Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

אז מה כן יש לך?

לי זה פעל אבל מקרטע גם עשיתי סירטון.... אפשר לראות שאני מזיז את העכבר אבל התמונה זזה ממש ממש ממש לאט........

איפה הסרטון??? לינק???

בקשר לסרטון...בטח בfraps ברור שזה יקרטע,כי fraps טוחן את המעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק פה ניסיתי לשחק אם FRAPS ובלי ואני אומר 100% שאם התוכנה אני מעבד לפחות איזה 4-5 פריימים!! :-\ :-\

ועוד במשחק כמו פאר קריי זה מורגש שמשתמים ב-FSAA 4X ו-AF 4X !! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לפי מה ששמעתי אם יש לכרטיס מסך אי אפשר לשחק במשחק טוב זה הכל שטויות??

אני צריך לקבל artic cooling rev 3 בקרוב אני מקווה להגיע ל-430מה"צ ללביה כי אני מגיע אם סטוק ל-400מה"צ!!  :)

LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך מצחיק אני עכשיו אל 400מה"צ!!! ככה כבר איזה שלוש שבועות!! :)

אני מקווה להגיע גם ל-430מה"צ אם לא לפחות עוד איזה 10מה"צ חחח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F.E.A.R..............

בחיים לא ראיתי כזה דבר לפני כן.

פשוט מדהים.. כל הקטע של בולט טיים עם פיצוץ רימון שרואים את ההדף עם PS2 פשוט מדהים... ד"א, לא יודע למה, אבל חלמתי עליו פעמיים :-X .

דום 3 משחק מדהים... צריך פחות אימה ויותר אקשן, אז הוא היה מושלם...

אסור לשחק דום 3 בלי אור בחדר, משרד הבריאות קבע.

אמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דום זה המשחק הכי פצצה שראיתי איזה ריאליסטי איך המפלצות קופצות עליך פשוט פצצה רק חבל שיש לי fx 5200 שבקושי מזיז תמשחק הזה :'(

אני משחק על 800X600 מדיום והמשחק זז סביר ומטה המפרט שלי

amd ahtlon xp2600

512mb 333mhz

fx 5200

אם אני יחליף ל9600xt יהיה שיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא ראיתי כזה דבר לפני כן.

פשוט מדהים.. כל הקטע של בולט טיים עם פיצוץ רימון שרואים את ההדף עם PS2 פשוט מדהים... ד"א, לא יודע למה, אבל חלמתי עליו פעמיים :-X .

דום 3 משחק מדהים... צריך פחות אימה ויותר אקשן, אז הוא היה מושלם...

אסור לשחק דום 3 בלי אור בחדר, משרד הבריאות קבע.

אמא

אני תמיד משחק בלי אור ואם 5.1 של זלמן  :D

חוויה לא מהעולם הזה!! במיוחד במשחקים כמו silent hill 3,,deus ex 2,,manhunt,ut 2003,ut 2004

וולקנו אם אתה חושב לקנות 9600XT שהמחחיר שלו 900-1000 ש"ח תחשוב לקנות כבר 9700פרו מטרייד זון או 5900XT חדש ב-1190ש"ח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הסרטון??? לינק???

בקשר לסרטון...בטח בfraps ברור שזה יקרטע,כי fraps טוחן את המעבד..

http://briefcase.walla.co.il/data/g/i/l/i/a/l/o/n/0/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200407290942062016/200408021528034107/Movie.rar

איכות חרא ביותררררררררררררררר

זה כי הייתי חייב להמיר את זה לאיכות חרא כדי שיהיה אפשר להעלות את זה לאינטרנט בפחות משנה.............................................

וזה קטע חתוך.. הסרטון המלא הוא 11 דקות אבל הוא כולל את הLOADING שלקח 4 וחצי דקות חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK תקשיבו DOOM3 הוא לא המשחק הכי טוב לפי עלילה וגם אני די מעדיף משחקים פתוחים(STALKER HL2)

{זה נותן לי בחילה}

אבל עוד מעט אני מקבל את זה אז נראה אבל לפי מה ששמעתי עלילה מאוד דומה לHL: ניסוי שהתפוצץ חייזרים תוקפים אתה מנצח די פשוט

נראה לי שאני אריץ את זה די טוב

מפרט למטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל לי אין ממש בעיה לשחק במשחק כל עוד הוא פועל בממוצע 20FPS+, לכן עם המפרט שלי (P4 2.8C , 1GB SDRAM 400MHZ Memory , 9800PRO) אני משחק בדום 3 על גרפיקה ממש גבוהה - 1024*1280 על High Quality, ועם פילטרים על 2XAA ו4XAF, המשחק פועל בממוצע על 23-24 FPS, מידי פעם הוא יורד מתחת ל20 אבל זה לא ממש מפריע לי, ואני נהנה מהגרפיקה האדירה עד הסוף 8) המשחק ממש אדיר, מצמרר לאללה, המשחק הכי מפחיד ששיחקתי עד עכשיו :o גם הסאונד לא נורמלי, ולכן אני מתכנן לקנות מערכת טובה, ואז מעניין איך יהיה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...