עד כמה התוכנה ה"חדשה" עזרה לכם עם הטמפרטורות (לבעלי Nforce2 בנוגע לחדשה של בני) - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה התוכנה ה"חדשה" עזרה לכם עם הטמפרטורות (לבעלי Nforce2 בנוגע לחדשה של בני)

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפוקס 8RDA3+ ו AXP 2500@3200 .

הוריד במנוחה ב 10 מעלות. וגם בעבודה מתונה באותו סדר גודל (מוזר?).

מה שכן, איך שהמחשב עלה אחרי ההתקנה יצאה לי הודעה , לא יודע מאיפה (מהאנטיווירוס או הווינדוס) שאומרת משהו בסגנון של NETWORK OUTBREAK WARNING. אי אפשר גם היה לפתוח את ההודעה (כלומר, היא נראתה על ה TASKBAR אבל לא נפתחה לחלון).

אם מומחי הפריצות למיניהם יוכלו להתקין ולבדוק שלא שתלו לנו משהו אני מאוד מאוד אודה להם כי התוכנה נראית אחלה אבל ממש לא בראש שלי לשמש  איזה פיר להפצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה או לא, דבר שתמיד מומלץ ורק היום נזכרתי בו (אחרי שנה וקצת) שכדי להוריד טמפרטורות באמת לא חייבים תוכנות וטריקים, לעיתים פעולות פשוטות יכולות להוריד לא פחות מעלות, הנה דוגמא, בשאטל השני שלי לא נגעתי כבר יותר משנה והוא לא נפתח אפילו במהלך הזה חוץ מלשדרוגים. אז לקחתי את עצמי היום, כמה דקות, ניקוי יסודי (מה שהלך שם היה מפחיד לחלוטין) וירידת הטמפרטורות הייתה דרמטית, במיוחד בשאטל הקטן...

לפני הניקוי המעבד היה ב-IDLE על 54 מעלות (ממש לא היה אכפת לי (לי יש שאטל נוסף), מה גם שהשאטל הזה הוא לרוב בשימוש של אחותי - AXP1700 @ 2056MHZ)  ועכשיו אחרי הניקיון הוא על סביב ה-42 שזה נתון מדהים, כל זה עוד בלי התוכנה המוזרה הזאת ובלי כלום, רק ניקיון פשוט של ההיטסינק וסביבת לוח האם. גם לוח האם נהנה מירידה מדהימה של קרוב ל-9 מעלות ב-IDLE. פה אגב בניגוד לתוכנה השינוי בא לידי ביטוי גם ב-LOAD וגם כאן השינוי התקרב ל-15 מעלות במעבד ! כל זה ללא שום שינוי מלבד ניקוי קליל והחלפת משחה, אגב, אפילו המאוררים מסתובבים בכמה מאות סל"ד מהר יותר  ;D...

כל ההודעה באה רק כתזכורת קלילה...

1970334.jpg

8283078.jpg

4388974.jpg

7579953.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סינק זה??

הסינק שמגיע עם השאטלים, סינק ה-I.C.E עם Heat Pipes...

כל המטרה של התמונות וההודעה להראות שבהחלט אפשר להוריד טמפרטורות בדרכים אחרות שלפעמים פשוט שוכחים או מזניחים אותן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי אחרי כמה שעות. הלוח כרגע על 36 (אף פעם לא היה כל כך נמוך) וגם המעבד ב 36 (1.75 וולט ב OC ל 3200). ה V12 על כ 3300 סל"ד. לפני כן הייתי על לוח 40 ומעבד 45 ב 4300 סל"ד ב V12. סבבה  :funn:

אני רק מקווה שלא שתלו משהו עם התוכנה.

עריכה: תהרגו אותי, אני לא מבין. עכשיו גם במאמץ המעבד על 41 מעלות. נבדוק איזה בנצמרק עם ובלי התוכנה.

עריכה 2:

עם ובלי התוכנה בסנדרה CPU BM אותו דבר (אריתמטי וגם מולטימדיה).

נריץ סופר PI.

עריכה 3:

אותו דבר עם ובלי 8:45 ב 8M.

מה נשאר - פריים95. נראה אם עדיין יציב. עד עכשיו זה גם הוריד את הטמפרטורה במאמץ באותו סדר גודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...