איך ועם אני מנקה את הPCI SLOTS בעדינות כי שלא להרוס אותם??? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ועם אני מנקה את הPCI SLOTS בעדינות כי שלא להרוס אותם???

Intelee

Recommended Posts

תסבירו לי בבקשה איך אני מנקה את ה-PCI SLOTS כך שלא אהרס שום דבר עם האצבעות העקומות!!!? :bash: :AR15:

תודה על העזרתכם!!! :) ומצטאר על שאלות המטופשות :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקח פן ותשתולל איתו במארז זה מה שאני עושה

תודה רבה על העצות!!! :jump: ;D

אבל יש לי השאלה אחרונה לנושא והיא מופנת אליך Master T : "האם שימוש בפן לא גורם לחשמל סטטי?! ???" ???

ושוב תודה על עזרה !!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקח פן ותשתולל איתו במארז זה מה שאני עושה

תודה רבה על העצות!!! :jump: ;D

אבל יש לי השאלה אחרונה לנושא והיא מופנת אליך Master T : "האם שימוש בפן לא גורם לחשמל סטטי?! ???" ???

ושוב תודה על עזרה !!! ;D

צודק בהחלט. לא ברור לי למה החברים היקרים שלך ממליצים לך להשתמש בפן או שואב אבק - שני מכשירים אלו גורמים להמון חשמל סטטי שיכול להזיק בצורה די חמורה למחשב שלך. הכי פשוט, כמו שהציעו כאן כבר זה מיכל לחץ אויר.

בהצלחה !

טיפ קטן - כדי למנו הצטברו אבק, שים פילטרים על כל המאוררים שמכניסים אויר למארז, ועל כל פתחי האורר שמהם יכול להכנס אויר. זה יחסוך לך את עבודות הנקיון האלו. אפילו פה באתר תמצא מדריך על פילטרים תוצרת בית.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה GanirC ! :jump: ;D

עוד שאלה שקשורה לאבק האויב ! >:(

כשאני משתמש באוויר דחוס יכול להיות מצב שאבק יכנס לי לפינות הקטנות ויתיישב לי על המעבד וכדומה!? ??? אני רוצה לדעת את זה במקרה וכן אז אני אצטרך להוריד את מאוור של מעבד ולנקות גם שם , אומנם האמת אני קצת פוחד לעשות ?! :-/

תציעו לי בבקשה מה עלי לעשות ?! :bash: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...