Samsung 19 959NF מישהו עובד איתו? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 19 959NF מישהו עובד איתו?

se7en

Recommended Posts

שאני אבין, כשאתם אומרים שסמסונג מציג נתונים טובים יותר מIIYAMA על הדף, לאיזה IIYAMA אתם מתכוונים? 451, 452 או 454, כי אם מדובר על 454, אז שתדעו שעל הדף הוא מציג נתונים הרבה יותר גבוהים מסמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח ^Rockford

ה 959NF לא משתמש בשפופרת היותר חדישה של מיצובישי, הדיאמונדטרון M2, נכון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד.... הוא לא.

חוץ מזה, הקצבי ריענון של 454PRO הרבה יותר גבוהים. 1600*1200 ב90Hz וזה עוד רק על הסטנדרט. בטוח שאפשר להעלות את זה......... אז תבין שזה שטויות בשבילו להגיע לאיזה 110Hz ברזולוציה הסטנדרטית למסך 19" (1280*1024). אני הייתי שם אותו על 100Hz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך הזה . המסך ממש טוב . אני עובד בינתיים ברזולוציה של 1152 864

אני על כזאתי רזולוציה ב17" :D

אני באופן אישי לא יכול לעבוד עם רזולוציות גבוהות מידי , זה פשוט קטן מידי , ומאמץ את העיניים . יותר מידי . וזה לא משנה כמה המסך איכותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

Godlike אחי, תוכל לבדוק עבורי את הבקשה הבאה....

נסה לעבוד מס' דקות עם המסך ברזולוציה של 1280x1024 ב100 הרץ ולהגיד לי האם התמונה חלקה ולא הופכת להיות מטושטשת ומעוותת.

המאג שלי (XJ500T) מדמם כאן למוות ואני עוד מתפלא שהוא מתפקד... היום בבוקר הוא עשה לי , התחיל לצאת מפוקוס בטירוף, לא היה ניתן להביט בו למשך שניה בלי לחטוף סחרחורת מטורפת.. תדמיין את המורה מהמעבדות עם הצילינדר 150.7 מורידה את המשקפיים ומנסה לדבר איתך... זה בערך אותו מצב.

תודה רבה לך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אני כותב את ההודעה הזאת כשאני על הרזולוציה שביקשת . נכון לעכשיו אין שום בעיה , התמונה די חלקה ואין שום עיוותים .

בקשר ל 100HZ , זה קצת בעיה כי הכי גבוהה שיש זה 85 .

זה תלוי בכרטיס מסך , או שזה מה שהמסך עצמו מאפשר ?!

??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אז זה מה שרציתי לדעת בעצם... לא ניסחתי נכון את הבקשה... המסך אמור לתמוך ב100 הרץ ברזולוציה שכזאת!!!

גרררררררררררררר, אני מתכנן עליו 2.4k מרשרשים!!!!! :pissed:

זה לא סופי... בדוק שהמסך מזוהה כמו שצריך בחלונות ולא בתור סתם VESA P&P MONITOR... זהו בעקרון.

אני עדיין מחפש את המפרט הטכני שלו באינטרנט, הדבר הזה פשוט לא קיים!!!

אפשר למצוא על ה900NF אבל הוא לא רלוונטי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר יש להגדיר במסך ?!

אחרי שעשיתי פירמוט המערכת מזהה את המסך וזהו .

האם צריך להגדיר משהו חוץ מזה ?!

יש את הדרייבר שמגיע עם המסך , אבל מה כבר יש להגדיר שם ?!

??? ??? :-/ :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק על מה אתם מדברים אבל אני עובד עם המסך הזה חצי שנה והוא פצצה לגבי כיוון המסך רצוי שתדעו

ה959NF בא עם אפשרות לכוון את המסך בUSB עם תוכנה שנקראת MOUSCREEN מה שהופך את הכיוון לנוח וקל

אין את האופציה הזאת ב900

לגבי רזולוציה אני עובד ב1152 864 32 בתדר של 100MHZ פשוט צריך להוריד את הדריברים האחרונים

חוץ מזה הוא קצת יקר אז אם לא עובדים על המסך הרבה צריך לשקול את ההוצאה .

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני לא יודע בדיוק על מה אתם מדברים אבל אני עובד עם המסך הזה חצי שנה והוא פצצה לגבי כיוון המסך רצוי שתדעו

ה959NF בא עם אפשרות לכוון את המסך בUSB עם תוכנה שנקראת MOUSCREEN מה שהופך את הכיוון לנוח וקל

אין את האופציה הזאת ב900

לגבי רזולוציה אני עובד ב1152 864 32 בתדר של 100MHZ פשוט צריך להוריד את הדריברים האחרונים

חוץ מזה הוא קצת יקר אז אם לא עובדים על המסך הרבה צריך לשקול את ההוצאה .

יום טוב

האם הוא מסוגל להחזיק את הרזולוציה של 1280x1024 פיקסלים ב100 הרץ?

זה שהוא יפה ורהיט, על הז*ן שלי, אם הוא לא מסוגל להחזיק את הרזולוציה הזאת בתדר הרענון המבוקש, בשבילי הוא לא שווה כלום.

תודה לכם על התשובות.

ובקשר למציאת דרייברים.... מצאתי באיזה אתר רוסי דרייברים של המסך לחלונות XP.

נסו אותם ותודיעו לי או.קיי?

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...