עד כמה התוכנה ה"חדשה" עזרה לכם עם הטמפרטורות (לבעלי Nforce2 בנוגע לחדשה של בני) - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה התוכנה ה"חדשה" עזרה לכם עם הטמפרטורות (לבעלי Nforce2 בנוגע לחדשה של בני)

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Dear Users

i am REGENERATION, CEO of the NGO Group and the main programmer

i wanted to ask mr Sabotage if he has any problems with the NGO Crew

Regards

HELLO REGENERATION

COULD YOU PLEASE ELABORATE ON WHAT THIS SOFTWARE DOES EXACTLY

ARE THERE ANY DANGERS USING IT

ANY PRECAUTIONS ONE SHOULD TAKE

I'VEBEEN USING THIS SOFTWARE FOR SOME DAYS NOW AND ALL SEEMS PREFECT, HOWEVER, IT WILL SURE HELP IF YOU COULD REPLY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

first of all you can speak hebrew. i am an israeli

this device driver modify southbridge on the fly and disable halt detection & enable bus disconnection C2 mode on startup

C0 = full operation

C1 = half s2k bus disconnection

C2 = full s2k bus disconnection

there is no risk using the software,performance loss,known issues

the software has no executable or any "unknown" files, its just system device with registry entries

NGO Group wrote the  known ATI Optimized driver and currently working with Omega from Omegadrivers.net.

The NGO Group already known in the entire world wide

if you want to support our research , please click on the banner in our website

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tweaks,reviews,development,improvement,optimizations,overclock,and research (hardware/software)

and manufacturer probably too busy with their marketing same like Microsoft and the known 60hz bug

or probably nVIDIA didnt provided full specifications, took us months to get the full specifications thanks to personal connections

currently we working on SoundStorm codec enabler for almost every Realtek audio processor chip

and K7/K8 multiplier software unlocker.

to improve our development and research we must have hardware foundation and without dedicated sponser its really hard.

and Sabotage i love you too

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי REGENERATION

אם באמת כתבת אתה קשור איכשהו לתוכנה הזאות קבל את ברכתי ותמשיך ככה והלואי ןתוציאו עוד דברים כאלה טובים שרק יעזרו לאנשים

ולא כמו אלו שמוציאים רק שהורסים לאנשים קיצור אחי קבל נראה לי מכולם :hi::xyxthumbs::D :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

REGE , איך בידיוק אתם הולכים לפתוח את הsoundstorm בMCP-T? , הרי הוא מובנה בMCP הרגיל רק , בלוחות עם הMCP-T יש או רילטק(שזה נדיר) , או שמשתמשים במקודד הרגיל של הMCP-T , והאמתי , שרק ב8RDA3i\8RDA3+ יש את השבב של רילטק... , ככה שרק באלו תוכלו לפרוץ את זה... , אז אני מקווה שתצליחו ואני יהיה הטסטר שלכם , זה יכול להיות מצויין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tweaks,reviews,development,improvement,optimizations,,and research (hardware/software)

and manufacturer probably too busy with their marketing same like and the known 60hz bug

or probably didnt provided full specifications, took us months to get the full specifications thanks to personal connections

currently we working on SoundStorm codec enabler for almost every Realtek audio processor chip

and K7/K8 multiplier software unlocker.

to improve our development and research we must have hardware foundation and without dedicated sponser its really hard.

and Sabotage i love you too

ברכות אליך, תמשיך כך! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מישהו נתקל בבעיות שקשורות לקבלת דפי אינטרנט , בעייה בקבלת האינטרנט (תחת רשת), או בעיות הקשורות ברשת עם שימוש בתוכנת הIDLE הנ"ל ?

קראתי (ולא זוכר איפה) איזו תגובה של מישהו על זה שהתוכנה גרמה לו בעיות בקבלת מידע מהרשת, ישר קפצו לי הבעיות שיש לי בימים האחרונים , סתם לפעמים מקבלים שגיאה רגילה כאילו העמוד לא קיים (העמוד לא עולה כאילו אין אינטרנט) ואחריי כמה ריפרשים העמוד עולה. וגם אם אני לא טועה בעצם כל אספקת האינטרנט (לתחת רשת) מפסיקה לפרק זמן קצר מאוד (לפי מוניטורינג של דיומטר). אני לא עושה קשר בין התוכנה לבעייה (למעשה חשבתי שזה קשור לאיזה עידכון של מייקרוסופט או סתם איזו אנומלייה שיגרתית של עולם המחשבים - בהתחשב שלא שיניתי שום הגדרת רשת). אבל שווה לבדוק אם זה מופיע גם אצל אחרים ואם יש סיכוי קטן שהתוכנה משפיע על תיפקוד הרשת בצורה כלשהי. (כולי תקווה שאין קשר לתוכנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הבעיות האלה , אבל הרבה הרבה לפני שהיתקנתי את התוכנה, זה התחיל מאז שהפכתי את המודם שלי לנתב, אבל בימים האחרונים הם הישתפרו.

לא נראה לי שהתוכנה גורמת לבעייה כל שהיא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...