r9800Pro התצוגה נמוכה מידי מחוץ ל- windows. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

r9800Pro התצוגה נמוכה מידי מחוץ ל- windows.

nottheguy

Recommended Posts

הי,

בבקשה עזרתכם בבעיה הבאה:

לא מזמן קניתי כרטיס מסך R9800Pro.

מאז שהתקנתי אותו התמונה על המסך נמוכה מידי, אבל רק מחוץ ל- (כלומר, כשהמחשב מתחיל, בתפריט הביוס וכו').

בתוך ה- זה הסתדר ברגע שהתקנתי את הדרייבר של הכרטיס.

כמובן עשיתי מה שאפשר עם הכפתורים של המסך עצמו אבל עדיין אני לא יכול לראות את השליש התחתון של התצוגה.

תודה לעונים וגם למי שקרא אבל לא יכל לעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחבר למחשב מסך אחר ותראה אם הבעיה חוזרת.

אם כן - הבעיה היא בכרטיס המסך (מוציא אותות לא נכונים).

אם לא - הבעיה היא במסך - או שהוא לא מכוון או שהוא לא יודע לתרגם נכון את האותות שהוא מקבל מכרטיס המסך ברזולוציה והתדירות שבהם מסך ה עובד.

גם אצלי כשהחלפתי כרטיס מסך (מ MX440 ל 9000PRO) כל ההגדרות של המסך (LG 774FT) השתבשו (גודל, צורה, מיקום). שיחקתי עם ההגדרות האלו במסך דיי הרבה זמן עד שהתאמתי אותן חזרה למצב רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!

ניסיתי לעשות reset, אבל זה לא עזר.

אין חשיבות לאיזה גרסה של דרייבר אני משתמש כי הבעיה היא מחוץ ל- .

נראה לי שהבעיה במסך (samsung 151s) כי הטלויזיה מחוברת ליציאת s-video ועליה רואים מצויין.

בכל מקרה תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם בכלל משחקים עם הגדרות המסך? reset יעשה מה שאתם מתאמצים לעשות.

הוא מחזיר את כל הגדרות המסך לקדמותן.

במקרה שלי, ה reset רק החזיר את העיוותים למסך, אז רק שתדע שאיפוס המסך לא תמיד עוזר.

נראה לי שהבעיה במסך (samsung 151s) כי הטלויזיה מחוברת ליציאת s-video ועליה רואים מצויין.

לדעתי אין שום קשר בין מה שאתה רואה במסך למה שאתה רואה בטלויזיה - האות שיוצא לטלויזיה הוא אות שונה לגמרי (מבוסס על 2 חוטים), בעוד שהאות שמגיע למסך הוא הרבה יותר איכותי (בכבל המסך יש 15 פינים, לא יודע כמה מהם בשימוש, אבל בטוח יותר מ-2).

כל מה שאני יכול להציע הוא לשחק עם ההגדרות של המסך שוב עד שתצליח לסדר את התצוגה (לי זה לקח בערך חצי שעה).

מאד לא סביר שיש איזושהי בעיית תאימות בין המסך לכרטיס מסך (אבל לא בלתי אפשרי), ולכן אני מציע (שוב) לנסות מסך אחר במחשב או לחילופין, לבדוק את כרטיס המסך במחשב אחר ולראות האם התופעה חוזרת (רצוי שהמסך השני יהיה זהה למסך שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...