מסכים כחולים וכרטיסי מסך מוזרים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים וכרטיסי מסך מוזרים

silky

Recommended Posts

איזה כיף לכתוב כותרת מגניבה הא?(כל מי שחשב שיש פה איזה קשר לסרטים כחולים ונכנס בגלל זה יצא דביל :-) )

בכל מקרה , לעניין.

אני סובל ממסכים כחולים מזה חודש

פרמטתי את ה HD מספר פעמים, התקנתי מערכות הפעלה שונות ומשונות מכל הגרסאות של XP(אפילו חוקי, מה תגידו?) ואני עדיין סובל מזה.

זה פשוט קורה לסירוגין בלי קשר לגורם מסויים.

התקנתי SANDRA שתבדוק את המחשב והיא לא מצאה כלום.

ואז פתחתי את המארז וחיפשתי בלוח איזה קבלים שנוטים הצידה או שהתפוצצו במקרה ואז ראיתי את זה...........

המאוורר של הכרטיס מסך שלי 4 mx 440 128MB, כבר לא יושב על שתי סיכות עם קפיץ(שנראה ממש כמו מתלה מקצועי של אופניים בקטן נכון??) אלא רק על אחד. ולא ממש יושב בדיוק מעל המעבד של הכרטיס ולא ממש דבוק אליו.

האם יכול להיות שזה הגורם למסכים הכחולים? נ.ב שמתי לב שלכל המסכים הכחולים, ההודעות שלהם 0X000 האלו תמיד שבררתי קשורים או לדרייברים(פסלתי את האופציה) או לחומרה דפוקה ואלו תמיד תקלות כלליות מאוד.

אשמח לקבל תשובה (אולי איזה שם של תוכנה שיכולה לבדוק לי את הטמפ ולהגיד אם היא חורגת...

בברכה

ולסיום פנינה- היום הוא המחר שממנו פחדת כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז זה מה שאתה עושה, בפעם הבאה שיופיע לך מסך כחול תשים לב שצריכים להופיע לך דברים בגיסנון

PAGE_FAULT_IN_NONEPAGED_AREA

או...

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

או שלפעמים רשום שם של קובץ... כשתיראה את הכיתוב שאני מדבר עליו תירשום אותו איפשהו ותעתיק אותו לפה וניראה מה צריך לעשות בשביל ליפתור את הבעיה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה שנקרא קבצי MINIDUMP הם אומרים לך ממה קרה המסך הכחול

בכול אופן אם כול פעם יש מסך כחול בגלל סיבה אחרת זה אומר שזיכרון המחשב לא תקין

יום טוב

כן אני מודע אליהם

מרוב מסכים כחולים יש לי משהו כמו 20 קבצים כאלו

השאלה מה אני עושה איתם, כי אני מצליח לפתוח אותם עם תוכנה בשם DUMPCHK אבל זה לא אומר לי כלום.

למי לשלוח את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...