התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן* - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור ברוסיה (בני ערובה) *מעודכן*

The_overclocker

Recommended Posts

אתה לא יכול להבין כלום כי רוסיה היא לא מדינה דמוקרטית זו דיקטטורה מחורבנת שמסתירה את האמת מאזרחיה(ניתניו של פוטין יותר נכון) ומהעולם.

אם תסתכלו תראו שפוטין מתנהג כמו דיקטטור שלא שם זין לאורך כול הקדנציות שלו, החל מטביעתה של צוללת הקור שבא הוא לא דיבר ולא עשה כלום והיה הרבה מה לעשות, הצוללת הייתה בעומק של 100-150 מטר לא עומק חסר תקווה, לאחר שהוציאו אותה מהים(כן הוציאו אותה) התברר שחלק גדול מהצוות הצליח לשרוד 3-4 ימים בתוך הצוללת ואחד מהם גם כתב שהוא מקווה שכוחות האצלה יגיעו מהר אבל פוטין לא עשה כלום זו הייתה בעייה בשבילו לבקש סיוע אני בטוח שאפשר להוציא כמה אנשים מצוללת בעומק של 100 מטר, נאסא הצליחה להחזיר חללית מקולקלת מהירח.

בפרשה של התאטרון הוא הוציא איזו פעולה מטומטמת שהרגה עשרות בני ערובה בגלל שהאידיוט חשב שאם הוא יכניס גז רק הטרוריסטים ימותו כאילו הגז מבדיל בין רוסי לצ'צ'ני טרוריסט.

גם עכשיו הוא מדבר בקושי פעם אחת אל העם הרוסי, לא שולח שום נציג שמעודכן כול הזמן, לא מעדכן את העם שלו במה שקורה, ועד עכשיו לא עלה לנאום פשוט נבלה פושע שצריך להרוג!, אם זה היה קורה אצלנו כבר מזמן הצבא היה ממפה את הבניין בעזרת מכשירי רנטגן ומה שאתם לא רוצים עד שהוא היה יודע איפה נימצא כול מחבל ויודע בדיוק מה הגובה של הראש שלו בשביל כדור ואם היה מחליט להוציא בטוח שהוא היה יותר טוב מההסתערות הדבילית של הצבא הרוסי, ראו אנטבה פי 10 יותר מסובך מהסיפור הזה ועוד הרבה מצבעים אחרים, אני אישית לא מאמין לאף סיפור כמו "הייתה מחבל עם חגורת נפץ שהתפוצצה", פוטין הוא שקרן, כדי לצאת מזה הוא ימציא איזה סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נוטה להסכים על פרקש בנוגע למדיניותו של פוטין. זאת לא דמוקרטיה, זאת ממשלת בובות, רפובליקת בננות. פוטין שמוק לא קטן, והבובה הכי גדולה של המאפיה שכל היום מושכת לו בחוטים. תקראו פעם ספר מצחיק ושמו "החייל איוואן צ'ונקין" ותבינו מה הולך ברוסיה ומה הלך מיום המהפיכה ועד היום ולא הרבה נשתנה. עם שלא חיי מעולם תחת שילטון חופשי, עממי, ותמיד היה נתון תחת עינה הבוחנת של ממשלתה, חיי בפחד, בחיים לא יוכל לאמץ עקרון דמוקרטי - מה שקורה שם זאת אנרכיה.

בקשר לצ'צ'נים - הם לא מפלצות אבל המורדים הצ'צ'נים הם גרועים בהרבה מהמחבלים כאן בגדה. מצד שני, אתם יודעים בכלל מה הרוסים עושים בצ'צ'ניה כבר הרבה מאד שנים, עוד מלפני שההתנגדות של המורדים החלה? בטח שלא, מעולם לא נתנו לתקשורת העולמית (או בכלל) להתקרב לשם וילצין ופוטין יכלו להציג את המצב כמו שהם רק רצו כי הם שוב תלו את מסך הברזל לכסות את עיניי העולם ולמנוע מהן לראות אמת על טבח נוראי, מעשי אלימות מכוערים, אונס, ביזה. אינני מצדיקה את המורדים בשום פנים, כואב לי על הילדים ואני מרגישה שקרה אי צדק ושהטיפול במקרה בני הערובה היה עוד כושל יותר הפעם מאשר בתיאטרון במוסקווה. הממשלה לקחה את המקרה ברשלנות רבה. הכוח כנראה ממש עקום. הם פוצצו פתח באחד הקירות וחילצו רק 20 איש במחיר של למעלה ממאה וחמישים. אנטבה לא היה יותר מסובך, אבל בהחלט טופל בשיא המקצועיות וזה בלי כל טכנולוגיות המעקב שיש היום ורובי צלפים יציבים, כמעט חסרי הדף, ומצלמות בגודל ראש סיכה. הקומנדו הרוסי אמנם קשוח אבל לא כולו מקצועי בגלל בעיות תחזוקה ותקציב בצבא הרוסי לכן מה שיש שם זה בריונים אלימים ומגודלים וכמובן, חסרי כל חוש אסטרטגי ומפקדיהם - לא שונים הרבה מהקומיסרים במלה"ע ה-2 שהיו יורים באנשים שהיו מעיזים לחזור חיים מן החזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקת ב-100% רק הערה קטנה אנטבה היה יותר מסובך להטיס מטוס תובלה מעל מדינות אויב להצניח כוח להכנס איתו לשדה תעופה קטן ולחלץ בני ערובה הרבה יותר קשה מהמצב שהיה ברוסיה מכיוון שהוא היה ברוסיה, לידי פוטין עמדו כול המשאבים של הצבא הרוסי, וזה לא נראה לי סוריה זה אמור להיות אחד הצבאות החזקים בעולם ועם כול המשאבים האלה תראו מה יצא באנטבה כוח קטן עם כמה רובים עשה את העבודה יכול להיות שזה מה שצריך כוח קטן ומיומן ולא חבורה של חיילים שמה שהם עושים כול יום זה לירות ביונים.

אבל עזבו וויכוח סרק בסוף מי ששילם את המחיר זה הילדים הקטנים האלה, שראיתי בטלויזיה את התמונות כאב לי ממש, שמוציאים ילד שבקושי שוקל 10 קילו מרוסס זה ממש לא הגיוני.

אם כישלון כזה היה קורה בארץ אני בטוח שראש הממשלה היה עולה לנאום מהר אבל העם לא היה סולח הוא שר הביטחון וכול הדרג הביטחוני הבכיר היו משלמים מכיר כבד אבל מכיוון שרוסיה היא דיקטטורה לא יקרה כלום ופוטין ימשיך עוד קדנציה כפי שהראת לנו ההסטוריה של רוסיה "הדמוקרטית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבצע אנטבה, אם אני זוכרת נכון, לא מזמן עזרתי למישהי לסכם על זה, בוצע ע"י כוח של סיירת מטכ"ל. העקרון של סיירות, כמו סיירת מטכ"ל/שלדג/ש.13 הוא חשאיות, מקצועיות, מעט כח אדם, גורם הפתעה ותחכום. בקיצור - לוחמת גרילה לכל דבר רק טיפה יותר מאורגנת. הקומנדו הרוסי כנראה מנוצל בדרך לא יעילה ומטומטמת במקום אחר וגם שלפוטין לא היה זין להטיס יחידה מובחרת לשם ופשוט שלח חבורה של "צ'ונקינים" לעשות עבודה של "וורושילובים". זה מרגיז באיזו רשלנות טופל המקרה.  >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"צ'ונקינים" "וורושילובים"

אפשר תרגום?

והוא לא שלח שום יחידה מובחרת כי הוא לא לחוץ הוא יודע שלא משנה איך זה יגמר הוא נשאר בשלטון עד שהוא יחליט למנות את הבן/דוד/אחיין שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שדריה רשמה הוא שלח יחידה דפוקה של חילים רוסים... ויש לרוסיה יחידה מוברחת מאוד של חילים ודווקא אותם פוטין לא שלח למצבע מסובך וחשוב שכזה!!

להציל ילדים אני לא מאמין יותר מ-150 הרוגים!! 646 פצועים מתוכם 332 ילדים  :-[ :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם, מי שביצע את חילוץ בני הערובה מהתאטרון לפני שנתיים היו אלפא, יחידת הלוט"ר של ה-FSB שנחשבת לאחת מיחידות העלית הטובות בעולם, ואין לי ספק שהם נכחו גם היום בבית הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיודוע עד עכשיו, ב13:05 (או קרוב לזה :P) שמעו שני פיצוצים עזים בתוך הבניין, אז הרוסים חשבו שהם הורגים

את בני הערובה והם התחילו לזוז אל תוך הבנין. הכוח שתקף היה כוח שהוטס מיוחד ממוסקווה, 2 יחידות, ככל הנראה איזה

פלוגות Spetnaz אנטי-טרור או משהו כזה (עריכה: הFSB נזכרתי עכשיו כשראיתי את התגובה. הם כן היו נוכחים שם דיי לזבל ת'שכל, פוטין שלח אותם). הרוסים התחילו לטהר את המקום, בזמן חילופי הירי התחילו לשחרר בני ערובה

חלק מן הגג בבנין קרס. 20 מן החבלים נהרגו בחילופי הירי, ועוד 9 חיילים רוסים + מספר לא ידוע של שבויים. שאר המחבלים בנתיים

בורחים, הרוסים אחריהם, וכל מי שיש לו בעיירה יחד איתם. המצוד נמשך, ונתפסים 3 מחבלים.

מן המחבלים שנהרגו היו 10 ערבים, ואחד ממוצא אפריקני. הם היו שכירי חרב ככל הנראה, ביחד עם מחבלים "מקוריים". הם היו לבושים ומצויידים היטב.

מה שגרם לפיצוץ עדיין עניין במחלוקת, חושבים שאולי היתה איזו מחלוקת בין החוטפים, ואחד מיהם פיצץ את אחת הפצצות.

הפצצות היו מורכבות מבקבוק פלסטיק של 2 ליטר, מלא ברגים מסמרים וכו' + C4 (קיצר מה שיש לנו באוטובוסים ובמסעדות.. :-\)

והיה מחובר על כל אחד חוט, כך שהם יכלו להפעיל אותם כשהרוסים נכנסים, כמעט מכל מקום במתחם. המקום היה ממולכד כמעט בכל מקום

יכלו לשים בו מטען\מוקש\רימונים וכו'..

בדיווחים האחרונים מדובר במעל 200ל הרוגים , מכ 1200 שבויים, שכ70% היו ילדים.

לדעתי לא פייר, להשוות את מה שקורה שם לאנטבה או מקרה דומה, כי כל מקרה לגופו ותמיד אפשר לעשות משהו שלא עשו. המצב פה הוא

יותר מסובך. חחחח FARKASH, הם לא היו יכולים להתקרב 100 מטר לבנין, וכשאשר יש שם ילדים שצמודים לחלון עם תתי-מקלע לראש

ופצצות בכל הבנין אני לא חושב שמישהו היה מוכן לקחת איזה סיכון..

נו טוב נקווה שיהיה בסדר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם, מי שביצע את חילוץ בני הערובה מהתאטרון לפני שנתיים היו אלפא, יחידת הלוט"ר של ה-FSB שנחשבת לאחת מיחידות העלית הטובות בעולם, ואין לי ספק שהם נכחו גם היום בבית הספר.

לא, בשטח היו רק בטלנים מטומטמים וכמות ההרוגים בתיאטרון קרתה לא בגלל אופן הפעולה של היחידה אלא בגלל שהשלטונות לא רצו להגיד לשירותי הבריאות וההצלה שהם השתמשו בגז "טופולב" ולכן לא ניתן להם הטיפול הנכון וכמעט כולם מתו מסיבוכים בזמן שטופלו בבית החולים. הרופאים לא ידעו במה הם מטפלים. היחידה לעומת זאת פעלה כמה שהמצב העדין איפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי בחדשות בערוץ 2 לא יודע עד כמה זה אמין שפוטין לא שלח את היחידה המובחרת שהוזכרה על ידי MiniMizer, אלפא, יכול להיות שמקורות המידע שלך יותר אמינים.

בקשר למבצע תשמע שאתה נכנס למבצע והוא מסתיים בכאלה תוצאות זה כישלון! אם היו נהרגים 20,30,40,40 אולי זה היה מתקבל על הדעת אבל שנהרגים 200 זה כבר לא הגיוני.

ומה הקשר באנטבה בני הערובה לא הוחזקו בתוך חדר על ידי החוטפים, ושם זה היה בתוך שדה תעופה שהצבא לא הכיר ב100% לעומת זאת הרוסים הכירו את הבניין הם יכלו למפות את האנשים שנמצאים בתוכו יש הרבה שיטות הם יכלו להכנס דרך הביוב אני יודע, אבל להכנס באור יום כמו מטומטמים זה לא ביצוע של יחידה מובחרת! אולי זה מה שיש לרוסים להציע זה מה שאתה חושב? יש כאן מחדל חמור על תגנו על פוטין הוא זבל גדול שדופק את העם שלו!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לכמה שעות והת'רד מתמלא שטויות מזה???

מי אתם שתגידו שפוטין הוא פושע או לא מבין מהחיים שלו

אתם חושבים שזה קל להחזיק מדינה של 250 מליון בסדר גודל של רוסיה

יש לו את הדרכים שלו ואת המומחים שלו ותאמינו לי שהם יודעים קצת יותר מכם בהרבה דברים

מה לעשות הדרכי פעולה של הרוסים שונות משלנו

ומקודם שמעתי איזו שטות שיש לרוסים בעיה של תקציב או משו כזה ביחידות עילית

זה שטויות מוחלטות

הבעיה היחידה שלהם היא כוח אדם והיא כרגע במצב מאוד טוב

הבעיה הזו נובעת מפני שבניגוד לפה שחייל יוצא פעם בשבוע שבועיים שם חייל יוצא פעם בחמישה שישה חודשים

אז מה לעשות זה גורם לבעיות אז  יש שתיה ותחמנות אבל זה יסתדר לאט לאט

אין לכם שמץ איזו מעצמה זו ואיך היא עובדת אז בבקשה תפסיקו להיות פשיסטים

ועוד לשמוע דברים כאלה ממך דריה לא ציפיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...