המ...כמה עולה ואיפה משיגים לוח אם לפנטיום 3 500? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המ...כמה עולה ואיפה משיגים לוח אם לפנטיום 3 500?

TheSoupNatzi

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב לצערי התברר לי שהלוח לא טוב...

אני צריך לוח שתומך ב 1 slot...

יש לך מושג איפה משיגים אחד כזה במחיר טוב?

איפה? שתי דרכים:

א. לפלונטר יש בחנות שלהם לוחות-אם של מדגם 440BX שעובדים כמו שעון שיווצרי ותומכים בפנטיום 3 מהסוג שלך; הם ממש זולים והדבר הכי טוב שאתה יכול להשיג.

ב. יש לי איזה לוח SLOT 1 זרוק איפה שהוא אצלי בבית עם צ'יפסט של SIS וכרטיס קול מובנה, ויש לו גם SOCKET 370 בנוסף לכל הצרות שלו. KOM מכיר אותו זה לוח קברי במיוחד, שאין לי אפילו לב לגבות עליו כסף. אני אפילו לא יודע אם הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון תקרא את כל הת'רד

לוחות 440bx אמורים לעבוד עם פנטיום 3 500 לא?

כן, הם אמורים. הם יכולים לעבוד עם עד 600 מגה"צ פנטיום 3 סלוט 1. בלי שום בעיה. יש כאלה שיקבלו גם גבוהיים יותר עם מיפוי חדש של המכפלות(רשמתי את זה כאן פעם) שנגיד 5.5 עובד כ9.5, ואפילו יקבלו קופרמיין עם סלוקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא לא צריך להחליף לוח.....

אני מוכן לפתור אותך מהלוח ההוא ;D

יכול להיות שהBIOS ירשום לו שזה 2 500, אבל פקודות הSSE יעבדו כי זה כל ההבדל בין מעבד 3 סלוט(KATMAI) לבין 2 סלוט, זה הכל. הוא יוכל לפתור את זה עם עדכון ביוס קל, במידה ואין לא נורא הלוח והמעבד יעבדו פשוט נפלא כך כי אין הבדלי מתחים בין הפנטיום 2 לפנטיום 3 סלוט 1(KATMAI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא לא צריך להחליף לוח.....

אני מוכן לפתור אותך מהלוח ההוא ;D

יכול להיות שהBIOS ירשום לו שזה 2 500, אבל פקודות הSSE יעבדו כי זה כל ההבדל בין מעבד 3 סלוט(KATMAI) לבין 2 סלוט, זה הכל. הוא יוכל לפתור את זה עם עדכון ביוס קל, במידה ואין לא נורא הלוח והמעבד יעבדו פשוט נפלא כך כי אין הבדלי מתחים בין הפנטיום 2 לפנטיום 3 סלוט 1(KATMAI)

הקטע זה שכל הבעיה נובעת מהלוח אם,

יש לי כ.מסך Chaintech GF2 Ti ופנטיום 2 400

אמרו לי שה FBS עובד על 33 MHZ והכרטיס מסך עובד על 100 MHZ ולכן, אין סיכוי שהכרטיס יפעל אצלי...

מישהו רוצה לחלוק על זה?

אתם פותרים לי את זה וחוסכים לי הרבה מאוד מאוד עבודה שחורה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?

הFSB שהכרטיס מסך מקבל עומד על 66MHz , וללוח יש dividers שמתאימים לכך שהחריץ יעבוד ביחס של 2/3 כרגע בלוח שלך

(שני שלישים מ 100MHz שזה הFSB של מעבד הפנטיום 2 שלך); הכרטיס אמור לעבוד בסדר גמור, ומי שאמר לך שלא הוא טועה בגדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?

הFSB שהכרטיס מסך מקבל עומד על 66MHz , וללוח יש dividers שמתאימים לכך שהחריץ יעבוד ביחס של 2/3 כרגע בלוח שלך

(שני שלישים מ 100MHz שזה הFSB של מעבד הפנטיום 2 שלך); הכרטיס אמור לעבוד בסדר גמור, ומי שאמר לך שלא הוא טועה בגדול...

המ....הקטע זה שאני מאוד סומך עליו...והוא בכלל עם תואר שני במחשבים אז מי אני שאחלוק עליו

אבל אם יש מישהו שמוכן לשבת איתי על זה ולנסות לעזור לי זה יחסוך לי הרבה מאוד בעיות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר שני במחשבים?

לי אין את זה אומנם (yet...); אבל אם זה ירגיע אותך אולי בקרוב נגיע לקונצנזוס בנוגע למה שאמרתי. חכה לערב, או מחר, ששאר ה Ace-ים בפורום יגיבו, ואם הם יגיבו כולם כמוני, תדע שהבחור שלך טועה...

הולך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר שני במחשבים?

לי אין את זה אומנם (yet...); אבל אם זה ירגיע אותך אולי בקרוב נגיע לקונצנזוס בנוגע למה שאמרתי. חכה לערב, או מחר, ששאר ה Ace-ים בפורום יגיבו, ואם הם יגיבו כולם כמוני, תדע שהבחור שלך טועה...

הולך?

אוקיי....

גם אמרתי לו על התגובה הזאת והוא אמר משהו שיש הגיון בדברים שלך אבל שזה לא מדבר על הלוח שלי או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol!!!!!!! איזה שטויות!!!!!

אמרתי לך כבר שהכרטיס יעבוד בלי בעיה.......

וזה הרג אותי הטמבל עם התואר השני במחשבים....... אני במקומו הייתי הולך לחפש עבודה חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המ....הקטע זה שאני מאוד סומך עליו...והוא בכלל עם תואר שני במחשבים אז מי אני שאחלוק עליו

אבל אם יש מישהו שמוכן לשבת איתי על זה ולנסות לעזור לי זה יחסוך לי הרבה מאוד בעיות....

מישהו מוכן לומר לי איך תואר שני במחשבים קשור לחומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן לומר לי איך תואר שני במחשבים קשור לחומרה?

אולי

אבל אולי תגיד מה דעתך על הנושא במקום להתייחס לפרט השולי הזה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...