החלטתי לקנות Iriver h120 בארץ, ויש לי כמה שאלות - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלטתי לקנות Iriver h120 בארץ, ויש לי כמה שאלות

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר מדברים פה על קופסאות, קניתי את שלי לפני שבועיים בניו יורק עם אותה הקופסא שבpda. זה דיי ברור שאין דבר כזה קופסא מקורית או לא... מזה השטויות האלה.

בביקורת שמתי לב שיש לו קופסא אחרת.. זאת קופסא של הוצאה ישנה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכלו טוב טוב תראו שהקופסא בביקורת שייכת לiRiver H-100. תראו:

in_box_TN.JPG

גם הצבע של המכשיר הוא של ה H-100.

**עריכה**

עוד הוכחה שהקופסא היא של הh-100

קישור

באיביי יש את הH-120 באריזה שמוכרים בPDA.

קישור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בסוף ב PDA, ב 1900 שקל (חילקתי ל3 תשלומים של 600 וקצת)

הגיע היום (יומיים אחרי ההזמנה, עם שליח עד הבית)

(קניתי לי גם כרטיס USB2, שלא תהיה בעיה או איטיות בהעברת קבצים, עד עכשיו היה לי USB1.1..)

תענוג !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ככה נראה לי (לא ביררתי האמת, ואין תעודת אחריות בפנים, רק תעודת משלוח וקבלה..)

כמובן רק במקרה של תקלות במכשיר עצמו, לא כולל עניינים כמו "המכשיר נדרס ע"י משאית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו קישור לגבי הנ"ל : (PDA = לנטרוניקס)

קישור

אל תתיחסו לביקורת, כביקורת כלפי המכשיר אלא כביקורת למקום בו נקנה.

כיוון שמנסיון שלי עם אנשים שקנו את המכשיר (ZEN TOUCH) דברים כאלה לא קורים

וזה מקרה יחיד במינו (וכנראה שקשור לכך שהמכשיר היה משומש או כבר עבר תיקון בעבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת " לא לגעת.לחכות למהדורות חדשות ולתיקונים." נראת לי מתייחסת למכשיר עצמו, כל השאר לגבי הספק...

אני יגיד לך הבעיה שנראת לי מהספק הוא שכמו שאני מבין (ותקנו אותי) הוא מזמין את המוצרים מחו"ל כמו שכל אחד יכול לעשות דרך MUSTOP או EZBUYUS וע"י זה הוא חוסך דמי תיווח של היבואן הרשמי (דבר שמוזיל את המכיר, אך לא ברור לי כיצד הוא מטפל במקרה של מימוש אחריות...)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה לקנות את ה-IHP120 בארה"ב. מישהו פה יכול להרחיב קצת בנושא האחריות?

אם משהו מתקלקל לפני שעברה שנה אני יכול לשלוח את זה לתיקון דרך ארקדיה בחינם או שזה יעלה כסף?

אם משהו מתקלקל אחרי שעברה שנה אני יכול לשלוח את זה לתיקון דרך ארקדיה? כמה כסף זה יעלה?

גם שמעתי שפעם ראשונה שהסוללה מתה איריבר מחליפים אותה בחינם. אפשר לשלוח להם את זה דרך ארקדיה ולשלם רק משלוח?

בקיצור איך כל העניין הזה של האחריות הולך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, זה מוגזם, נושא הקניה בארה"ב נידון פה בעבר, אתה מוזמן לעשות חיפוש ל "קניה ארה"ב" או "MUSTOP" וכו'.... אין טעם לדון בזה שוב

גם לגבי נושא האחריות של ARCADIA נדון פה, אתה מוזמן לחפש, או ללכת לפורומים שלהם באתר שלהם IRIVER.ARCADIA.CO.IL ולחפש שם, יש שם דיוניום בנושא זה גם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת " לא לגעת.לחכות למהדורות חדשות ולתיקונים." נראת לי מתייחסת למכשיר עצמו, כל השאר לגבי הספק...

אני יגיד לך הבעיה שנראת לי מהספק הוא שכמו שאני מבין (ותקנו אותי) הוא מזמין את המוצרים מחו"ל כמו שכל אחד יכול לעשות דרך MUSTOP או EZBUYUS וע"י זה הוא חוסך דמי תיווח של היבואן הרשמי (דבר שמוזיל את המכיר, אך לא ברור לי כיצד הוא מטפל במקרה של מימוש אחריות...)...

לא יודע ניראה לי שלגבי המוצר הוא סתם היה מבואס וכתב מה שיצא לו, ממה ששמעתי מחברים הזן טאצ' ממש מוצלח (לחכות למהדורות חדשות ועדכונים :-\ לא יודע נשמע לי הזוי)

אולי הוא קיבל מוצר מזוייף בכלל או כזה שעשו בו שינויים, לא יודע, במכתבים של קראטיב כתבו לי הרבה על האפשרות לזיופים.

לגבי האחריות לפי מה שהבנתי מהאתר של לנטרוניקס הם מטפלים במוצרים בעצמם (אחריות במעבדות לנטרוניקס) למרות שזה אסור

עפ"י היצרנים.

אבל זו לא פעם ראשונה ששמעתי על P... שהם לא מכבדים את האחריות של עצמם, ויתכן שאפילו קונים דרך חו"ל מוצרים משומשים.

גם אם הם קונים דרך MUSTOP וכאלו נוספים, עדיין הזן טאצ' עולה 1450 ש"ח והם מוכרים אותו ב 1550 ?? זה עדיין נראה מלוכלך :-\

אני לא הייתי מתעסק אתם (אבל זו דעתי האישית, כי לי מספיק ביקורת אחת כזו!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני קניתי לפני כמה חודשים ATI RADEON 9600 PRO 256MB של חברת , ורק לפני שבועיים קראתי שיצאו לשוק מהדגם הזה שהם מזוייפים (9550 שעשו להם OC למהירות של 9600).. ככה שאתה אף פעם לא יכול לדעת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...