עד כמה התוכנה ה"חדשה" עזרה לכם עם הטמפרטורות (לבעלי Nforce2 בנוגע לחדשה של בני) - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה התוכנה ה"חדשה" עזרה לכם עם הטמפרטורות (לבעלי Nforce2 בנוגע לחדשה של בני)

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התוכנות האלו הם בטח לא טריק ובטח לא מוזרות ובטח לא דבר חדש , הן מנצלות אופציות מובנות במעבדים ובציפסטים (זה לא שהן גילו את אמריקה) שרוב מערכות ההפעלה מעדיפות לא לנצל (מסיבות אלו או אחרות ) לא מעט תוכנות בעבר נועדו לנצל אופציות אלו וזה היה דבר נהדר ל"בריאות" הרכיבים במחשב - במיוחד למי שעושה אוברקלוק למעבד , ככה אפשר להיות כל הזמן באוברקלוק מבלי לענות את המעבד מתי שלא מנצלים אותו במלואו.

עם יציאת ה 2 האופציות האלו לא יכלו להתממש עם התוכנות הקיימות כי העסק לא פעל באותה הצורה. עד שיצאה התוכנה הזאת. שבאמת מוזר שאין לה את תופעות הלוואי שקרו בעבר על מעבדים וציפסטים אחרים כמו הפרעות בסאונד , הפרעות דיגיטליות בהעברת SPDIF , ירידה מינורית בביצועים ואולי עוד כמה דברים. אבל זה רק לטובה כמובן.

שימו לב שלא כל אחד יקבל את אותו השינוי , זה תלוי בהמון דברים כממו סוג הקירור , מהירות המעבד והמערכת , סידור המארז וכו.. חשוב לציין שבשמוש חלקי של המעבד התוכנה גם עובדת , ומקבלים פחות ירידה המעלות - אבל עדיין יש ירידה. בכל מיקרה היא מאוד מומלצת , בעיקר למי שעל למעבד ונוהג להשאיר את המחשב פתוח גם כשהוא לא לידו.

בכל מיקרה הרשת גם קיימת מחוץ לפורום הזה - לא צריך לבטוח או לא לבטוח במי שפרסם כאן - ראו תגובות בפורומים אחרים מסביבי לעולם.

אצלי התוכנה מורידה בIDLE בערך 5-7 מעלות, לפעמים קצת יותר. על מעבד AXP1700 ב 2000 MHZ עם שקט - AEROCOOL DP101.

מה ששמתי לב שלפעמים אני מדליק את המחשב והתוכנה כאילו לא עובדת (למרות שהיא מותקנת כדריבר שרץ ברקע) , כמובן שאחרי ריסט הטמפרטורות חוזרות למטה ונראה שהיא חוזרת לעבוד. כנראה באג , כנראה סתם משהו שנראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה מה שאני לא מבין. יש משהו שהחברה האלה יודעים ש לא יודעים? או שאולי יש ל סיבות למה לא להפעיל את הקרור המתקדם במקום S1? האמת, מאוד מוצא חן בעיני אבל קצת מדאיג אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...