ההונדה סיביק של רוקפורד - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההונדה סיביק של רוקפורד

R0ck

Recommended Posts

[ltr]there's always one or two in the focus boards. good enough?

Edit: it's possible this is just a 325 with M3 bodykit because the '93 M3 have a 3.0L displacement

Edit2: this is a bodykit (original M3/bodykit), but rest asure last month there was a real M3.[/ltr]

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעשה לי טובה, נסעתי איתך בלנטיס, היא סוגרת 100 בתוך 15 שניות לפחות... על אחת כמה וכמה שטחנו לה את התמסורת ואת המנוע ועל אחת כמה וכמה שהיא פאקינג אוטומאטית.

אין לי מושג באיזו טכניקה שסתומי המנוע של הלנטיס שלך מתפקדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לא קשור, אבל יש לי אפשרות לקחת ("לקחת" זה יחסי, צריך לשלם עליה בערך 1500 שקל על שנתיים בלי טסט...) BMW 520 שנת 80 אוטומטית (!).

מעניין לדעת איך תיבה אוטומטית משנת 80 (!) מתפקדת, לאור העובדה שמדובר בסידרה 5...

[/off topic]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה, נסעתי איתך בלנטיס, היא סוגרת 100 בתוך 15 שניות לפחות... על אחת כמה וכמה שטחנו לה את התמסורת ואת המנוע ועל אחת כמה וכמה שהיא פאקינג אוטומאטית.

;D :lol::jump:

יואו איזה ייבוש חזק זה היה... הרגת אותי מצחוק

אגב, עומרי אני שם תגובה בקשר למגברים ברכב שדיברנו... בדקתי לך

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייבוש? הבנאדם חי בסרט שיש לו אימפרזה מתחת לבית. וגם אתם!!! התלהבתם לי מההונדה, יש איכותיות הרבה יותר משלי, תמיד היו ותמיד יהיו. אשכרה פתחתם לי פה ת'ראד... איזו טינופת.

אסף, עם כל ההערכה שיש לי ללנטיס בכל הנוגע לאמינות, הרכב שלך פשוט גרוטאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייבוש? הבנאדם חי בסרט שיש לו אימפרזה מתחת לבית. וגם אתם!!! התלהבתם לי מההונדה, יש איכותיות הרבה יותר משלי, תמיד היו ותמיד יהיו. אשכרה פתחתם לי פה ת'ראד... איזו טינופת.

אסף, עם כל ההערכה שיש לי ללנטיס בכל הנוגע לאמינות, הרכב שלך פשוט גרוטאה.

אנחנו מתלהבים? מי "פותח התארד" ?

מי רשם בתארד של עצמו "ההונדה סיביק של רוקפורד" ??

האא האאאא?? ;D

אסף.... :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...