גבוהה יחסית צריך לבדוק את זה אני לא בטוח שהמונסאו יותר מרווחת.

בכול מקרה אם תשב במונדאו אני בטוח שלא תסתרך להדחס כמו כדור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע באוטו יפני?

כשחושבים על זה, זה די מדהים כמה ארץ המוצא של המכונית משתקפת בה...יש גם עמין אימרה שלפיה, מדינה אשר נלחמת היטב במלחמות, בדר"כ תייצר רכבים טובים.

למשל האמריקאים - אצלהם הכל גדול וכוחני. זה בא לידי ביטוי במכוניות הן בנפח המנוע, הן במרכב והן בפינוק.

אצל היפנים - אותה פאנאטיות שהיינו רגילים אליה משתקפת ברצון שלהם לייצר מכוניות אמינות בזכות בקרת איכות טובה, זולות במידה אך לא מרגשות, בלי טיפת איזוטריות.

אצל האירופאים - שם כבר אפשר לקטלג את זה למדינות. האיכות של הגרמנים (יקיות), התנהגות הכביש של הצרפתים (תרבות), העיצוב של האיטלקים (אמנות), המלכותיות של הבריטים (נכבדות) וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...