תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד

HeaT-SinK

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי מצחיק כל ההכללות האלה שהולכות פה.

"הגות'ים חכמים יותר" - מה זה השטויות האלה, כולם בני אדם. במקרה מוחלט כל הגות'ים יותר חכמים מכל הלא גות'ים? תעשו לי טובה.

כל הקבוצות האלה זו סתם פוזה והדרך של כל אחד לתקשר עם החברה. ככה זה, בכל כלל יש יוצא מן הכלל, ויש אנשים שלא מתאימה להם מסגרת וחברה מסויימת אז הם יוצרים חברות בתוך חברות משלהם וחיים בשלום בינהם. אפשר לקרוא לזה מרדנות, אפשר להגיד שהחברה לא קיבלה אותם. אבל באמת, למה מי זו החברה שתחליט על בן אדם אם הוא מתאים לה או לא? לא לכולם יש את אותה התפיסה של נורמליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל מהות הדיון הזה אני אישית לא אוהב.

וזה גורר אמירה של דברים שהם טיפשיים, כמו הכללה של קבוצות, כמו להגיד שפריקים הם חכמים יותר, או ההפך.

לגבי קיטלוג של אנשים- אין מה לעשות, ככה זה, אנשים שונים והחברה המקולקלת שלנו מגדירה כל אדם לקבוצות.

כמו שזרם המיינסטרים רואה פריקים כאנשים לובשי שחור, אותו היחס הוא של הפריקים כלפי המיינסטרים סטייליסטים וערסים לובשי מותגים.

ישנה אימרה שאני זוכר שאומר "רק דג מת נסחף עם הזרם", וכל עוד המיינסטרים הוא להיות ערס\סטייליסט או וואטאבר, אני לא ארצה להיות חלק ממנו, כי כאשר זרם מסויים הופך למיינסטרים, הוא נעשה בעייתי. אני אישית אינדיבידואל, כאדם חושב אני לא רוצה להיות מוכתב לפי קודים חברתיים אלו ואחרים, כמו קוד לבוש, איפור או מקובלת.

סביר להניח שאדם ברחוב היה מזהה אותי כפריק, ולמה? שיער ארוך (אותו אני מגדל כי אני חושב שזה דבר יפה), חולצה של להקה (ולא, לא להקות מטאל בלי שום מבנה מוזיקלי, אלא דברים יותר מורכבים) ומוזיקה אשר שונה במעט ממה שהכלל שומע.

אומנם יש בחברה שהוגדרה בפריקים חלקים קיצוניים אלו ואחרים, ואנשים אשר נמשכים לשם בגלל סיבות קלקולות אלו ואחרות, אבל כך זה בכל חברה של אנשים.

המהות של החלק המרכזי בחברה הזו הוא לחשוב- ולא להגרר תחת הזרם הכללי, שמכתיב כללי לבוש והתנהגות שלטעם הזרם הספציפי הזה- נראה כמקולקל. כמו שאני מזלזל באלו שקונים בגדים בקסטרו, סביר להניח שאותו אדם יזלזל בחולצה שלי.

אני כבר חוזר על עצמי.

תמיד טענתי שצריך להשאיר את הדעות האישיות בצד, ולהסתכל על הכל מהצד. תראו, אני מעריך כל אדם אשר חושב על מה שהוא עושה, ולמה שהוא משתייך. אם אותו סטייליסט יגיד שהוא חושב שהמכנסיים שלו נוחים לו, והוא לא עושה את זה כי זה יפה ומיינסטרים, לא תהיה לי שום בעיה עם זה, כי הוא עושה מה שהוא חושב, לא מה שחברה טיפשית מכתיבה לו לעשות.

לגבי גותיקה- כבר הסברנו, אין קשר בין זה לבין האנשים שאתם מדברים עליהם. לגבי ניטים- אותו הדבר, חלק קטן מהאנשים לובש את זה, וחלק עוד יותר קטן מבין למה, ואלו החלקים שאני פחות מעריך בכל חברה, אלו שעושים דברים כי ככה מקובל.

יאללה, איזו חפירה, טוב, לפחות מנצלים את הזמן בו אני לא ישן.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וערסים לא מסתובבים בקבוצות ? הם לא לובשים KENVELO וLEE COOPER ? אצלי כל חולצה שנייה היא של להקות GOTHIC METAL וNU METAL שאני אוהב וכולן שחורות ואני מסתובב איתם בבעת הספר עם עוד חברים וחברות שמקשיבים לאותה וצוחקים על הערסים ומפחידים אותם עם שטויות של כת השטן... תגיד לי אתה מה עדיף , ערסים שמרביצים לזקנות ולא נותנים כבוד לאף אחד או חבורות שקטות של אנשים כמונו שפשוט רוצים שלא יפריעו לנו לאהוב את המוזיקה ואת קוד הלבוש המקובל ?!

להיות ערס זה דפוק, למרות שיש הרבה אנשים שיקראו להם ערסים אבל הם פשוט ככה כי הם גדלו על תרבות מסוימת וזה נראה להם הכי טבעי שבעולם, וכמובן יש כאלה שסתם מתלהבים...

פריקים סתם אומרים טוב יאללה בואו נהיה שונים ונלבש שחור כי אנחנו מורדים בכל הלבוש וכל המותגים...

אני לא מכיר אף אחד שמסתכל על אנשים לפי בגדים, אני לא מכיר אף אחד שבוחר את החברים שלו לפי המותגים שהם קונים...

המיינסטרים זה אתם ורק אתם לבד.

בחיים שלי לא שמעתי בנאדם שאומר שמכתיבים לו איך להתלבש.

כל הזמן אומרים החברה ככה והחברה ככה... מישהו פעם העיר לך על הלבוש ? (לפני שהחלטת ששחור זה הצבע היחידי על כדור הארץ)

מה יכול להיות יותר פשוט ויפה מחולצה מבד טוב בצבע יפה ומכנסיים ?

בגד זה בגד... הופעה מכובדת זה הכל, זה כל מה שאנשים רוצים שהם יוצאים מהבית, זה יכול להיות הכל שחור לפעמים, זה יכול להיות הכל לבן לפעמים... סתם בגדים רגילים ולאף אחד לא משנה מי לעזאזל יצר את זה.

ללבוש רק שחור 24\7 ולהתאפר כמו ערפד זה מפגר, זה לא יפה ולא ממש מכובד, זה סתם מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט הרוב פה זה ערסונים קטנים ובורים אז הכי קל לי

להסביר על המושג ערס.

:xyxthumbs: 

חשבתי לקרוא עד סוף ה-THREAD ואז להגיב.

אז חשבתי.

יש אנשים שאין להם מעצורים. בדיוק כמו ברכב, מעצורים זה משהו שנועד לבטיחות. אם אתה לא משתמש בהם או שהם לא תקינים אתה יכול להנזק בצורה קשה.

מה שאני רוצה להבין זה למה אתה חושב שהרוב הם מה שציינת למעלה? כי הם לא מסכימים איתך?

עוד פנינים:

1. אויייייייייי איזה חבורת מפגרים ואינפנטליים אוייייי כמה שזה עצוב !!

2. אני יודע שקשה להסביר לכם דברים כאלו כי אתם מאוד בורים אבל ניסיתי .

אז דבר אחד הוכחת, מעצורים אין לך.

דבר שני הוכחת, תרבות דיבור אין לך.

דבר שלישי הוכחת, אתה כנראה בן אדם ברמה הרבה יותר נמוכה מכל שאר האנשים ב-THREAD הזה כי אם שמת לב ואם לא אף אחד לא ירד לרמה נמוכה כמו שלך.

מה נשאר להוסיף?

מנהלים איפה אתם? מה עם קצת חינוך וענישה של משתמשים שאין להם טיפת כבוד כלפי משתמשים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שחזרתי מבילוי ומרוב שיעמום קראתי הכל, יש לי רק דבר אחד להגיד...

זה לא משנה איך בן אדם מתלבש\מסתרק\מדבר...תאמינו לי...אני מכיר את כל סוגי האנשים, מהפריק הכי פריק עד לערס שדוקר מישהו שנשם חזק מידי

ויש רק מסקנה אחת מכל ההכרות הזאת, אנשים הם לא תמיד כפי שהם נראים, דוגמא טריה

היה לי מישהו שלמד איתי פאקינג שנתיים בכיתה ואף פעם לא דיברנו או משהו כי הוא היה נראה לי ערס (קוצים קצרים התנהגות מפחידה, סיגריה בזרת, כל החבילה), וואללהההה לפני איזה חודש יצאנו עם חבר שהביא אותו איתו, כולנו כזה התחלנו לעקם פרצוף, במחשבה של "מה אתה מביא את הערס הזה איתנו לבנות..."

בכל אופן אחרי היכרות קצרה, וואללה הבן אדם מותק של בן אדם צחוקים איתו וסבבה איתו וואללה הוא לא כמו הערסים שעל כל אפצ'י רבים מכות...

מצד שני, יש כאלה שהם "מסיבתיים" "סטיילסטים" איך שלא תקראו לזה, שכן רבים מכות על כל שטות!

לסיכום, אל תשפטו אף אחד במבט ראשון, אם תעשו את זה אתם תפסידו אחלה אנשים וסתם עצה לחיים, אל תתעסקו כ'כ בקיטלוג אנשים סה'כ לכל אחד יש שריטה קטנה או גדולה, נסו לראות מעבר לשריטה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה, שאת האינטלגנציה שיש להם (במידה ויש להם) הם מסטירים בלבוש שדוחה אנשים. הייתי פאנקיסטית עד לפני 4 שנים והייתי אומרת שאם אנשים ירצו להתקרב אליי למרות המראה המפחיד סימן שהם באמת עושים את זה מהלב ויש להם כוונה להתקרב אליי והם לא כאלו שטחיים. היה בזה מן הנכון אבל גם משכתי לעצמי תשומת לב דפוקה מערסים או סתם אנשים שחשבו שזה דוחה וגם אנשים מהסצינה שהיו מגעילים לא פחות וזה בעיקר. עכשיו אני סקינגירל גאה וטוב לי. בארץ אין ממש גוטיים, באמת רק ילדים מפגרים שצובעים את הפרצוף שלהם בלבן, באים ל"קייטנה של נקש" (ככה אני מגדירה את המועדונים שאותו נקש פותח לקהל האעלק אלטרנטיבי), עם 200 שקל בכיס, חולצה של דייסייד או מרלין מנסון ומגפי ב-400 שקל מריקושט עם שרוכים אדומות ומתחילים להתפלצף שהם מייצגים את מעמד הפועלים כשאבא שלהם עורך דין ואמא שלהם רופאה והם אלו שנותנים לו את ה-200 שקל להידפק במועדון ולהשתכר מוודקה עם מיץ תפוזים עם החברים הדפוקים שלו והבנאדם בחיים לא עשה כלים, שלא לדבר על להיות מעמד פועלים. בגלל זה אני כבר 5 שנים הולכת לפאבים ולא למועדוני רוק כי הם הפכו לקייטנות לילדים מפגרים כאלו עם חולצות מסחריות של להקות (ב-155ש"ח שהם לא הרוויחו), עם טונה איפור לבן על הפרצוף ועוד טונה אייליינר שחור ופירסינגים בכל חור כי הם כאלו מאגניבים... אין גוטים בארץ, מה שאתם רואים ב-ריקי לייק זה סתם אנשים מפגרים עם נטייות אובדניות וסטיה ללייטקס ותחרה.

דווקא את טועה יש בארץ gothic society לא גדול אבל יש , מגיעות להקות והכל .. הסצינה של ה undergound דווקא בסדר ,

והנקשייה זה כבר של "פריקונים" קטנים עם חולצות של מרלין מנסון לסליפנוט שחושבים שהם נראים מגניב.

כל הסצינה של המטאל\רוק בארץ היא מאוד חלשה , זה לא כמו בגרמניה ואנגליה ששם הקטע הגוטי חזק מאוד

בארץ האנשים מאוד סגורים ומפגרים ובורים (כמו שכבר ראינו בדיון הזה ) אז התרבות של הרוק\מטאל\גוטי מאוד undergound פה ,

לדוגמא ב לונדון לא מזמן הייתה הופעה של אביב גפן והסטיבן הזה (שהם בלהקה בלאקפילד) ומי חיממו אותם להקת מטאל גוטי שניקראת אנטמה שאני בטוח שאף אחד פה לא מכיר אותם זאת הייתה הופעה גדולה. (רק מראה שהסצינה שם יותר חזקה) ואותו קטע עם איזור סקנדנביה ששם במיוחד בלאק שולט ושבדיה שהדף שולט (דף ובלאק מטאל)

פה בארץ זה מקום של wannabe של העתקה מ אמריקה כל מה שהם רואים ב MTV הם חייבים לעשות.

בקיצור הסטייליסטים וכל אותם אלו שעושים לך אויי יש לך שיער ארוך אז אתה או הומו או פריק או לא יודע מה...כי הרי ברור שמי שיש לו שיער ארוך הוא פריק והומו

מה לא ככה, ככה פה האנשים החכמים בארץ , וגם עם אתה שומע רוק אז אתה הומו או פריק .

טוב אבל זה היה ככה עד כיתה ט , בתיכון האנשים התבגרו , היה סבבה... הפכו אותי למנהיג הרוחני של הכיתה :) וסתם היו צחוקים...כבר לא ילדים מפגרים בני 15...לפחות בתיכון שלי ככה היה, מקווה שגם אתם תפלו לתיכון נורמלי ולא לתיכון של אנשים בני 18 עם מנטליות של בני 12. :xyxthumbs:

(לא הגבתי פה כל הזמן הזה עד עכשיו כי אני יודע שהרוב פה זה ילדים כאלו בני 15 שהם מאגניבים ושומעים טראנסים כי זה קול ומה שכולם עושים אז זה הכי קול

והאלו השונים מהם הם פריקים והומואים , אבל התגובה שלי יותר למרי מון בקשר לסצינת האנדרגראונד בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה פוזה..זה שמישהו ילך עם חולצה עם ציור של כמה גולגלות ומתחת כיתוב של להקה "מגניבה" זה אחלה..שילבש מה שבא לו עם ההדפס שהוא בוחר, אבל הקטע עם האיפור, הצמידים וכו' זה כבר אידיוטי וזה רק כדי למשוך תשומת לב, ככה אף אחד לא מסתכל עליך אז אתה תעמיס על עצמך כל דבר שחור שתמצא ושמוכרים לדוג' בחנותה זאת בסנטר ובאזור לא כי הם חושבים שזה יפה ( יש את אלה שכן..אני מדבר על אלה שלא עושים את זה כי זה הטעם שלהם) אלא רק בשביל למצוא חברים שהם גם מזויפים- כי אם לא תלתלבש ככה לא תדבר איתם..זה אומלל

מה ההבדל בין מישהו שהולך עם חולצה של אמינם או סנופ לאחד שהולך עם חולצה של הלהקה האהובה עליו?

מה זה פוזה

?

איזה מפגר זה... אז לסונפ יש כושים ושרשראות על החולצה

ולאחר אחד יש שלדים וצלבים...

נו ומה ההבדל? אז אחד מזוייף והשני בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את טועה יש בארץ gothic society  לא גדול אבל יש , מגיעות להקות והכל .. הסצינה של ה undergound דווקא בסדר ,

והנקשייה זה כבר של "פריקונים" קטנים עם חולצות של מרלין מנסון לסליפנוט שחושבים שהם נראים מגניב.

כל הסצינה של המטאל\רוק בארץ היא מאוד חלשה  , זה לא כמו בגרמניה ואנגליה ששם הקטע הגוטי חזק מאוד

בארץ האנשים מאוד סגורים ומפגרים ובורים (כמו שכבר ראינו בדיון הזה ) אז התרבות של הרוק\מטאל\גוטי מאוד undergound פה ,

לדוגמא ב לונדון לא מזמן הייתה הופעה של אביב גפן והסטיבן הזה (שהם בלהקה בלאקפילד) ומי חיממו אותם להקת מטאל גוטי שניקראת אנטמה שאני בטוח שאף אחד פה לא מכיר אותם  זאת הייתה הופעה גדולה. (רק מראה שהסצינה שם יותר חזקה) ואותו קטע עם איזור סקנדנביה ששם במיוחד בלאק שולט ושבדיה שהדף שולט (דף ובלאק מטאל)

פה בארץ זה מקום של wannabe  של העתקה מ אמריקה כל מה שהם רואים ב MTV הם חייבים לעשות.

בקיצור הסטייליסטים וכל אותם אלו שעושים לך אויי יש לך שיער ארוך אז אתה או הומו או פריק או לא יודע מה...כי הרי ברור שמי שיש לו שיער ארוך הוא פריק והומו

מה לא ככה, ככה פה האנשים החכמים בארץ , וגם עם אתה שומע רוק אז אתה הומו או פריק .

טוב אבל זה היה ככה עד כיתה ט , בתיכון האנשים התבגרו , היה סבבה... הפכו אותי למנהיג הרוחני של הכיתה :) וסתם היו צחוקים...כבר לא ילדים מפגרים בני 15...לפחות בתיכון שלי ככה היה, מקווה שגם אתם תפלו לתיכון נורמלי ולא לתיכון של אנשים בני 18 עם מנטליות של בני 12.  :xyxthumbs:

(לא הגבתי פה כל הזמן הזה עד עכשיו כי אני יודע שהרוב פה זה ילדים כאלו בני 15 שהם מאגניבים ושומעים טראנסים כי זה קול ומה שכולם עושים אז זה הכי קול

והאלו השונים מהם הם פריקים והומואים , אבל התגובה שלי יותר למרי מון בקשר לסצינת האנדרגראונד בארץ)

הייתי בת 13 כשנכנסתי לסצינה ואני לא חושבת שהייתי וואנאבי, זה לא הגיל, זה התרגיל. היה חביב לראות את כל היצורים הגדולים ממני באים, צובטים לי את הלחי ואומרים "יא איזה חמודה, היא רק בת 13!". עכשיו זה כבר לא חמוד כי כל מועדון רוק שאין בו הגבלת גיל מפוצץ בילדים קטנים ומפונקים שעושים הרבה רעש ובלגאן, אין להם סטייל, אין להם רמה והם סתם מוציאים שם רע לסצינה ומעבירים אותה כל כך אנדרגראונד שכבר לא כל הפריקים יודעים עליה! המוטציות האלו מכחידות את כל סצינת הרוק בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בארץ זה רק פוזה (וחבל)...מגיע גיל 18 ואופ...לצבא,כל השיער וכל העגילים יורדים.

יש בארצות אחרות גוטיים גם בני\בנות 40 פלוס (very yummy...the women i mean),אותי אישית זה דיי מגרה...רק עוד פעם חבל שפה בארץ זה רק פוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(רק מראה שהסצינה שם יותר חזקה) ואותו קטע עם איזור סקנדנביה ששם במיוחד בלאק שולט ושבדיה שהדף שולט (דף ובלאק מטאל)

זה מראה רק דבר אחד,שרק במדינות של משועממים כמו קנדה וארה"ב שם הנוער העירוני המפונק שההורים שלו עובדים מ6 עד 10 לא יכולים לבלות עם הילד שלהם ואז אין להם מה לעשות בחיים כי יש להם כל מה שהם רוצים,וכדי לקבל תשומת לב,הדבר היחידי שאין להם וכסף לא קונה הם מבליטים את עצמם או מעסיקים את עצמם בשטויות. לנו יש לצערנו/מזלנו צבא,ככה שבגיל 18 האנשים מקבלים שכל לראש בעקבות התבגרות מנטלית נדרשת בצבא וצורך להטמיע הרגלים ילדותיים.

אני בן 18,וכך גם רוב האנשים פה (האמת היא שהרוב בוגרים יותר),אף אחד לא טען שהוא מגניב או נעלה יותר...רק מה שאתה מגדיר כ"פריקים" מגדירים את עצמם ככאלה..נעלים ומגניבים ולא נאה להם כי הם עסוקים בלהתלהב מזה שהם יודעים מה המשמעות של יום שישי ה13 ויש להם 15 חורים באוזן.

אין לי שום דבר נגד סגנון מוזיקלי,במיוחד נגד רוק (בתור אדם שמגדיר את עצמו כאוהב מאוד רוק ואף מטאל ומנגן בגיטרה) אם מישהו רוצה להקשיב לגראולינג של דני פילט'...שיהנה,רוצה ללבוש חולצה של סליפנוט ולהתחפש לפנטגרם ? שיהנה... רוצה לנקב את עצמך עם נעצים,ניטים,דוקרנים ואולרים שוויצרים? חופשי..אבל כשילד כאפות מפונק שכזה מתחיל להתפלסף עם גישת ה"אני נעלה" שלי,כשהם מתחילים להרצות לי על מוזיקה וסגנון לבוש,ומנסים להרשים אותי עם הנסיונות התאבדות שלי אני מאבד כל סימפטיה למשועממים הדחויים חברתית.

הרסתם לי את הפסטיבלי מטאל-עכשיו אני צריך לסבול כל מיני להקות ספיד שיודעות רק לצרוח ולהתחפש תחפושות גרועות של ליצנים מרושעים,הרסתם לי את הקרקפת-כל פעם אני צריך להיזהר לא להידבק מנגע הכינים שלכם. הרסתם לי את הפוגו-כל אחד בא מצוייד ב17 קולרי ניטים ומתפלא למה אנשים מתרחקים ממנו בהופעה...

קיצר,תתבגרו...יש עולם שלם שיקבל אתכם אם תחזרו להתלבש ולהתנהג כמו שצריך...אולי אפילו תוכלו להשיג בנות שנראות נורמלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...