בעייה עם הרקולס Prophet 8500 LE בחלונות XP - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם הרקולס Prophet 8500 LE בחלונות XP

smtm

Recommended Posts

התקנתי XP HOME ENABLED ואת כרטיס המסך מבוסס ה- של הרקולס.

אולם, כשהתחלתי לעבוד עם המערכת, נתקלתי בבעיית תצוגה מאוד מוזרה. ישנם טקסטים שמופיעים מטושטשים משום מה (גם בעברית וגם באנגלית). זה מופיע בכל מיני מקומות - כותרות חלונות, בתוך וורד, בעמודים של אתרים ועוד.

מה שמוזר זה, אם אני מסמן את הטקסט עם העכבר, אז הוא מסתדר...

ניסיתי לשחק עם ההגדרות של כרטיס המסך, ללא הועיל. ניסיתי גם לחפש מעודכנים של הרקולס (יש לי את גירסא 6.13.10.6015), אבל משום מה האתר של הרקולס לא ממש זמין (ברמת DNS, משום מה....)

על כל פנים, אני מצרף גם תמונת מסך שתבהיר על מה אני מדבר.

עזרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תנסה להוריד את הדרייבר החדש (זה בטא אבל כבר ניסיתי אותו והוא עובד מצוין אצלי) מפה

ב. אם זה לא עזר, תשאל את השאלה בפורום שם, זה אתר ייעודי לתחום הזה...

נ.ב. הבעייה מתרחשת רק ב IE6? אם כם אז זו יופי של הזדמנות לעבור ל MOZILA עכשיו שהם שיחרו את הגירסה ה"מלאה" (1.0)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך אוהב דרייברים שהם בטא...

שאלה כללית - האם להרקולס יש דרייברים משלו או שהם זהים לדרייברים באתר של ATI ?

אגב, מישהו ניסה להכנס לאתר של הרקולס ??? כבר יומיים שאי אפשר להכנס לשם!!

http://www.hercules.com

ושאלה אחרונה - מה זה ה-Clear View ? איך מפעילים אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך אוהב דרייברים שהם בטא...

שאלה כללית - האם להרקולס יש דרייברים משלו או שהם זהים לדרייברים באתר של ATI ?

אגב, מישהו ניסה להכנס לאתר של הרקולס ??? כבר יומיים שאי אפשר להכנס לשם!!

http://www.hercules.com

ושאלה אחרונה - מה זה ה-Clear View ? איך מפעילים אותו ?

אם הם יתקנו את הבעייה, שווה לנסות (הבטא).

להרקולס יש משלהם אך הם פחוצ "ביצועיסטיים" מהדרייברים האחרונים של ATI.

נכון, האתר מושבת מאיזושהי סיבה אבל זה לא משנה כי גם ככה האתר הזה וירטואלי בלבד (דו משמעות). אני כבר חודש ומשהו מחכה לתגובה/תשובה לגבי מייל ששלחתי לתמיכה שלהם (כמובן שמזמן כבר פתרתי את הבעייה, אך טוב לדעת שאין על מי לסמוך שם).

אם תרצה את הדרייברים האחרונים שהיו באתר של הרקולס, צור עימי קשר ב ICQ ואשלח לך.

CLEARVIEW משפר בצורה ניכרת את הצגת הפונטים על המסך (יועד למסכי LCD אך עובד נפלא גם במסכי CRT) ותורם לקריאה של טקסט מהמסך (דפי WEB, קבצי וורד וכו'). בכדי להפעיל אותו, כנס ל DISPLAY PROPETIES, ללשונית APPEARANCE, לחץ על כפתור EFFECTS ותשים V באופציה השנייה ותעביר ל CLEARTYPE... ספר לי על ההבדל, אוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה משתמשי ההרקולס אוכלים עם כל הקשור לדרייברים ותפקוד הכרטיס...

רציתי לקנות אותו אבל עכשיו אני בספק. :-/

רוקפורד, מירב הבעיות נגרמים בעיקר בגלל חוסר ידע. הבעייה שלי נבעה מכך שלא הסרתי בצורה מסודרת את הדרייברים הקודמים.

אתמול היה אצלי חבר שקנה את ה 4600 במעל 2000 ש"ח. על אותו מחשב הכרטיס שלו קיבל ציון של כ 11000 ב 3DAMRK2001SE

ושלי קיבל 8500 נקודות ועלה רק 900 ש"ח. חישוב פשוט יראה לך שעל סכום יותר מכפול שהוא שילם הוא מקבל כיום רק כתוספת של 20-30 אחוז בביצועים. היתרון המשמעותי של הראדאון הוא ביחס המחיר/תועלת הנפלא שלו. ופה ד"א אתה רואה רק אנשים שיש להם בעיות, אם תסתכל בצורה אובייקטיבית תראה שיש לא מעט תרדים עם בעיות לגבי כרטיסים מבוססי נווידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה משתמשי ההרקולס אוכלים עם כל הקשור לדרייברים ותפקוד הכרטיס...

רציתי לקנות אותו אבל עכשיו אני בספק. :-/

רוקפורד, מירב הבעיות נגרמים בעיקר בגלל חוסר ידע. הבעייה שלי נבעה מכך שלא הסרתי בצורה מסודרת את הדרייברים הקודמים.

אתמול היה אצלי חבר שקנה את ה 4600 במעל 2000 ש"ח. על אותו מחשב הכרטיס שלו קיבל ציון של כ 11000 ב 3DAMRK2001SE

ושלי קיבל 8500 נקודות ועלה רק 900 ש"ח. חישוב פשוט יראה לך שעל סכום יותר מכפול שהוא שילם הוא מקבל כיום רק כתוספת של 20-30 אחוז בביצועים. היתרון המשמעותי של הראדאון הוא ביחס המחיר/תועלת הנפלא שלו. ופה ד"א אתה רואה רק אנשים שיש להם בעיות, אם תסתכל בצורה אובייקטיבית תראה שיש לא מעט תרדים עם בעיות לגבי כרטיסים מבוססי נווידיה.

נכון, יש תרדים על נווידיה

אבל אם באמת תסתכל באוביקטיביות יש יותר על ATI ;)

וזה האמת הגורם היחיד שמונע ממני לקנות אותו קיום.. היה לי מספיק בעיות עם כאלה כרטיסים סוררים למיניהם וזה מעצבן

בשבילי ה הדבר השני בחשיבותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=8761;start=10

פה מוסבר איך לעדכן את הביוס של הכרטיס מסך, דבר שפותר כמה בעיות ומשפר עוד את הביצועים! תנסה את זה אם השאר לא יעבוד ותעדכן אותנו מה ניסית ומה קורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה בדיוק אותה בעייה! הבעייה נובעת מחוסר (כנראה).

תיכנס ל:

control panel > system > advanced > visual effects

תשאיר את כל הסימונים ההכרחיים, וזה יסתדר.

אצלי זה עבד, ויש יש מפרט דומה לשלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...