שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון! - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

אוי גילי, גילי...

היה לנו את הוויכוח הזה כבר ודחקתי אותך לפינה בלי מילים ואז ברחת לי(למקרה ששכחת), עכשיו אתה חוזר לפה עם אותם טיעונים? כרגיל עם כל ההתחמקויות שלך וחצאי התשובות שאתה חושב שמרשימות מישהו. אתה יודע מה, אני מזמין אותך לעימות(שלישי כבר) נגדי באיסיקיו אם אתה גבר...

אתה ידוע שאני לא אוהב את העימותים שלנו....... קשה לי לישון בלילה אחר כך

חחחח סתם

אתה יודע טוב כמוני שהעימותים לא מובילים לשום מקום ואני רישימית עדיין לא חלק מהתראד סתם עניתי לבארטון וגררו אותו לעוד תשובות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה יש כל כך הרבה נוצרים ומוסלמים ? כי אלה דתות שהופצו עם מסיונרים, בגלל זה לנוצרים יש תמיד יום פטריק הקדוש ויום ג'ורג' הקדוש וכו'... כי אלה תלמידי ישו שהפיצו את הנצרות וכמוהם גם מסיונרים בתקופות ימי הביניים ובתקופת האימפריאליזם ועד היום.

היהודים אף פעם לא כבשו עם אחר וכפו עליו את דתם ובגלל זה אנחנו כאלה קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה,

בנוסף לזה ששאר הדתות ממש משתמשים במעין שטיפת מוח, מהרגע שאתה נולד מחנכים אותך בדרך האלוהם, היא אחת המדינות היותר ליברליות ויותר חופשיות בעולם בגלל זה יש לך גם את האפשרות השנייה שאומרת, "היי, רגע, אולי כל אותם הדברים שלימדו אותי ההורים, מורים (כן המורים בארה"ב ובמדינות מסוימות מחנכים לדת גם עם זה לא המקצוע שלהם) זה בעצם בוללל שיטטטטט?"

בגלל זה יש לנו כישראלים את רעיית העולם השנייה וההגיונית יותר, כשהנוצרים, מוסלמים ושאר ה"פינגווינים" לא נתקלים בהזדמנות לראות את העולם באור שונה, לכן יש יותר אנשים הדוקים בדתות אחרות מאשר ביהדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה יש לנו כישראלים את רעיית העולם השנייה וההגיונית יותר, כשהנוצרים, מוסלמים ושאר ה"פינגווינים" לא נתקלים בהזדמנות לראות את העולם באור שונה, לכן יש יותר אנשים הדוקים בדתות אחרות מאשר ביהדות

זאת לא הסיבה. הסיבה היא שהיהדות היא דת הרבה יותר נוקשה לעומת הנצרות למשל.

ביהדות (הדתית) יש איסורי אכילה (בשר וחלב, כשרות) , אומרים לבן-אדם בדיוק איך להתחתן, איך להתפלל ועוד.., בעוד שהנצרות הרבה יותר ליברלית ו"מהנה". (שרים בכנסיות, החגים לא מושתתים על עצב לאומי וכו')

מה שגם מאוד מאוד קשה להתגייר. רק המשוגעים ביותר ליהדות שאינם יהודים מצליחים לעבור את תהליך ההתגיירות בעוד שלהפוך לנוצרי\מסולמי זה הרבה יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך תשובה לשאל החדשה שלך.

התשובה היא שאתה עובד אלילים כופר חסר נשמה, שאוכל פיצה עם נקניק ומסדר שאני אצטרך לאכול תחרא הזה גם.

בקשר לדוסים, אתה חושב שאותך הם אוהבים?

הם שונאים (לא ממש שנאה, אבל הם לא הכי מחבבים) את כל מי שהוא לא כמוהם. היהדות לא מאד שונה מהאיסלם, רק שהאלימות הרבה פחות מושרשת בה.

דת היא דבר שמעצם היותו עתיק הוא מאד פרימיטיבי וצר אופקים. קשה מאד לקבל את השונה בדת. זה תקף גם בנצרות שמנסה להפוך את כל מי שלא נוצרי לנוצרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור שחזיר דומה לבן אדם להאם הוא כשר או לא?

החוקים של כשרות קשורים לכל מיני דברים אחרים כמו

סוג הרגליים (פרסות או לא) וגם משהו בקשר להעלאת גירה

וחוץ מזה,בני אדם הם כשרים? ואם חזיר דומה לבני אדם במבנה

הפיסיולוגי,למה שגם הם יהיו כשרים?

ומה כל זה קשור האם חזיר תורם למדע או לא? נראה לך שלכל

הרבנים האלה אכפת אם הוא תורם למדע או לא?

ואם כבר,

מה הגיוני בלהתפלל לפסל? זה בדיוק כמו להתחיל להשתחוות לבקבוק קולה

או לשעון או למחשב,מה ההבדל?

להפך, להתפלל למשהו מוחשי הוא מאוד לא הגיוני בדיוק בגלל זה לדעתי

ולמה השואה קרתה?

אף אחד לא יודע...

יש שיגידו שאלוהים לא אחראי על מעשי בני האדם, כי הוא נתן להם בחירה חופשית

יש כאלה שיגידו שאלוהים לא אכפת לו

יש כאלה שיגידו שאלוהים העניש את החוטאים החילונים האלה

ויש כאלה שיגידו שבני אדם הם זו*ות ואין שום קשר לאלוהים בכלל (אם הוא בכלל קיים)

אם אתה מצפה לתשובה חד-משמעית נכונה אחת,

אתה חי בעולם חלומות

ואם אתה לא יודע למי אלוהים התגלה,איפה אתה חי? כמה חסר ידע אפשר להיות?

אני גם לא מאמין בכלום,אבל זאת לא סיבה להיות בור ועם הארץ

ודוסים הם גזענים כי הם שונאים את כל מי שלא מאמין כמוהם, לא קשור אם הוא שחור,צהוב,

אדום,לבן,מוסלמי,יהודי חילוני,נוצרי או כחול

יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא בר השוואה, אצלנו זה היה על בסיס הקם להורגך השכם להורגו, מה הקשר לנאצים בדיוק?

והנאצים הצדיקו את מעשיהם לפי המשפט הזה.

הם טענו שיהודים לוקחים את כל העבודות הטובות בגרמניה ושהם מחזיקים כמעט בכל ההון והשליטה בגרמניה ולכן יש כל-כך הרבה גרמנים מבוטלים או\ו עניים,  ושהמזימה של היהודים היא להשתלט על העולם ויש לעצור אותם לפני שהן יעשו את זה.  הם גם הצדיקו את זה בסיפורים על יהודים שמכינים מצות מדם של ילדים נוצריים בראש-השנה ויש עוד הרבה דוגמאות.

לך תדע אם מה שכתוב בתנ"ך זאת האמת לאמיתה ולא אולי איזה סילוף מסוים. אולי העמלקים לא היו כ"כ "רעים" כמו שכתוב.  ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נאמין קצת לתנ"ך אז אי אפשר להשוות

נכון שאנחנו לא יכולים לדעת, אבל הרי כולנו יודעים

שהקטע הזה של יהודים שמשתלטים על העולם זה בלושיט

גמור (כבר השתלטנו ממזמן) וגם להכין מצות מדם של ילדים

נוצרים זה בולשיט (משתמשים במוסלמים,לא נוצרים)

אז אולי באמת העמלקים לא היו כאלה נוראים, אבל אי אפשר לדעת את זה...

וחוץ מזה, רוב היהודים לא היו עשירים

רק משפחות מעטות כמו הרוטשילד למיניהם היו עשירים ובגלל זה היה

ליהודים מוניטין שהם גונבים את הכסף של "הארי הישר והירא שמים"

אפילו שהיהודים לא היו כאלה עשירים,אלא רק מעטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...