תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד

HeaT-SinK

Recommended Posts

אני מכיר הרבה כאלה והם חברה טובים חבל על הזמן אומנם שותים מלא אבל יש להם שכל יש להם ידע רב בכל נושא שתדבר איתם או שזה רק אלה שאני מכיר לא יודע חח אבל ככה כיף לדבר איתם!! יש להם מה לספר תמיד גם שהם שתויים!!  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה האינטרס של מישהו להכניס את עצמו לחברה אם הזרם הוא מזוהם?

הזרם מזוהם? אני לא מבין,אפשר לחשוב שכל הנוער רק עסוק בנודים של עופר שכטר ובשערוריית הSMS של כוכב נולד. צא מזה.

אני רואה את כל הבנות הגוטיות/מטאליסטיות/אנערף האלה ואומר כמה חבל. אני לא סובל פרחות,אבל דבר אחד ויחיד שניתן להגיד לטובתן של השוורצעות הוא שהן יודעות להתלבש ויודעות לטפח את עצמן (אם כי חלקן הלא מועט עושות זאת בצורה מזוויעה למדיי). אני לא מבין למה לבחורה שנראית טוב (למרות שלצערי רוב הבחורות האלה לא נראות טוב-עובדתית) במקום לכער את עצמה עם בגדים קרועים ומגעילים,תספורת מפחידה ולא מחמיאה ואיפור שחור ואפור. במקום לשים בגדים שמחמיאים לגזרה (ולא לגזור אותם),להוריד את הכרס,לשים אודם (אדום או ורוד) ולא להסתובב עם שרשרות ניטים וחודים שמאיימות לשפד כל עובר אורח תמים. כמה בחורות שאני מכיר במידה והן היו עושות את המייק אובר הנ"ל היו לדעתי נראות מעולה,וחבל עליהן.

וסטלט',לא כל בחורה שלובשת חולצת בטן ומקפידה על משקל תקין היא חלק מהזרם המזוהם,זה לא קללה להקפיד על מראה מטופח.

אולי הוא לא רוצה להיות בחברה של צבועים ואינפנטילים ,ויש לו חברה משלו

הגוטים והמטאליסטים (לא כולם) בדרך כל הרבה יותר אינטילגנטים מ"ערסים ופריקים "

החברה הזאת מלאה כל כך בצבועים,כולה אנשים צבועים. הם עושים את זה רק כדי למשוך תשומת לב,ומשחקים את עצמם מגניבים ומורדים כנגד כל מה שקיים,כשבסך הכל מדובר בילדי כאפות שגרים באפקה ואבא שלהם מהנדס ואמא שלהם עו"ד,ובגלל שהם לא מקבלים מספיק יחס אז הם יוצרים לעצמם סיבה לקבל אותו. לחלקם זה עובר,והם שבים אל חיק הציבליזציה. לחלקם זה לא,ובגיל 25 הם יושבים במועדוני אנדרגאונד כדי לשמוע להקה שמתפלשת בבוץ בתור סייד קיק.

והגוטים לא אינטילגנטים יותר,אני לא קורה לאדם שמנדה את עצמו בכוח מהחברה אינטיליגנטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה הזאת מלאה כל כך בצבועים,כולה אנשים צבועים. הם עושים את זה רק כדי למשוך תשומת לב,ומשחקים את עצמם מגניבים ומורדים כנגד כל מה שקיים,כשבסך הכל מדובר בילדי כאפות שגרים באפקה ואבא שלהם מהנדס ואמא שלהם עו"ד,ובגלל שהם לא מקבלים מספיק יחס אז הם יוצרים לעצמם סיבה לקבל אותו. לחלקם זה עובר,והם שבים אל חיק הציבליזציה. לחלקם זה לא,ובגיל 25 הם יושבים במועדוני אנדרגאונד כדי לשמוע להקה שמתפלשת בבוץ בתור סייד קיק.

והגוטים לא אינטילגנטים יותר,אני לא קורה לאדם שמנדה את עצמו בכוח מהחברה אינטיליגנטי.

אוייי כמה שאתה לא מכיר את החברה הגוטית...

רוב הגוטים שאני מכיר הם מהנדסי או מתכנתי מחשבים , אממ עובדים בחברות גדולות , או לומדים לאיזה תואר ראשון או שני באוניברסיטה

.

ואף גוטי לא "מתפלשת" בבוץ... הם אנשים מאוד נקיים ומסודרים בדרך ככל חוץ מהפאנקים ששותים ועושים בלגן .

ושחכתי עוד סיגנון גוטי גוטי אייטיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא לא רוצה להיות בחברה של צבועים ואינפנטילים ,ויש לו חברה משלו

הגוטים והמטאליסטים (לא כולם) בדרך כל הרבה יותר אינטילגנטים מ"ערסים ופריקים "

למה אתה עושה את זה גותים נגד ערסים ולא גותים נגד נורמלים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עושה גוטים נגד אף אחד...

רק מסביר לכם , שגוטי הוא כמו כל אחד אחר

כמו ש ערס בשבילך זה כמו כל אחד אחר.

פשוט הרוב פה זה ערסונים קטנים ובורים אז הכי קל לי

להסביר על המושג ערס.

אין כזה דבר נורמאלים => הרי כל אחד חושב שהוא הנורמה והשני משוגע

מישהו סוף סוף מדבר כמו שצריך , כל אחד והנורמה שלו , סוף סוף מישהו שהבין משהו על מה שדיברתי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבועים הא?

סתכלו על עצמכם.

אומרים על כולם

הוא פריק הוא ערס

אז מה? בגלל שאיזה אחת מתוך אלפים עישנה על אמא ותינוק זה אומר שכולם ככה? לא

אז מה? בגלל שאיזה ערס צעצוע שהולך עם שרשרים דפק לכם מכות אז כל הערסים ככה? לא

אם היינו טורחים ומסתכלים מעבר לחיצוניות המקום הזה היה הרבה יותר טוב. (ועל אחת כמה וכמה אם לא היו דתות, איך זה קשור? כת השתן, ערבים, יהודים, מלחמות, בלה בלה, אחרי הכל, אפשר להשוות "ערסים" לערבים, ו"פריקים"(השונים מהרוב, שהרי הם הנוצרים) ויהודים, ומיין סטרים(ה"הולכים עם הרוב" למי שלא מכיר את המנוח) לנוצרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שיש ערסים, ככה יש גוטים... שניהם פריקים חברתיים שלא מסוגלים ליצור קשר עם אנשים בצורה רגילה אז הם צריכים לשחק אותה פריקים בשביל שפריקים אחרים יקלטו אותם ויתחברו אליהם.

אנשים חלשי אופי מגיעים לקבוצות גוטיות פריקיות, אחרי זה הם הופכים לHARDCORE גוטים, עם בטחון עצמי כמובן ויצר מרדני מפותח שמספק את הצרכים החברתים העלובים שלהם, נפגשים בחבורות וצוחקים על אנשים אחרים כמה שהם לא אמיתיים והם מיין סטרים וכל מיני בולשיט שלא נדע ות'אמת, שמתסכלים עליהם מרחוק הם בדיוק כמו כולם רק בקבוצה קטנה כי גם הם מתלבשים אותו דבר וגם הם שומעים אותה וגם הם הפכו לאיזה מותג.

אז לכל הגוטים הפוטנציאלים פה, פשוט תרדו מזה... תהיו אנשים רגילים, תפסיקו לחפש חברים לפי צורת לבוש או לפי המוזיקה שהם שומעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortatr אתה לא יודע כמה אתה צודק.

הערסים זו תופעה אחת לשמה, יש הרבה מאד ילדים שהם רק משחקים אותה ערסים או ניהיו כאלו כי הם כשלו בהתקבלות על ידי החברה.

אז הם פונים לחברה רעה שקל להתקבל אלייה ואני מדבר ממקרה שקרוב אליי אישית !

גם הפריקים והגותיים וכל ה blacks האלה פשוט לא התקבלו על ידי החברה אז הם לוקחים את עצמם ומקצינים את האישיות והלבוש

וגם פה אני אתן לך דוגמא אישית יש לי ילד בשכבה בא בכיתה ז לבית ספר אני עכשיו ב"א הוא עלה מרוסיה והיה רגיל כמו כולם

במשך 3 שנים, הוא רב עם כמה ילדים מכות ולא ממש התקבל והרבה צחקו עליו ועכשיו בכיתה י"א אתה רואה אותו מגיע לבית ספר

עם חולצה שחורה של סליפקנות טבעת גולגולת, ניטים ועוד כל מיני חארות למיהם.

כאילו מה זה לא מי שהיית לפני חצי שנה אז מאיפה בא המהפך ?! מזה שהוא לא התקבל לחברה  הרגילה !

ולהתקבל לחברת הפריקים לא צריך הרבה רק להתלבש בשחור ללכת למועדון ולדפוק את הראש קדימה ואחורה.

בכלל יש לי בבית ספר ילדה בכיתה י"ב נושא לצחוק בפניי עצמה, היא היתה בחטיבה סטייליסטית היא ועוד חברה ...

כיתה י היא התנתקה מהחברה שהיתה לה, וכיתה י"א הפלא ופלא היא מגיע עם מגפיים שחורות מכנס קרוע תיק שחור

חולצה שחורה קרועה איפור שחור כבד שרשראות על התיק מברזל, וסימן של 666 אבל זה סתם בצחוק.

מאז כולם צוחקים עלייה מאחורי הגב שלא הצליח לה בסטיילסטיות אז היא פנתה לגותיות.

תרשה לי לציין גועל נפש אנשים מסכנים, והצחקת אותי אינטיליגנטים !

יש לי בבית ספר כמה כאלה וכמה פריקים הם רחוקים מלהיות אינטיליגנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קודם כל גוטים הם שבט גרמני ששועבד תחת רומא, עונה ומרד, אבל מרד ככה שהפיל את רומא לקיבינימאט.

גוטיקה - אמנות של ימי הביניים שנקראה כך על שם הגוטים מאוחר יותר, ברנסאנס שם הפלצנים חשבו את האמנות של ימי הביניים לברברית ומכוערת (כשעצמם חזרו לימי אותה רומה שנפלה בזכות אותם הברברים). הסגנון האמנותי מתבטא באדריכלות - ארכאות (קשטות) בחלונות/דלתות (שנועדו לא רק לקשט אלא גם להוריד לחץ מהקירות), שימוש בדקורציה

גיאומטרית ו"טבעית" - עיטורים בצורות של צמחים מטפסים, ויטראז'ים בצורת ורד בר וכיוב'. פסלים וציורים שהתבטאו במעט הבעת פנים יחסית, עד לשנים מאוחרות שבעיקר דיברו על הדת ועל יום הדין או ייצגו מלוכה, אצילים, אבירים ולוחמים.

הגוטים היותר מודרניים צצו לראשונה במאה ה-18, מתוך רצון לשחזר את הרומנטיסיזם המקאברי של ימי הביניים וזה התבטא בלבוש, בשירה, בסגנון ובגישה. הסגנון שכח בסוף המאה ה-19 והתעורר שוב בסוף שנות ה-70 ותפס חזק ב-80 והתערבב טיפה בסגנון הפאנק. מה שרואים היום זה לא שבטים ברבריים, לא משוררים מתוסכלים בבגדים ססגוניים, אלא חבורה של ילדים מפגרים שלא יודעים להתנהג. "גוטים" (המשחזרים, לא הברברים...) היו אנשים בעלי רמה ונימוסים והגיגות למיניהם ממש כמו בתקופת הבארוק (עם כל הפלצנות הכרוכה בכך) והם לא היו אוכלים שאריות במקדונלדס' בדיזינגוף סנטר גם אם היו מאיימים עליהם באקדח. הם אמורים להראות יפה וקודר, לא כמו משפחת אדאמס going wild...

זאת בערך היתה הכוונה של הגוטים המשחזרים של המאה ה-18

1464014-S.jpg

015ct_500x500.jpg

2462852_500x500.jpg

התעלמו מהדוגמנית המכוערת...

2553523_500x500.jpg

"נו, מה אתה אומר...??? אחרי הצילומים???" -"שמישהו יעיף את הכונפה הזאת ממני!!!"

nitrosnowwhite.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי אני שונא אותך , אתה כותב כאלה שטויות ! , זה הדבר הכי טיפשי ששמעתי בחיי .

אני אגיד לך למה אנשים לובשים חולצות של להקות וצמידיי ניטים ושרשראות , כי הם מנסים לחכות את מי שהם אוהבים ואלו הם חברי הלהקות כמו KISS במקרה הטוב ועוד כל מיניי קריידל אוף פיילס שזאתי דוגמא מובהקת ללבוש שחור ואיפור כבד . כמו כן יש את מרלין מנסון שהוא דוגמא לבני נוער רבים .

גם הפריקים והגותיים וכל ה blacks האלה פשוט לא התקבלו על ידי החברה אז הם לוקחים את עצמם ומקצינים את האישיות והלבוש

וגם פה אני אתן לך דוגמא אישית יש לי ילד בשכבה בא בכיתה ז לבית ספר אני עכשיו ב"א הוא עלה מרוסיה והיה רגיל כמו כולם

במשך 3 שנים, הוא רב עם כמה ילדים מכות ולא ממש התקבל והרבה צחקו עליו ועכשיו בכיתה י"א אתה רואה אותו מגיע לבית ספר

עם חולצה שחורה של סליפקנות טבעת גולגולת, ניטים ועוד כל מיני חארות למיהם.

לא חשבת אף פעם שאולי האנשים שאשמים לזה הם ה"חברה " שקיבלה אותו בארץ בזרועות פתוחות או אולי הוא פשוט מעדיף לשמוע רוק כבד והאבי מאטל מאשר טראנסים או שהוא פשוט מרגיש נוח להתלבש ככה והוא חושב שזה יפה .

ולהתקבל לחברת הפריקים לא צריך הרבה רק להתלבש בשחור ללכת למועדון ולדפוק את הראש קדימה ואחורה.

.

תגיד לי מה אתה חושב שפריקים זה חיות , ומה ההגדרה שלך בכלל לפריקים שאני אבין ? , אולי פריקים זה החארות שלא מקבלים אנשים לחברה שלהם ושלא נותנים להם הזדמנות ?

אני מתלבש בשחור ואני הולך למועדונים ואני מניף את הראש קדימה ואחורה ואני מרגיש טוב , אני מרגיש שהחברה שעוטפת אותי הם אחלה של אנשים ואני מרגיש מאד בחברה אפילו עם אנשים שאני לא מכיר בגרוש ! אז זה אומר שהם רעים ?, או שהם נפלטו מהחברה ? , אולי אתם נפלטתם מהחברה ?, וזה שאתה לא רואה ממטר זה מאד מאד חבל !

בוא נראה אם תתלבש בשחור ותלך למועדון " של פריקים" האם יקבלו אותך ?, אם אתה אפס אף אחד לא מקבל אותך !

בכלל יש לי בבית ספר ילדה בכיתה י"ב נושא לצחוק בפניי עצמה, היא היתה בחטיבה סטייליסטית היא ועוד חברה ...

כיתה י היא התנתקה מהחברה שהיתה לה, וכיתה י"א הפלא ופלא היא מגיע עם מגפיים שחורות מכנס קרוע תיק שחור

חולצה שחורה קרועה איפור שחור כבד שרשראות על התיק מברזל, וסימן של 666 אבל זה סתם בצחוק.

מאז כולם צוחקים עלייה מאחורי הגב שלא הצליח לה בסטיילסטיות אז היא פנתה לגותיות.

זה מאד מאד חבל שאנשים צוחקים עליה , ותאמין לי עדיף להיות רוקר מאשר כלבה "בטיליסטית" שמתלבשת רק לפי צו האופנה ושרואים הל את כל הציצי בחוץ ושהיא לובשת ורוד ושכל אחד תופס עליה סיבוב .

תאמין לי אלו נאנשים הכי טובים והאנשים שהכי כייף להיות איתם .

תרשה לי לציין גועל נפש אנשים מסכנים, והצחקת אותי אינטיליגנטים !

יש לי בבית ספר כמה כאלה וכמה פריקים הם רחוקים מלהיות אינטיליגנטים.

מה מסכנים ?, מה רע בזה , טוב להם ככה , הם נהנים מזה וזהו , יש להם כסף, יש להם אוכל .

וחלק רב מאד מאד אינטליגנטיים וחכמים , זה פשוט אתה טיפש ולא מבין את זה .

אני נהגתי ללבוש חולצות של להקות רוק , יש לי שיער ארוך , אני לא סטייליסט ואני מרוצה מהמצב שלי , אני כמובן לא לובש צמידיי ניטים ובלה בלה אבל אני רוקר ויש לי חברים כמו שהם תוארו פה והם אחלה של אנשים נורמליים וחכמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...