החלטתי לקנות Iriver h120 בארץ, ויש לי כמה שאלות - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלטתי לקנות Iriver h120 בארץ, ויש לי כמה שאלות

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה מעל גיל 18 לפי דעתי אתה יכול להוציא כרטיס ויזה בינלאומי בלי בעיה, רק יש סיכוי שהם ינסו לשדוד ממך טיפה כסף עבורו בדרך זו או אחרת..

נמסיס, דרך אגב, המטרה של שירות כמו MUSTOP הוא בדיוק לטפל בכל הנושאים כשקשורים למשלוח לארץ (הרי אם אתה מזמין מחו"ל אתה צריך לשחרר את זה במכס בתל אביב, והם עושים את זה בשבילך), כמו כן הם גם דואגים לביטוח במשלוח (דבר שלך תדע גם אם אמורים לך בחו"ל שזה כן ובסוף זה לא), וגם יש מקומות רציניים בחו"ל (ראה ערך AMAZON) שלא משלוחים לארץ (ואני בטוח שיש עוד הרבה כאלה שלא)... וגם לא בטוח שהכאב ראש של כל הבדיקות האלה + תשלום משלוח + ביטוח + מה לא, יצאו יותר זול...

הדבר היחידי שאולי יותר משתלם זה שאתה מכיר מישהו שנוסע לשם ויש לו זמן להתעסק עם זה בשבילך ולבסוף להביא לך את המכשיר בעצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזעזל איתך ! באמת חשבתי שאני אוכל לקנות ממסטופ אפילו אם אין לי כ"א בינלאומי.. FUCK ! לעזעזל ! מה צריך כדי שיהיה לך אחד ?

מאסטופ? לא מכיר... תבדוק איתם... מי שזה יהיה... אולי לא צריך. לא מכיר אותם בכלל...

כדי להוציא כרטיס אשראי בינל"א אתה צריך קודם כל חשבון בנק.

אחרי זה אתה פשוט הולך לבנק ומבקש להוציא כרטיס אשראי בן לאומי (בדיוק כמו שעשיתי ביום שני..) ומקבל אותו תוך כמה ימים (אני אקבל סוף סוף ביום חמישי  :yelclap:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעל גיל 18 לפי דעתי אתה יכול להוציא כרטיס ויזה בינלאומי בלי בעיה, רק יש סיכוי שהם ינסו לשדוד ממך טיפה כסף עבורו בדרך זו או אחרת..

נמסיס, דרך אגב, המטרה של שירות כמו MUSTOP הוא בדיוק לטפל בכל הנושאים כשקשורים למשלוח לארץ (הרי אם אתה מזמין מחו"ל אתה צריך לשחרר את זה במכס בתל אביב, והם עושים את זה בשבילך), כמו כן הם גם דואגים לביטוח במשלוח (דבר שלך תדע גם אם אמורים לך בחו"ל שזה כן ובסוף זה לא), וגם יש מקומות רציניים בחו"ל (ראה ערך AMAZON) שלא משלוחים לארץ (ואני בטוח שיש עוד הרבה כאלה שלא)... וגם לא בטוח שהכאב ראש של כל הבדיקות האלה + תשלום משלוח + ביטוח + מה לא, יצאו יותר זול...

הדבר היחידי שאולי יותר משתלם זה שאתה מכיר מישהו שנוסע לשם ויש לו זמן להתעסק עם זה בשבילך ולבסוף להביא לך את המכשיר בעצמו...

לי באופן אישי זה יוצא חינם

הכסף היחיד שאני צריך לשלם זה אם אני עושה פחות מ-6 פעולות

וברור שאני עושה.. אז לא משלם דמי מנוי או מה שזה

ואני מוגדר כחייל... אז הכל חינם :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאסטופ? לא מכיר... תבדוק איתם... מי שזה יהיה... אולי לא צריך. לא מכיר אותם בכלל...

כדי להוציא כרטיס אשראי בינל"א אתה צריך קודם כל חשבון בנק.

אחרי זה אתה פשוט הולך לבנק ומבקש להוציא כרטיס אשראי בן לאומי (בדיוק כמו שעשיתי ביום שני..) ומקבל אותו תוך כמה ימים (אני אקבל סוף סוף ביום חמישי :yelclap:).

אם אני בן 17 אני יכול להוציא כרטיס אשראי בינלאומי ? וכמה כסף צריך להיות לי בבנק ? כי עכשיו יש לי 2000...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מה נסגר, נהיה פה הפורום של שרי אריסון ??  :lol:

למה שמישהו יוציא כרטיס בינלאומי בגיל כזה, כדי לקנות נגן דרך האינטרנט ? :kopfpatsch:

אתם שומעים מה אתם אומרים, הוא ישלם יותר עמלה על הכרטיס שכבר היה עדיף לקנות בארץ   :screwy:

שלא נדבר שהוא יכול פשוט לקחת את כרטיס הזהב או הבינלאומי של אחד הוריו ולהחזיר להם את הכסף אחר כך  :lol:

כל הדיון הזה בכלל לא קשור לפורום, אבל אתם מוזמנים להמשיך אותו בפורום של BizPorta או של Globse   :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אז האפשרויות בארץ הם :

בארקדיה (היבואן הרשמי) המחיר 2,429 ש"ח

http://iriver.arcadia.co.il/Product.asp?Pid=iHP-120&Cat2Cat1ID=1927&Cat2ID=0

בPDASTORE המחיר הוא 1,910 ש"ח (משלוח חינם)

http://www.pdastore.co.il/product.asp?cat2cat1id=14&Cat2ID=69&pid=iriver20

וב BUY4LESS המחיר הוא 1,890 ש"ח (לא כולל משלוח)

http://www.buy4less.co.il/product.asp?f=477&p=88

ואני שואל - על מה ולמה ? איפה הייתם ממליצים לי לקנות ? אני מפחד לקנות שלא מארקדיה, כי זה לא ייבוא רשמי, והאריזה (לפי התמונות לפחות) נראית שונה מהמקורית (האפורה) שיש למשל בחנויות BUG (שם אגב, המחיר יקר יותר מארקדיה)

איפה לקנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום..

גם אני מתכוון לרכוש את הנגן בארץ ורציתי לשאול אם כדאי לי ללכת לחנות (PDA) ולקחת את הנגן עצמאית? (הפחדתם אותי בקטע של האמינות של החנות...)

ולא הבנתי את הקטע של הבטריה והאחריות של ארקדיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייריבר. נקודה.

אבל גם לי יש שאלה. בקשר ל320 וה120. שמעתי ממישהו שתוך כמה חודשים יוציאו עדכון לסדרת ה3XX שיוכל לקרוא AVI.... זה נכון?

ובקשר לPDASTORE... זה קצת סיכון לקנות משם בגלל שאין אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני באותה דילמה

רק שאולי בכלל אני אזמין את זה מארה"ב

ואז זה יהיה אותו מצב כאילו אני קונה מPDASTORE או מ BUY4LESS .. אני לא אקבל שרות..

למרות ששום דבר לא בטוח

ואם אני מזמין מארה"ב כולל משלוח זה יעלה בערך 1530 ש"ח לא חישבתי מיסים\מע"מ

אם אני אזמין אני אצטרך לשלם מיסים\מע"מ בנוסף למשלוח? כי אם זה ככה זה יצא איזה 1750 אם לא יותר, ואז אני נתקע בכלל בלי שרות - רק אחריות שנה מארקדיה. אולי עדיף בכלל לקנות בארץ מPDA או מביי4לס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה..שלחתי מייל לPDA

זה מה שאני כתבתי להם:

שלום,

אני רוצה לרכוש ממכם את המכשיר ויש לי כמה שאלות...

1. מה אני מקבל בדיוק עם המכשיר? והאם אני מקבל אותו בקופסא המקורית שלו?

2. השנאי שלו מתאים למתחים של הארץ? כי אמרו לי שאחרי שנה הבטריה הולכת בגלל השוני במתחים...

3. למה יש הבדל של 500 שקל בינכם לבין היבואן ארקדיה?

4. האם המכשיר נמצא אצלכם במלאי? כי אם כן אז כנראה שאני אבוא לקחת השבוע..

תודה מראש.

זה מה שהם החזירו לי:

היי אוהד

המכשיר נמצא במלאי , וכל סיפורי אלף לילה ולילה על שנאים ורדיו לא מתאים לתדרים של הארץ הינם סופרי אלף לילה ולילה

השנאי הינו 110-220 וולט כמו כל  מחשבי כף היד או הנגנים המשוכללים, מתאים לכל האזורים בעולם

תדרי האף אם ניתנים לשינוי כמו לכל מקום בעולם בתוכנה הנמצאת בגוף המכשיר

למעט מתאם המשנה את צורת החיבור לשקע אירופאי לא מוסיפים למכשיר כלום, כל אלקטרו נאי מתחיל יכול להסביר לך את זה .

המכשיר מגיע אטום בקופסת פלסטיק , ואתה מקבל בפנים בדיוק מה שאתה רואה באתר או בכל חנות שביקרת

ואחרון חביב שלאלתך למה אנו זולים יותר ...תשובה פשוטה אנחנו מרווחים פחות תבדוק כמה הנגן עולה בארה"ב ותקבל את התשובה לבד

הערה אחרונה , אין אני יכול להבטיח לך שתבוא וזה  יהיה במלאי , כל הקודם זוכה ומי  שמכניס הזמנה לאתר ראשון זוכה יש כמות מוגבלת עד המשלוח הבא

שבוע טוב לך

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...