כמה הייתם משלמים בשביל לקיים יחסים עם כוכבת פורנו??? :)))))))) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה הייתם משלמים בשביל לקיים יחסים עם כוכבת פורנו??? :))))))))

ORANGEJUICED

Recommended Posts

יכול להיות שאין חוק נגד זה

אבל הבעיה היא לא בתראד

אלא בזה שכללי גם ככה מוצף ביותר מדי שטויות והתראד הזה ימשוך עוד

עריכה:

אפשר לשאול איך כוסית הגיע למישהו שאומר שיש לו כוסית כבר ובחינם ואולי הוא היה משלם על סקס עם דוגמנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אחד הדיונים המבישים יותר בהיסטוריה של HWZone.. אנשים משועממים, וחבל... לך תשפשף לפני שאתה פותח פה דיונים כי זה לא ממש נראה לי המקום המתאים להפיץ זימה.. (אוי, אוי, אוי, כמה שאני אוהב את המילה הזו....  :lol:). בכל מקרה, היה נחמד אם היית פותח את זה בתור דיון סקר, אבל בכל מקרה הדיון הזה לא היה צריך להיפתח מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלם לא הייתי משלם שקל אחד, כי לשלם בשביל סקס נראה לי אחד מהדברים שלא צריכים להיות. זה ממש מגעיל. זה כמו אונס רק שהמניע של הבחורה קצת שונה (כי בתכלס היא לא באמת רוצה אותך). ממש גועל נפש.

מצד שני, בכייף הייתי מצטלם לסרט עם ג'נה הייז. היא הכוכבת פורנו שאני הכי אוהב... למרות שהיא שטוחה כזאת יש בה משהו מחרמן לאללה.

אלישה קטברט לא כוכבת פורנו אבל אני ממש אוהב את איך שהיא נראית... אתמול בדיוק ראיתי תסרט שלה בפעם הרביעית או השלישית... סרט טוב.

נ.ב

עמית, הייתי משלם על אחותך אתה יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדיונים המבישים יותר בהיסטוריה של HWZone.. אנשים משועממים, וחבל... לך תשפשף לפני שאתה פותח פה דיונים כי זה לא ממש נראה לי המקום המתאים להפיץ זימה.. (אוי, אוי, אוי, כמה שאני אוהב את המילה הזו.... :lol:). בכל מקרה, היה נחמד אם היית פותח את זה בתור דיון סקר, אבל בכל מקרה הדיון הזה לא היה צריך להיפתח מלכתחילה.

אבי כמה שאתה שמלאני........ אני מסכים איתך ואני לאדע מה הקשר למה שאמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין בעיה שמישהו יפתח פה דיון על סקס או בעצם כמעט כל נושא שבא לו, כל עוד זה בטעם טוב. לאף אחד לא יפריע אם מישהו יתחיל לשאול על נקבוביות שיש לו בזין, אבל הדיון הזה פשוט  חסר כל מטרה, ואני לא מצליח להבין איך מישהו ירוויח מהעבודה שהדיון הזה נפתח. חוץ מזה, כתוב בתיאור של כללי: "שימו לב! זהו אינו המקום לספאם" הכוונה בספאם - דיונים חסרי תכלית, כן, סאנשיין - בדיוק כמו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שנפתחים הרבה דיונים שהמטרה שלהם לא ממש ברורה לאף אחד אבל זה לא סיבה לפתוח אחד כזה משלך.. ולא, לא הייתי משלם כדי לשכב עם כוכבת פורנו - אם הייתי רוצה להידבק בהרפס אני מניח שיש מקומות יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסינו להלחם בזה, לא הלך

אז פשוט זרמו עם זה... גם ככה בביקור הקרוב של נועם בפורום הדיון ינעל.. אז חפיף שטויות לשעה שעתיים..

אחרי כל דיון ספאם, יש 2 דפים שמסבירים למה הדיון ספאם ומתווכחים על הדיון עצמו.. לפי דעתי כל השיט על "זה ספאם דיי כבר!" הפך להיות ספאם בעצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לי שאלה

יש כל כך הרבה מנהלים שיכולים לנעול... לא רק נועם.......

למה הם בכלל לא ראו את התראד?

אני מרגיש כאילו הם באים פעם ביום לטפל בבעיות משמעת ויש הרבה משתמשים שנוברים בפורום שרואים הרבה יותר ויכולים לעצור את זה.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין לאן אתה חותר ואני מסכים איתך

גם לדעתי צריך לתת לי ולך גישת ניהול למחוק\לנעול הודעות ולהרחיק משתמשים..

אל תגזים תעשה לי טובה... אני פשוט אומר שצריך לתת את חופש הדיבור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...