תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד

HeaT-SinK

Recommended Posts

דבר ראשון גם אני מאד אוהב אותך, וזה שאתה רושם שאתה שונא אותי ושאני טיפש מראה את האינטילגנטיות של

אלה שאתה מנסה להגן עליהם, תרבות דיון של ילד בכיתה א איין לך שיודע שצריך להצביע כדי לדבר, למה אני לא צריך לקלל ואתה כן ?

דבר שני כל דבר שאמרתי פה אתה לקחת והקצנת.

החל מההסיפור על הבחור שלא התקבל בחברה, רק שתדע שאני דווקא הייתי חבר שלו ועד היום אני חבר שלו

ועוזר לו לקנות מחשב לדוגמא,ואומר לו שלום בזמן שאחרים עד היום צוחקים עליו ועל המראה שלו.

אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שאני יודע שהוא שינה זהות כי לא קיבלו אותו אייך שהוא ושאני לא תומך בזה.

גם במקרה של התקבלות לחברה שלהם לקחת והקצנת שאם אני אפס אני לא אתקבל, בוא נגיד שכל עוד אני בן אדם עם ראש על הכתפיים

לא תיהיה לי בעיה להיכנס למועדון ולהתחבר שם עם אנשים.

והקטע עם הבחורה ששינתה זהות ממש לא כמו שאתה מציג את זה אתה לא יודע אייך היא היתה מתלבשת בוא נגיד שהיא יפה מאדדד

וגם חברה שלה ושהן היו מתלבשות בסטיליסטיות זה היה ממש קצת ולא מוקצן לא עם ציצי בחוץ ולא נעליים פשוט עם טעם, ואתה יודע מה זה היה תענוג להתסכל.

מה מסכנים אתה שואל ?   מסכנים בכך שהם צריכים להתלבש כמו שהם מתלבשים כדי שישימו לב אליהם, או כמו שהם מתלבשים כדי שקבוצה מסוימת של אנשים תקבל אותם.

אני לא מדבר על אלה שפשוט אוהבים את זה אני מכיר כמה כאלה ומכבד אותם, אני מדבר על אותם מקרים שצוינו למעלה שרוב הפריקים  מקורם בא מסיפורים כאלה ואחרים.

לבסוף אני לא רוצה להגיד מה דעתי לגבייך כי זה סתם יגרור קללות מצדך כמובן ותגובות מיותרות עד ההודעה הזאת נשארנו בנושא בערך.

אני רק רוצה לציין שאני לא מתכוון לענות לך יותר ככה שתחסוך בתגובה שאתה הולך לרשום, יום טוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, קודם כל גוטים הם שבט גרמני ששועבד תחת רומא, עונה ומרד, אבל מרד ככה שהפיל את רומא לקיבינימאט.

גוטיקה - אמנות של ימי הביניים שנקראה כך על שם הגוטים מאוחר יותר, ברנסאנס שם הפלצנים חשבו את האמנות של ימי הביניים לברברית ומכוערת (כשעצמם חזרו לימי אותה רומה שנפלה בזכות אותם הברברים). הסגנון האמנותי מתבטא באדריכלות - ארכאות (קשטות) בחלונות/דלתות (שנועדו לא רק לקשט אלא גם להוריד לחץ מהקירות), שימוש בדקורציה

גיאומטרית ו"טבעית" - עיטורים בצורות של צמחים מטפסים, ויטראז'ים בצורת ורד בר וכיוב'. פסלים וציורים שהתבטאו במעט הבעת פנים יחסית, עד לשנים מאוחרות שבעיקר דיברו על הדת ועל יום הדין או ייצגו מלוכה, אצילים, אבירים ולוחמים.

הגוטים היותר מודרניים צצו לראשונה במאה ה-18, מתוך רצון לשחזר את הרומנטיסיזם המקאברי של ימי הביניים וזה התבטא בלבוש, בשירה, בסגנון ובגישה. הסגנון שכח בסוף המאה ה-19 והתעורר שוב בסוף שנות ה-70 ותפס חזק ב-80 והתערבב טיפה בסגנון הפאנק. מה שרואים היום זה לא שבטים ברבריים, לא משוררים מתוסכלים בבגדים ססגוניים, אלא חבורה של ילדים מפגרים שלא יודעים להתנהג. "גוטים" (המשחזרים, לא הברברים...) היו אנשים בעלי רמה ונימוסים והגיגות למיניהם ממש כמו בתקופת הבארוק (עם כל הפלצנות הכרוכה בכך) והם לא היו אוכלים שאריות במקדונלדס' בדיזינגוף סנטר גם אם היו מאיימים עליהם באקדח. הם אמורים להראות יפה וקודר, לא כמו משפחת אדאמס going wild...

זה דיי נכון.

בכלל השם גוטים לפריקים הוא דיי חדש, אין בהם שום דבר שקשור לגוטיקה.

בימי הבניינים העם הגוטי לא נראה דומה למה שיש היום וגם לא למה שניסו לשחזר אותו... זה היה עם מזרח/מרכז אירופאי עם תרבות שהיום נראית אולי רומנטית אבל אני בטוח שהם לא חשבו על זה באותה תקופה ואני גם בטוח שהם לא התאפרו בלבן וצבעו את השיער בשחור חזק, הסגנון הזה בא ממזרח אירופה איפה שפעם היו הגוטים (איזור רומניה) מכל אגדות דרקולה והערפדים, תראו את הסרט ראיון עם ערפד - זה בדיוק הסגנון.

גם אצל הקלטים בבריטניה יש מאפיינים דומים לגוטים (אולי בגלל שהמוצא של כל השבטים האלה הוא מאותו המקום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים

אנשים מדברים פה כמו נאצים

איזה הכללות הולכות פה

אנשים מתלבשים בצורה מסויימת בגלל שהם אוהבים להתלבש ככה

בניגוד לסטייליסטים למיניהם שמתלבשים לפי צו מסויים כי בל יעשו כך הם יאבדו את מעמדם

וגם אין כ"כ הרבה שמתלבשים בצורות הקיצוניות שאתם מתארים פה

הרוב זה בסך הכל חולצות של להקות/שחורות/סקייט וניטים כמו שלמשל אני מתלבש

אני לא צובע את הפנים בלבן אבל בכל זאת שומע דייסייד, מורביד אנג'ל,קאניבל קורפס,וכל אלה

וזה כ"כ מפגר להגיד שהם לא אינטיליגנטים

ובכלל

מה זה מפריע לכם זה לא משטר קומוניסטי

כל אחד יכול להתלבש איך שהוא רוצה ולשמוע איזו שרוצה

זה שהחברה פה בארץ זו חברה תחרותית ומזוהמת שנהנית להתעלק על "שונים" לא אומרת שהם באמת שונים או באמת אפסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי נכון.

בכלל השם גוטים לפריקים הוא דיי חדש, אין בהם שום דבר שקשור לגוטיקה.

בימי הבניינים העם הגוטי לא נראה דומה למה שיש היום וגם לא למה שניסו לשחזר אותו... זה היה עם מזרח/מרכז אירופאי עם תרבות שהיום נראית אולי רומנטית אבל אני בטוח שהם לא חשבו על זה באותה תקופה ואני גם בטוח שהם לא התאפרו בלבן וצבעו את השיער בשחור חזק, הסגנון הזה בא ממזרח אירופה איפה שפעם היו הגוטים (איזור רומניה) מכל אגדות דרקולה והערפדים, תראו את הסרט ראיון עם ערפד - זה בדיוק הסגנון.

גם אצל הקלטים בבריטניה יש מאפיינים דומים לגוטים (אולי בגלל שהמוצא של כל השבטים האלה הוא מאותו המקום).

אתה לא מדייק, הגוטים היו שבטים גרמניים Germanic, שהאימפריה הרומית שיעבדה והרעיבה עד כדי מצב שהם היו צריכים למכור ילדים לעבדות תמורה לבשר כלב. היו שבטים מרכז-מזרח אירופאים כמו הוונדאלים, הבורגונדים והטאוטונים ואין קשר לקלטים כלל וכלל כי שזאת תרבות נפרדת שהתפתחה באיים הבריטיים במקביל לויקינגים והיו ביניהם מגעים ולכן ה-celtic knots ניתן למצוא אצלם ואצל הויקינגים. הגוטים אחרי שמאסו מהעבדות והרעב, נדדו לממלכות מזרחה שנתנו להם חסות ואחרי שהתחזקו תקפו את רומא והפילו אותה לכל הרוחות.

אין שום קשר בין האמנות הגוטית של ימי הביניים לגוטים עצמם, היא רק כונתה כך בשל שאנשי הרנסאנס ראו בה פרימיטיביות וקראו לה על שמם. כך שגם הגוטים שקוראים לעצמם כך עושים טעות מרה כי אין קשר בין התרבות הרומנטית שלהם לזאת של העמים הגוטיים.

קישורים לתרחישים בהיסטוריה הגוטית ומידע כללי:

http://www.cast.uark.edu/student_pubs/david_holt/timeline_of_events_in_and_around.htm

http://www.duerinck.com/goths.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Stealth, אתה לא צודק. פאנקיסטים הם Brittish youth subculture כמו ה-mods, skins, bootboys, rudeboys, smoothies וכו'. מה שאתה מכנה לו פריקים זה באמת ילדים מפגרים ומשועממים שמנסים להיות שונים

מכל מה שהם קוראים לו ערסים ופריחות אבל הם לא כי הם עצמם ממוסחרים כשהם ממלאים את עצמם במותגים כמו

Hot topic וכל חולצות הלהקות האלו. רובם דיי סתומים גם. אני מעריכה את הרצון לאינדיוידואליזם אבל פאק, לא ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואי לא נרד לסמנטיקה =>

הם התשובה המוחצת לתרבות הצריכה ולסטייליסטים והערסים שמסתובבים לנו בין הרגליים ומתרבים כמו גו'קים.

גם המוסיקה שלהם מחזיקה בקושי שיותר ויותר אנשים מתמכרים למוסיקה הפסיכודלית הזאת שנקראת טרנס.

כמו שאחרים אמרו פה, הם אנשים יותר אינטליגנטים ואם הייתי צריך לבחור הייתי בוחר בהם.

זה פשוט יפה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת אם הם חכמים או לא, בעייני צורת הלבוש שלהם והקבוצתויות המטומטמת הזאת שמוגדרת רק על פי צורה חיצונית היא הדבר הכי אדיוטי שיכול להיות (תחת מסגרת חברתית עצמאית... לא או בית ספר כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה, שאת האינטלגנציה שיש להם (במידה ויש להם) הם מסטירים בלבוש שדוחה אנשים. הייתי פאנקיסטית עד לפני 4 שנים והייתי אומרת שאם אנשים ירצו להתקרב אליי למרות המראה המפחיד סימן שהם באמת עושים את זה מהלב ויש להם כוונה להתקרב אליי והם לא כאלו שטחיים. היה בזה מן הנכון אבל גם משכתי לעצמי תשומת לב דפוקה מערסים או סתם אנשים שחשבו שזה דוחה וגם אנשים מהסצינה שהיו מגעילים לא פחות וזה בעיקר. עכשיו אני סקינגירל גאה וטוב לי. בארץ אין ממש גוטיים, באמת רק ילדים מפגרים שצובעים את הפרצוף שלהם בלבן, באים ל"קייטנה של נקש" (ככה אני מגדירה את המועדונים שאותו נקש פותח לקהל האעלק אלטרנטיבי), עם 200 שקל בכיס, חולצה של דייסייד או מרלין מנסון ומגפי ב-400 שקל מריקושט עם שרוכים אדומות ומתחילים להתפלצף שהם מייצגים את מעמד הפועלים כשאבא שלהם עורך דין ואמא שלהם רופאה והם אלו שנותנים לו את ה-200 שקל להידפק במועדון ולהשתכר מוודקה עם מיץ תפוזים עם החברים הדפוקים שלו והבנאדם בחיים לא עשה כלים, שלא לדבר על להיות מעמד פועלים. בגלל זה אני כבר 5 שנים הולכת לפאבים ולא למועדוני רוק כי הם הפכו לקייטנות לילדים מפגרים כאלו עם חולצות מסחריות של להקות (ב-155ש"ח שהם לא הרוויחו), עם טונה איפור לבן על הפרצוף ועוד טונה אייליינר שחור ופירסינגים בכל חור כי הם כאלו מאגניבים... אין גוטים בארץ, מה שאתם רואים ב-ריקי לייק זה סתם אנשים מפגרים עם נטייות אובדניות וסטיה ללייטקס ותחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת אם הם חכמים או לא, בעייני צורת הלבוש שלהם והקבוצתויות המטומטמת הזאת שמוגדרת רק על פי צורה חיצונית היא הדבר הכי אדיוטי שיכול להיות (תחת מסגרת חברתית עצמאית... לא צבא או בית ספר כמובן).

וערסים לא מסתובבים בקבוצות ? הם לא לובשים KENVELO וLEE COOPER ? אצלי כל חולצה שנייה היא של להקות GOTHIC METAL וNU METAL שאני אוהב וכולן שחורות ואני מסתובב איתם בבעת הספר עם עוד חברים וחברות שמקשיבים לאותה וצוחקים על הערסים ומפחידים אותם עם שטויות של כת השטן... תגיד לי אתה מה עדיף , ערסים שמרביצים לזקנות ולא נותנים כבוד לאף אחד או חבורות שקטות של אנשים כמונו שפשוט רוצים שלא יפריעו לנו לאהוב את המוזיקה ואת קוד הלבוש המקובל ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק למען הרקורד, חולצות של להקות זאת פרסומת לשמה והם צריכים לשלם לכם כדי שתלבשו אותן ולא להיפך. הכי יפה והכי חכם לדעתי זה סטייל ייחודי משלך, בגדים שאתה יודע שאין לאף אחד. אני לא קונה כמעט מותגים כי אני לא רוצה לבוא למסיבה/פאב/מסעדה/מועדון ולגלות שחצי מהבנות שם לובשות את אותה השמלה. אני פשוט קונה בדים, מעצבת לבד תרשים וסרטוט של גזירות של הבד וכו', ואח"כ אני יכולה להביא את זה לתופרת מסכנה בתחנה מרכזית שתעשה לי את העבודה בפחות כסף מאשר לקנות את זה מחנות שאחרי 2 כביסות ידהה הצבע, ההדפס יתחיל להיסדק ולהתקלף ויתחילו לצאת חוטים (ואל תגידו לי לכבס ביד במים עד 30 מעלות...).

אני חושבת שהפריקים של היום פשוט רוצים להיות שונים אבל לדעתי זה לא תופס כי כשאתה רואה קבוצה של אנשים שנראים אותו דבר אז זה לא הכי אינדיווידואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה פוזה..זה שמישהו ילך עם חולצה עם ציור של כמה גולגלות ומתחת כיתוב של להקה "מגניבה" זה אחלה..שילבש מה שבא לו עם ההדפס שהוא בוחר, אבל הקטע עם האיפור, הצמידים וכו' זה כבר אידיוטי וזה רק כדי למשוך תשומת לב, ככה אף אחד לא מסתכל עליך אז אתה תעמיס על עצמך כל דבר שחור שתמצא ושמוכרים לדוג' בחנותה זאת בסנטר ובאזור לא כי הם חושבים שזה יפה ( יש את אלה שכן..אני מדבר על אלה שלא עושים את זה כי זה הטעם שלהם) אלא רק בשביל למצוא חברים שהם גם מזויפים- כי אם לא תלתלבש ככה לא תדבר איתם..זה אומלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...