Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

איככס מה זה הגועל הזה? אני זוכר ששחיקתי באלפא אצלי ועשיתי על הכול הכי גובהה (רזולוציה+טקסטורות+פרטים) והייתה לזה גרפיקה פשוט מדהימה!!! מה זה נראה לי שעשו פחות פרטים או משו או שמי ששם את התמונות פשוט משחק על רמת פרטים נמוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק הזה מלא באגים!

הוא לא מסתדר עם האודגו 2 שלי, כל הזמן יש ציפצופים במשחק ווהסואנד נפסק!

גם הגרפיקה לא ממש מדאימה יחסית למה שכולם ציפו (אני בעל טיטניום 4200)

קיצר אני לא יכול לשחק עד שלא יצא תיקון או משהו לסאונד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

512 mb cards won't do anything for the image quality, something is probably lost in the image compared to playing it in person, none of the images I saw online (even in reviews and hardware site reviews) looked THAT amazing.

The Ultra Quality option looks 99 % identical to high quality, the only difference is uncompressed lightening (read the coverage at [H]).

Also about filters, when you choose High Quality you automatically turn on AFx8, so to say about filters.

do u think i can manually disable this AFx8 support on high-set???

it would be a big difference ...performance wise

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון התמונות שצילמת הן בערך חצי ממה שהמשחק הזה מסוגל להרים .. אבל הוא מבקש חומרה שלא קיימת ..

אם שמתם לב הדרישות שלו זה 512 בכרטיס מסך ... והכי גבוהה ז256 לשוק הביתי .. :P כך שאולי בעוד שלוש שנים נצליח לברר מה המשחק הזה באמת יכול להציג ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כרטיסי 9800פרו עם 128 מ"ב יכולים להראות מה יש למשחק הזה להציע, כל מי ששם על HIGH ו1024*768 זה אמור להייראות אצלו מעולה.

אולי תעלו קצת שנקבל מושג איך זה פועל בHIGH וברזולוציות גבוהות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...