חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

מה שאני ידוע מי שעוסק בקראטה השרירים שלו מתחזקים ונשארים כך לתמיד (כמובן עם אימונים קלים) ולא כמו בחדר ,

אני לא יודע בדיוק למה זה כך אז זה ככה :silly:

הייתי בקראטה במשך 7 שנים וזה אחלה של דבר, מעצב מאוד, וללא שום משקלים וחומרים, וגם שנה בחדר ,

אני לא יודע ת'אמת מה ההבדל, אולי רואים הבדל בתוצאות לטווח ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שחיה זה לא יותר מידיי בריא בגיל יותר מאוחר השחייניםסובלים מהתקבצותיי שרירים ורוב האנשים שתובעים בים הם שחיינים.

עיצוב גוף גם בריא כל עוד לא מישתמשים בתוספי מלכותיים וסטרואידים , אם מפתחים שרירים טבעית הם ישארו למשך שניים.

מה שבטוח שנשים שעוסקות בשחייה בעלות גוף מגעיל!.

בקשר לעיצוב גוף אני מסכים איתך בקשר לנשים אחי אתה מז**ן בשכל אתה יודע עם כמה בנות כוסיות ( 18- 25 ) שחיתי איתן....?!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחיה זה לא יותר מידיי בריא בגיל יותר מאוחר השחייניםסובלים מהתקבצותיי שרירים ורוב האנשים שתובעים בים הם שחיינים.

עיצוב גוף גם בריא כל עוד לא מישתמשים בתוספי מלכותיים וסטרואידים , אם מפתחים שרירים טבעית הם ישארו למשך שניים.

מה שבטוח שנשים שעוסקות בשחייה בעלות גוף מגעיל!.

איזה זיוני שכללללללללללללל!!!!

קודם כל בקשר לבעיות של שחיינים אתה מדבר על שחיינים ששוחים יותר מ6 שנים ומעל 8 פעמים בשבוע עם מאמן מפגר שלא יודע לשים לב לטעויות של שחיינים ולאמן לטווח ארוך. זאת בעיה גדולה כשמתאמנים עם מאמן שלא שחה או לא מקצועי כ"כ לטווח ארוך כי נגיד לדוגמה הרבה לא יודעים שאם שוחים למשך כמה שנים באימונים ארוכים חתירה וכל הזמן נושמים רק בצד שמאל [ימנים] אז השריר אחד בצוואר מתקצר ושריר אחר מתארך ונוצרת בעיה שדורשת טיפולי כימותרפיה או לדוגמה שחיינים מקצועיים לפעמים מגיעים ממקומות שלא בדיוק שמים לב לטעויות קטנות בשחייה אך במשך השנים נוצרות בעיות שונות אך למה אתה חושב שהמנהלי הספורט ואנשי מקצוע שעוסקים בשחייה עצמה [איך שוחים נכון - יש מדענים מיוחדים שעוסקים בשחייה עצמה, לא תאמין אבל זה נכון! מדענים מקצועיים חוקרים את השחייה פרט אחרי פרט ועל פי הממצאים הם מעדכנים את כל המאמנים]. כמו שאמרתי, למה אתה חושב שהם לא מודעים לכך שיש בעיות כאלה? בשביל זה מצמידים לכל שחיין מקצועי פיזיותרפיסט שבודק אותו שריר שריר , מייעץ ומטפל בו!

הרבה חושבים ששחייה זה קל מאוד אבל הוא אחד המורכבים בין ענפי הספורט! אתה לא יכול לתאר כמה.

"ורוב האנשים שתובעים בים הם שחיינים" - מההההההההה? אני לא יכול כבר... לאן האנשים בפורום הגיעו ? תת רמה! ת-ת -ר-מ-ה! דיי לדבר לאוויר כמו מפגרים, קראו את הדברים שאתם רושמים לפני שאתם שולחים [כאן נכנס לנושא כפתור ה"תצוגה מקדימה"]. מי סיפר לך את זה(?) תגיד לי ואני מוציא אותו להורג אל טמטום! קודם כל כמה דברים :

א. מה שחייה קשורה לים? כשאנשים טובעים בים זה לרוב מערבולות וסחף כשסחף, אפילו שאתה שחיין, קשה להתמודד איתו משום שיש "בורות" בים [מי שגולש יבין] שמהמקומות האלה הים, כלומר, הגלים, חוזרים ללב הים. אולי לשחיינים יש יתרון בכך שהם יכולים כך או כך להתגבר על מקרים כאלה מאשר אנשים שהם לא שחיינים אבל אפילו זה סותר את מה שאמרת! מערבולות וכדומה זה כבר סיפור אחר שכן גם כאן אין שום קשר לשחיין או לא.

קיצר, עוד ישראלי מצוי שלא טורח לחפש במקורות מידע לפני שהוא מדבר.

ומה דיברת על השחייניות? קודם כל, כמעט וכל הנשים שעוסקות בספורט, לא משנה איזה [אפילו הרמת משקולות] יש להן גוף מגעיל כי מה לעשות, הטבע החליט שנשים פחות ספורטיביות מגברים כשמתבוננים בספורט המקצועי. וכמו שמישהו פה אמר, יש פול בנות כוסיות שעוסקות בשחייה ויש אפילו אחת באימון שהייתי פותח לה את הצורה לפני שנה אם היא לא הייתה בת 13-14. גוף פצצההההה אין אחי, לשחות מאחוריה סגנון חזה היה הכי כיף איך שהרגליים נפתחות ונסגרות [פעם לא יכולתי לצאת לקפיצות כי יצא לי הזין מהבגד ים ואני לא חושב שלא היו שמים לב לזה אם הייתי יוצא... הייתי אמור להסביר למה אני צריך עוד חימום]. וגם בת דודה שלי שחיינית מקצועית [מגיל מאוד מאוד צעיר] ויש לה גוף בן זונה שכל בת הייתה חולמת עליו. לא מדבר על שרירים כי לא רואים עליה בגלל אחוזי שומן כמו אצל כל הבנות אבל יש לה גוף פצצה! היא לא מהארץ אם מישהו ישאל וכדי להסיר את הספק שהיא לא מקצועית אני אציין שהיא זכתה במכבייה עם הקבוצה שלה בלא מעט מדליות, יש לה מעל 300 מדליות [מחזה מדהים לראות את כל המדליות ! זה כל כמה שבועות תחרות] . הקטע הוא שרוב השחייניות בעולם, בלי קשר, הן בפנים מכוערות וגם קצת שטוחות אבל ככה רוב הבנות בעולם ואם אתה מסתכל על הבנות באולימפיאדה זה זה בגלל שרוב השחייניות הנוצריות ממש מכוערות ובגלל, היחס אצל הנוצרים בין המכוערות ליפות הוא נראה לי איזה 1:300, לא כמו אצלנו.

סעמק! בגללך התקררה לי הסופגנייה :pissed:

נ.ב.

אין לי שום קשר מיני עם בת דודה שלי , לא חשבתי ולא אחשוב על אחד כזה! [כדי להסיר כל ספק]

עריכה :

לא חשוב, חיממתי במיקרו!

וסליחה על הדיבור נוקשה פשוט כך אני אוהב להעביר מסרים בצורה הכי רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש לי חבר בערך כמוך, קיבל על זה פרופיל 45 בצו ראשון...

דווקא להשמין אמור להיות קל יותר, ומשום מה זה לא קל בכלל

לאנשים מסויימים

אני גם משקל-נוצה ואני פשוט לא מסוגל להשמין

פעם הייתי על דיאטת השמנה והעליתי בקושי איזה 2 קילו בחודש

וגם את זה לא הצלחתי להחזיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה אתם סתם מזיינים תשכל.

אתם בטח סתם דוחפים דוחפים ודוחפים אוכל בארוחה אחת או 2 למשך יום וזהו חושבים שאתם צריכים להשמין מזה.

כמו שבשביל להרזות ולהתחטב צריך ארובי ו(הכי חשוב)תזונה נכונה במשך זמן מה גם בשביל להשמין צריך לטחון במשך פרק זמן ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משקה כזה בשם ensure plus עתיר קלוריות ושומנים אבל מכיל דברים שבאת טובים לך לבריאות בנוסף לכל.. ניתן להשיג בכל בתי המרקחת.. אם אני זוכרת נכון כל פחית מכילה 350 קלוריות.. ויש בטעמים וניל שוקו ותות.. תשתו 1 או 2 כאלה ביום.. יתכן ויעזור.. ובלי סתם לדחוף פחות בריא לגוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...