יש לי שאלה בקשר לOC לR9800P וקירורו - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה בקשר לOC לR9800P וקירורו

baruch

Recommended Posts

שמעתי שאפשר להפוך רדאון 9800 פרו של ל XT די בקלות... יש מישהו שיכול לתת לי את כל הפרטים שאני צריך לדעת כדי לעשות את זה בצורה מסודרת?

(הסתכלתי במקומות אחרים ולא ממש הבנתי). האם כדאי להוסיף לכרטיס לפני שאני עושה את זה?

בנוסף לכך... מישהו יכול להמליץ על תוכנה טובה שבאצעותה אוכל לבדוק את טמפ' הרכיבים של המחשב (בעיקר המעבד והכרטיס מסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XT אורגינלי הוא אף פעם לא יהיה מסיבה אחת פשוטה- לXT יש 256MB - לשלך אם אני לא טועה יש 128MB

מה שאומרים שאפשר להפוך אותו לXT זה בגלל שזו אותה - ואותו מספר של צינורות עיבוד- אז עקרנוית כל מה שאתה צריך לעשות זה להעלות תדרים לזכרונות ולליבה .

לגביי קרור- זו גם בעיה אצלך- אני רגיל לXT כי יש לי מד טמפ' שם שאני יכול לדעת תמיד מה המצב שלי והאם אני יכול להמשיך בOC או שהגזמתי וצריך להחליף קרור.

אצלך אין אפשרות כזו- לכן עדיף שתחליף קרור- על כל מקרה- כרטיס קר תמיד יותר נעים מכרטיס חם

מה גם שכל החום שיוצא לך כרגע מהכרטיס הולך ישירות למארז- אז הטמפ' של המערכת עולה

קח לדוג את הקרור שיש לי (מופיע בפרטים למטה) הוא יתאים גם לך - והוא מוציא את כל האוויר החם אל מחוץ למארז- רעיון מבריק במיוחד בתנור כמו הכ.מסך שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה לך על התגובה המהירה והמפורטת

תטכל להסביר לי בדיוק מה אני עושה על מנת להפוך את הכרטיס ל XT מוחלש?

ושוב עם איזו תוכנה אני אוכל לבדוק את הטמפ'?

אתה מדבר על ה ati silencer ver.3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאתה צריך לעשות זה להעלות את המהירות של הליבה ל412 MHZ והמהירות של הזכרונות ל365 MHZ ויש לך כרטיס שפועל במהירויות סטוק של XT. עם איזו תוכנה אתה עושה את זה? עם ATI TOOLS לדוגמא או RADLINKER.

לגביי הקרור - אז כן התכוונתי לATI SILENCER VER 3

לגביי הטמפ'- אמרתי לך אתה לא תוכל לבדוק את הטמפ' כי אין לך חיישן טמפ כמו שיש בכרטיסי הXT האורגינליים- לכן גם הOC הוא טיפה מסוכן- כי אין לך איך לדעת מה החום של הכרטיס ואתה מסתמך רק על בדיקות יציבות (לכן על תעלה ישר אלא במדרגות ותבדוק יציבות כל פעם, ברגע שאתה רואה שהוא לא יציב אז תפסיק ותוריד קצת)

עוד משהו אגב שיש בXT אורגינלי ולך לא יכול להיות זה אופצית הOVERDRIVE - זה אומר בעצם שהכרטיס עושה OC אוטומטי לפי החום- ז"א הכרטיס פחות חם אז הוא עושה לעצמו OC ברגע שהוא מתחמם, הוא מוריד את הOC - שוב לך לא יכולה להיות אפשרות כזאת כי אין לך חיישן טמפ' מובנה (אבל תכלס אתה יכול תמיד לעשות OC לבד- והממהירים הרציניים ממש לא משתמשים בOVERDRIVE במילא כי הוא לא נותן OC רציני מדי..)

מקווה שעניתי על הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת יציבות?

מוריד

3DMARK2004

מריץ אותו... מממ 4 שעות רצוף

אם עובד מריץ שוב 8 שעות ואז אתה יודע שהוא עובד בוודאות ;)

כמובן שלפני זה אתה מריץ גם 8 שעות לראות שבלי OC זה עובד בכלל...

שלא תחשוב שזה לא עובד בגלל OC

תוריד דריברים חדשים, ביוסים, תוכנות הכל הכל חדש שיהיו לך תנאים אופטימליים

בנוסף לזה אם בא לך תריץ גם LOOPים של DOOM3 וכו'.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, יותר טוב מהקירור של XT?

חשבתי עד היום שלא... (אני מדבר ברצינות)

אני בספק אם השיפור בין הקירור של XT ל VGA3 שווה את ה 150 שח האלה.

נראה לי עדיף לשים איזה מאוורר 120 בחצי מחיר והתוצאות יהיו הרבה יותר טובות, אבל זה כבר נושא אחר

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...