המ...כמה עולה ואיפה משיגים לוח אם לפנטיום 3 500? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המ...כמה עולה ואיפה משיגים לוח אם לפנטיום 3 500?

TheSoupNatzi

Recommended Posts

lol!!!!!!! איזה שטויות!!!!!

אמרתי לך כבר שהכרטיס יעבוד בלי בעיה.......

וזה הרג אותי הטמבל עם התואר השני במחשבים....... אני במקומו הייתי הולך לחפש עבודה חדשה

שתי דברים

למה אתה כ"כ בטוח שאתה צודק (וזה ממש לא בא לזלזל...)

ודבר שני, אמרת לי שהכרטיס יעבוד אבל....הוא לא עובד, אז אולי תנסה לעזור לי בפרטים הטניים??? פליז...... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי אתה לא צריך להחליף לוח......

ומה לא עובד? המחשב עולה ואתה רואה על המסך? אז אין בעיה.....

בסדר, עולה המסך ורואים אבל אי אפשר לשחק בכלום! (אפילו לא ג'יטיאיי!!)

אני מפעיל את 3d mark והמחשב עושה ריסטרט! אותו הדבר לכל משחק שאני מפעיל...

עשיתי פורמט, עידכנתי דרייברים

מה עוד??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תבין....

אם היה בעיה עם הכרטיס לא היית רואה כלום\המחשב לא היה עולה

אז יש בעיה אחרת.....

הבנתי שזה מה שאתה אומר אבל....מה היא הבעיה האחרת??

לא עולה לי אפילו רעיון לבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

WTF?

הFSB שהכרטיס מסך מקבל עומד על 66MHz , וללוח יש dividers שמתאימים לכך שהחריץ יעבוד ביחס של 2/3 כרגע בלוח שלך

(שני שלישים מ 100MHz שזה הFSB של מעבד הפנטיום 2 שלך); הכרטיס אמור לעבוד בסדר גמור, ומי שאמר לך שלא הוא טועה בגדול...

נכון מאוד! מצטער שזה נראה כמו סתם פוסט, אבל אני יודע שהוא צריך את הגיבוי הזה לדברים שלו.

PCI תמיד עובד ב33 מגה"צ.

AGP צריך לעבוד ב66 מגה"צ.

ללוחות תמיד יש דיווידרים, במידה והצ'יפסט תומך במהירות אפיק מסויימת בלוח רשמי, שישמרו עליהם כך. מהירות האפיק(FSB) שכרגע הלוח שלך עובד בו הינה 100, והAGP עובד ביחס של 2/3 מול הFSB, והPCI ביחס של 1/3. אם תוריד את הלוח שלך למהירות אפיק(FSB) של 66, הAGP עדיין יעבוד ב66 כי המחלק של הAGP ישנה את עצמו ליחס 1/1 והPCI ישנה את עצמו ליחס של 1/2(חצי).

לבעל המכאובים והלבטים הקשים, זה שלחבר שלך יש תואר שני במחשבים לא אמר כלום. אני הייתי פעם בקורס תיכנות שאנשים אפילו לא ידעו איך ניראה חיבור של עכבר למחשב!. שקול דברים לפני שאתה אמר, זה שלמישהו יש תואר במדעי המחשב לא אמר שהוא בהכרח מבין בחלקי מחשב וכיצד הם עובדים בפעול! אני חושב שאתה תסכים איתי על הדבר הבא: למישהו יש דוקטוראט במדעי המחשב מלפני 20 שנה, הוא לא נגע במחשב במשך 15 שנה הוא עדיין ישאר גאון הדור? גם אם הוא מסיים את התואר לפני יומים זה לא אמר כלום, כי מה שלומדים במדעי המחשב באוניברסיטה לא קשור בכלל למה שאנחנו עוסקים כאן בפורומים. בד"כ האנשים שלומדים מדעי מחשב באים עם תאוריות לא מעשיות לגבי חלקי מחשב, מבלבלים מידע או לא מתעדכנים במידע ואז נותים עצות אינפנטיליות ואנשים מאמינים להם בגלל התואר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

שנייה , אם אני מעלה את הבאס למשל מ100 ל160 , הAGP והIPC ישמרו עדיין על אותו היחס?

אם כן אז למה שכל פעם שעושים גדול למחשב מוציאים את כרטיסי הPCI בשביל שלא יפריעו?

זה תלוי בלוח שלך. אם זה לוח BX ויש לו דיביידר רק של 2/3 ו1/3 אז הPCI והAGP יתחילו לעלות כאשר תעלה מעל 100!

אותו דבר, אם יש לך לוח שתומך במהירות אפיק של 133 הAGP יעבוד ב100 והPCI ב33. כל דבר מעבר לכך יתחיל לעשות לך עם כרטיסי הPCI כי הPCI יתחיל לעלות מעל 33... הAGP גם יתחיל לעלות אבל לכרטיסי מסך זה פחות מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?

הFSB שהכרטיס מסך מקבל עומד על 66MHz , וללוח יש dividers שמתאימים לכך שהחריץ יעבוד ביחס של 2/3 כרגע בלוח שלך

(שני שלישים מ 100MHz שזה הFSB של מעבד הפנטיום 2 שלך); הכרטיס אמור לעבוד בסדר גמור, ומי שאמר לך שלא הוא טועה בגדול...

נכון מאוד! מצטער שזה נראה כמו סתם פוסט, אבל אני יודע שהוא צריך את הגיבוי הזה לדברים שלו.

PCI תמיד עובד ב33 מגה"צ.

AGP צריך לעבוד ב66 מגה"צ.

ללוחות תמיד יש דיווידרים, במידה והצ'יפסט תומך במהירות אפיק מסויימת בלוח רשמי, שישמרו עליהם כך. מהירות האפיק(FSB) שכרגע הלוח שלך עובד בו הינה 100, והAGP עובד ביחס של 2/3 מול הFSB, והPCI ביחס של 1/3. אם תוריד את הלוח שלך למהירות אפיק(FSB) של 66, הAGP עדיין יעבוד ב66 כי המחלק של הAGP ישנה את עצמו ליחס 1/1 והPCI ישנה את עצמו ליחס של 1/2(חצי).

לבעל המכאובים והלבטים הקשים, זה שלחבר שלך יש תואר שני במחשבים לא אמר כלום. אני הייתי פעם בקורס תיכנות שאנשים אפילו לא ידעו איך ניראה חיבור של עכבר למחשב!. שקול דברים לפני שאתה אמר, זה שלמישהו יש תואר במדעי המחשב לא אמר שהוא בהכרח מבין בחלקי מחשב וכיצד הם עובדים בפעול! אני חושב שאתה תסכים איתי על הדבר הבא: למישהו יש דוקטוראט במדעי המחשב מלפני 20 שנה, הוא לא נגע במחשב במשך 15 שנה הוא עדיין ישאר גאון הדור? גם אם הוא מסיים את התואר לפני יומים זה לא אמר כלום, כי מה שלומדים במדעי המחשב באוניברסיטה לא קשור בכלל למה שאנחנו עוסקים כאן בפורומים. בד"כ האנשים שלומדים מדעי מחשב באים עם תאוריות לא מעשיות לגבי חלקי מחשב, מבלבלים מידע או לא מתעדכנים במידע ואז נותים עצות אינפנטיליות ואנשים מאמינים להם בגלל התואר שלהם.

תגידו...אין לכם משהו אחר לענות במקום להיטפל לאימרה קטנטנה שאפילו אני לא ייחסתי לה חשיבות?!!

תפסיקו! כל מה שבאתי להדגיש פה זה שזה לא "סתם עוד אחד" שחושב שהוא מבין משהו, אלא אדם שיש לו ניסיון כלשהוא

אוקיי?!

ועכשיו.......הבנתי מה שאמרת(בערך) אבל מה אני עושה עכשיו?? שמעתי פה הרבה תאוריות לפיתרון, אבל...אז אולי בבקשה תעזרו לי טכנית? ממש מה אני עושה עכשיו......

וד.א.

תודה על ההייחסות את'לון....

נראה לי פגעתי בנקודה רגישה....(בחיים לא ראיתי אותך כותב כ"כ הרבה) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה , אם אני מעלה את הבאס למשל מ100 ל160 , הAGP והIPC ישמרו עדיין על אותו היחס?

אם כן אז למה שכל פעם שעושים אוברקלוקינג גדול למחשב מוציאים את כרטיסי הPCI בשביל שלא יפריעו?

זה תלוי בלוח שלך. אם זה לוח BX ויש לו דיביידר רק של 2/3 ו1/3 אז הPCI והAGP יתחילו לעלות כאשר תעלה מעל 100!

אותו דבר, אם יש לך לוח שתומך במהירות אפיק של 133 הAGP יעבוד ב100 והPCI ב33. כל דבר מעבר לכך יתחיל לעשות לך סרטים עם כרטיסי הPCI כי הPCI יתחיל לעלות מעל 33... הAGP גם יתחיל לעלות אבל לכרטיסי מסך זה פחות מפריע.

hehe

נזכרתי בP2B של . לפי מיטב ידיעתי היה זה לוח ה BX היחידי שאיפשר מחלק של 1/4 במהירות של 133 מגה"צ!

אומנם חריץ ה AGP יעבוד ב 89 מגה"צ (מחלק ה 2/3 נשאר...) , וזו אכן מהירות גבוהה בעליל, אבל לפחות חריצי ה PCI נותרו עובדים ב 33מגה"צ!

איזה יופי שניתן לקחת את זה צעד קדימה:

באפוקס 4BDA החדש שיהיה לי, אוכל לנעול את מהירויות ה AGP וה PCI לפי ה spec המקורי שלהם (66 ו 33 בהתאמה), כך שבכל מהירות FSB מעל 117 מגה"צ יהיה מעין "מחלק גמיש" שתמיד ישמור על כך שהמהירויות לא יחרגו - יתרון עצום לאוברקלוקרים.

יחד עם PC2700 עם צ'יפים של , זהו זיווג מושלם לקחת Woody חמודי מ 1.6 ג'יגהרץ ל 2.4 תוך הוספה של 0.15V על ה

Vcore המקורי לכל היותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

say , הכרטיס הוא מתוצרת Chaintech ?

אם כך, nuff' said! :P

לפני שאתה מנסה להחליף את הכרטיס:

תתקין מחדש, תוודא שהכרטיס יושב טוב בסלוט, תוודא שהמאוורר עובד, תנסה גרסאות שונות של דריברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

say , הכרטיס הוא מתוצרת Chaintech ?

אם כך, nuff' said! :P

לפני שאתה מנסה להחליף את הכרטיס:

תתקין מחדש, תוודא שהכרטיס יושב טוב בסלוט, תוודא שהמאוורר עובד, תנסה גרסאות שונות של דריברים...

כמו שאמרתי, התקנתי מערכת הפעלה מחדש כבר....והכרטיס יושב טוב בסלוט(אחרת איך הוא היה פועל , אפילו אם זה חלקית) וניסיתי עוד גירסה של וזה לא עזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...