מצאתי מגבר ישן בEBAY ואני רוצה לדעת אם שווה לי להשקיע ולנסות לקנות אותו. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאתי מגבר ישן בEBAY ואני רוצה לדעת אם שווה לי להשקיע ולנסות לקנות אותו.

FARKASH7

Recommended Posts

אז ככה מצאתי בEBAY את המגבר הזה:

http://www.classic-audio.com/marantz/2238.html

עכשיו אני רוצה לדעת מה אתם חושבים עליו המחיר שלו כרגע בEBAY הוא 46$ ונשארו עוד שלושה ימים ו7 שעות לסיום המכרז,

1. עד כמה נראה לכם שהמחיר יעלה בערך? (שאלה די דבילית)

2.כמה לדעתכם מגבר כזה שווה?

3. לאיזו רמה של מגברים הוא משתווה מבחינת האיכות שלו אני מתכוון בטווח מחירים של מגברים היום?

4. השימוש שלו אם הוא יגיע אלי יהיה בעיקר וסרטים במחשב אני רוצה להדביק לו שני מדפיים כרגע אין לי כסף בשביל הרמקולים, אבל בכול מקרה זה לא דחוף אני לא במצב גרוע(קליפוש פרומדיה 2.1) האם הוא יתפקד טוב בשימושים שלי אני יודע שהוא רק סטריאו אני לא צריך ליותר?

5. האם ההבדל בינו לבין הקליפוש שיש לי עכשיו יהיה משמעותי בהנחה שאני יחבר אליו זוג מדפיים ב1000-1500 שקל יד שנייה או חדשים?

6. האם לא יהיו לי בעיות בחיבור שלו לרשת החשמל בארץ? לפי האתר שם יש סוויץ שמחליף בין 100W ל200W זה אומר שלא יהיו בעיות?(בקליפוש היה צריך שנאי).

תודה לעונים זה הרבה אבל אני רוצה לדעת.

כמו כן השמח לחנויות יד שנייה של מגברי סטריאו אפשר גם בארצות הברית העיקר שאפשר לשלם בויזה בין לאומית, לא חייבת להיות אפשרות למשלוח לארץ יש לי דוד שם נישלח אליו ואז ניראה מה נעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי ביקורות עליו

לדעתי אם אתה יכול למצוא sansui 9090db במצב טוב לך עליו הוא top of da line משנות ה70

נתונים מרשימים וגם הרוב מאשר:

http://www.audioreview.com/Receivers/Sansui/PRD_118777_1593crx.aspx

אבל נראה לי שתצטרך שנאי

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ינסה לחפש את הסנסואי למרות שהוא בטח יהיה יקר אני רוצה לצאת עם כמה שפחות נזק.

לפי האתר שהבאתי מבחינת נתונים יבשים איך המגבר הזה של מרנץ?, ואם אפשר לענות על שאר השאלות ששאלתי קודם גם בהקשר של הנתונים היבשים למרות שלא רק על פי זה בודקים איכות של מגבר ביקורת נראה לי יהיה מאוד קשה למצוא.

עריכה- מצאתי את הסנסואי שהמלצת עליו באיזור של ה50-60 דולר המכירות מסתיימות תוך יום יומיים אתה אומר שזה מגבר ששווה להשקיע בו?(אויי אני צריך לשכנע את אבא זה יקח הרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת נתונים יבשים:

הMARANTZ חלש ביותר בווליום 38W @ 8OHM

הSANSUI חזק יותר בהרבה 125W@8OHM

לשניהם 0.1% THD

לSANSUI אפשר לחבר יותר רמקולים

מצאתי את הסנסואי שהמלצת עליו באיזור של ה50-60 דולר המכירות מסתיימות תוך יום יומיים אתה אומר שזה מגבר ששווה להשקיע בו?(אויי אני צריך לשכנע את אבא זה יקח הרבה).

אם במצב טוב שווה מאוד ;D

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע נחמד גל אבל אסור לדבר על מכירה של דברים כאן בפורום אני ידבר איתך בפרטי על זה.

רון השמח אם תיתן חוות דעת על הרסיבר שגל נתן פה הsansui 6060 לפי הדגם אני מבין שה9090 הוא האח הגדול שלו איך ה6060 ביחס אליו? תודה לך על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי זה היה מוזר אבל הפידבקים של המוכר היו אחלה היו לו שם 5 פידבקים כולם מצויינים זה למה אני די חושש מזה.

בארץ אפשר למצוא מגברי סטריאו ברמה יד שנייה אפילו באיזור ה1000 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INFERNo מדובר במכירה פומבית פחות או יותר,מי שמציע הכי הרבה עד שנסגרת המכירה לוקח

רון השמח אם תיתן חוות דעת על הרסיבר שגל נתן פה

יש לו אחוז עיוותים גבוהה יותר 0.4thd ,והוא גם די חלש 40W (לדעתי לא מספיק)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדר ענק :o :o אולי חדר קטן

הווליום קשור בעיקר לגודל החדר ולאיך הבנאדם מעדיף לשמוע, יש כאלה שאוהבים לשמוע בווליום יחסית נמוך ויש כאלה שאוהבים לשמוע בוולים גבוהה

מגברים עדיף לראות לפני שקונים אותם

יותר נכון לשמוע,ואם על פי נתונים יבשים זה נראה טוב ורוב האנשים משבחים בחוות דעת מה שאתה מתכנן לקנות אז רוב הסיכויים שלא תתאכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 WATT במגבר מנורות זה מספיק :)

וצודק עדיף לשמוע ולראות (את המצב הטכני של המגבר)

ואני לצערי :\ אף פעם לא מסתמך פי ביקורות יבשות (במוצרי אודיו) רוב הדברים שאני ממליץ או לא ממליץ שמעתי בעבר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לםי מה שאתם אומרים הבי מומלץ זה לשמוע את המגבר לפני שקונים בסדר נראה לי שאני ירד מהקטע של לקנות מEBAY גם אני פוחד מדפיקה וגם זה קצת סיפור להביא אותו לארץ לא בטוח שזה שווה את ההשקעה אם בארץ אפשר למצוא מגברי יד שניה במחירים טובים.

שאלה: מה זה מגבר מנורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר שפורפרות הוא סוג המגברים אשר היה בשימוש בלעדי עד לפני כ-30 שנים. כיום רוב המגברים הם טרנזיזטוריים, עם זאת המון אנשים (אני בינהם) מעיפים את הצליל ה"חם" של מגברי השפורפרות.

מידע נוסף: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=124&art_id=33 יש בפורום ההוא המון מידע בשבילך על הנושא.

ד"א, 30 וואט בשפורפרות הם עוצמה גדולה מאוד. אני רכשתי לעצמי ביום ו' האחרון מגבר שפורפרות קלאס איי "חדש" שההספק הנקוב עליונעמד ב-18W בלבד, אבל את הפיוניירים של ה-100W שלי הוא מנצל עד תום ב-30 אחוז מהעוצמה. מגברי שפורפרות הם הדוגמא הברורה ביותר לחוסר היחס בין הספק לעוצמת השמע.

בכל אופן, ישנו מגבר שפורפרות של סנסוי ב-1000 שקלים כרגע ברדיו הכוכב אז תרים צילצול ותשאל.

כמו כן, ישנם מספר מגברים שיענינו אותך, אז תרים אליהם טלפון. יש להם גם את הסנסוי G-5700/6000 ששניהם פשוט מכשירים מעולים. עדיין לא שמעתי עליהם מילה רעה. סנסוי של היום היא כבר לא כמו פעם, פעם היא הייתה חברה טובה (והיום היא זבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...