שאלה בקשר לאיטיות במשחקים!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לאיטיות במשחקים!!

ori24

Recommended Posts

יש לי מחשב P4 2.4GHZ זכרון 512 וכרטיס מסך 9800PRO.

שמתי לב כאשר אני משחק במשחקים ושאני שם את כל ההגדרות על הכי גבוה ואת הרזולוציה על 1600X1200 אז במשחקים כבדים המשחק לפעמים נהיה כזה קצת איטי(לא מקרטע!!)אך עדין ניתן לשחק.וכאשר אני מוריד את הרזולוציה ל1024X768 המשחק חוזר להיות במהירות נורמלית.

האם זה אמור להיות ככה לאור המפרט שלי? או בגלל שתמיד אני מסיים לשחק טמפרטורת המעבד שלי מגיעה עד ל67C מעלות,האם זה קשור לטמפרטורת המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה גם במשחקים בלי פילטרים,שההגדרות גבוה כולם אך הרזולוציה 1600X1200.

האם זה לא קשור לטמפרטורה של המעבד ,ומהי בכלל הרזולוציה הכי טובה למשחקים שאפשר ממנה להנות מהגרפיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב כאשר אני משחק במשחקים ושאני שם את כל ההגדרות על הכי גבוה ואת הרזולוציה על 1600X1200 אז במשחקים כבדים המשחק לפעמים נהיה כזה קצת איטי(לא מקרטע!!)אך עדין ניתן לשחק.וכאשר אני מוריד את הרזולוציה ל1024X768 המשחק חוזר להיות במהירות נורמלית.

האם זה אמור להיות ככה לאור המפרט שלי? או בגלל שתמיד אני מסיים לשחק טמפרטורת המעבד שלי מגיעה עד ל67C מעלות,האם זה קשור לטמפרטורת המעבד? 

67 מעלות? לא תקין בכלל, אתה יכול לחמם פרסקוט :)

תתחיל באוורור תקין ונקי, ותסיים בקירור יותר רציני. המעבד שלך ממש לא בנוי לטמפ' הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי מה המצב?

קראתי את מה שכתבת בפרום.

גם לי יש מחשב B 2.4

עם 512 די די אר 333

ו9800 פרו 256 ביט 128 מגה

לוח AGPX4

עכשיו המחשב לא עובד לי טוב גם על 1024*768

במשחקים.

אולי תייעץ לי מה אתה עושה כדי שהבעיה שלי גם תהיה רק

ברזולוציות כאלה מטורפות.

:)

תודה יונתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...