מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן mp3 בעל דיסק קשיח.-IPOD

shloosh

Recommended Posts

על מה אתם ממליצים?? אני מוכ רפשוט מצלמה דיגיטלית ב-2500 שקל ואני צריך למצוא משהו לקנות במקום זה.

אני רוצה לשדרג גם את המחשב אז אל תגזימו בבקשה. גג 1700 ש"ח. שווה להוציא כ"כ הרבה כסף על זה?

חשבתי על האייפוד.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=218_239_1217&products_id=7102

אני יכול להשיג ב-1750 ש"ח את הדגם של ה-20gb, אבל זה דור יותר ישן נראה לי... לא יודע.

מה דעתכם? ומישהו יכול להסביר לי מה בדיוק אני יכול לעשות עם המכשיר ששוה להוציא עליו כמעט 2000 שקל?

ואגב אפשר להשתמש בו כהארד דיסק נייד???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

למחיר הזה האייפוד באמת מתאים בול... אבל תדע שאם אתה קונה אייפוד דור 3 (זה שיש לו 4 כפתורים למעלה) אתה מקבל רק 8 שעות בטריה... בדור 4 (זה שיש לו רק גלגלת שמשמשת גם ככפתורים) יש 12 שעות בטריה שזה יותר טוב.

הרבה אנשים יגידו לך פה שעדיף לך לקנות את האייריבר IHP120 (שאני בעליו הגאה של אחד) אבל לדעתי במחיר שהוא נמכר בארץ (לפחות 2200 שקל נדמה לי) עדיף לך לוותר. אם יש לך אפשרות לקנות מחו"ל זה כבר סיפור אחר...

עכשיו לשאלה - מה אתה יכול לעשות איתו?

להכין קפה? אתה לא יכול.

לשלוח SMS - גם לא.

אז בוא נחשוב.... אה כן! לשמוע מוזיקה!

במקרה של האייפוד יש גם משחקים, ויש לוח שנה ורשימת אנשי קשר (אבל את שני אלה אפשר לנהל רק אם יש לך מאק).

במקרה של האייריבר יש גם רדיו והקלטה ממיקרופון פנימי\חיצוני\כניסה אופטית.

אני אישית מרוצה מאד מהH120 שלי, הוא הולך איתי לכל מקום עם המוזיקה שלי וגיבויים של ותוכנות.

הדבר היחיד שאני יכול להתלונן עליו הוא העובדה שלעומת האייפוד הוא יותר עבה, אבל אל תסיק מזה שהוא גדול במיוחד כי הוא ממש ממש לא... עדיין נוח מאד לקחת אותו בכיס לכל מקום.

האייפוד הוא בכל מקרה מכשיר מצוין, ואם אתה באמת מרגיש שאתה מוכן להשקיע כסף בזה (ולדעתי זה שווה) אז לך עליו. רק תדע את החסרונות שלו - מעבר בין שירים רק לפי טאג ID3, חוסר אפשרות חיבור ללא , ופחות זמן בטריה מהאייריבר. חוץ מזה, הוא מכשיר מגניב בהחלט (הגלגלת ממש נוחה וכיף לשחק איתה) ואתה יכול להשוויץ בעיצוב היפה שלו חופשי...

לדעתי אתה יכול גם לחפש מכשיר משומש, אני חושב שראיתי בטרייד זון איזה אייפוד דור 3 במחיר לא רע... תחפש שם.

מקווה שעזרתי... למרות שנראה לי שרק בלבלתי אותך יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אבל הוא יכול לשמש כהארד דיסק נייד גם??? כי זה מאוד חשוב לי!

וזהו ההבדל היחידי בין דור 4 ל-3???? בבטריה?

הדור ה-4 עולה 800 שקל יותר!..

ומה לגבי mini??  מה הבבדל בינו לבין הרגילים? כי מספיר לי 4 גיגה, ואם הבטריה היא כמו בדור החדש אז אולי עדיף לקנות אותו.(יותר קטן גם כמובן)

ומה לגבי הבעיה עם הבטריות שצריך להחליף בסוף? מזה בדיוק?

והדבר הכי חשוב שלא ממש הבנתי.

יש לי כרגע 220 שירים בפורמט במחשב, אז אני יכול להעביר את כולם לתוך ה ipod???

כי אמרו פה מלא דברים מוזרים על תוכונת itunes שבילבלו אותי לגמרי! לא אכפת לי להעביר את השירים שבמחשב שלי דרך תוכנה ולא סתם להעתיק כאילו שזה כונן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של האייפוד יש גם משחקים, ויש לוח שנה ורשימת אנשי קשר (אבל את שני אלה אפשר לנהל רק אם יש לך מאק).

- משחקים

- לוח שנה

- שעון

- רשימת קשר

ניתן לנהל הכל גם מ-PC, לא רק מאק (דור ראשון לפני 3 שנים ::) ).

חוסר אפשרות חיבור ללא דרייברים

מתחבר כדיסק קשיח חיצוני למחשב

אין צורך בדרייברים

אמנם צריך תוכנה פשוטה כגון EphPod בכדי להעביר שירים (בדיוק דקה להוריד מהאינטרנט)

:xyxthumbs:

(בעליו הגאים של 10GB, 2nd Gen)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה צריך תוכנה כדאי להעביר שירים לאייפוד?

מה זה זה..... ואם אתה במקום שאין אינטרנט? ::)

אני ממליץ בחום על הH120 שאינו דורש (למיטב ידעיתי כי הH340 שלי לא דורש) שום תכונה בכדאי להעביר כל סוג קובץ

יש לו 16 שעות בטריה בניגוד ל12 של הדור 4 שכמו שאמרת יעלה לך 800 שקל יותר מדור 3

הוא סקסי לאללה........

ואפשר לקרוא קבצי טקסט!

http://www.iriver.arcadia.co.il/Product.asp?Pid=iHP-120&Cat2Cat1ID=1927&Cat2ID=0

גם אתה מקבל שירות מעולה מארקדיה....................

עריכה:

תראה הH120 בדיוק לתקציב שלך

אבל אם אתה יכול להוסיף עוד כמה מאות אז תוכל לקנות את -

H140 שעולה 2900..... הוא 40 גיגה פשוט

H320 שעולה 2800..... הוא 20 גיגה..... מסך צבעוני המציג ..... אתה יכול להעביר (מחלק) ממצלמות הדיגיטליות קבצים...... אבל בעיקרון רוב האנשים פה חושבים שסדרת הH300 היא ביבוז.......

אם אתה מוסיף עוד 300-400 הייתי הולך כבר על H140

אבל לאדע אם אתה יכול לשונרר עוד כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לשים את הקובץ התקנה של התוכנה על האייפוד עצמו ;D

ניתן תכלס להעביר אליו שירים, פשוט לא יהיה סינכרוז כך שהאייפוד יידע שיש לו שירים שם ולא יתייחס אליו כ"עוד קובץ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

H120 הוא בדיוק 2500

אני רק נתתי לו אופציה למקרה והוא כן רוצה להוסיף עוד.........

עכשיו תסכימו איתי שהH120 אוכל את האייפוד

טוב לאדע אם אוכל אבל אני מעדיף אותו בגלל... אוכל בטריה.... עיצוב.... וחוסר הצורך לתוכנה כדי להעביר שירים..... וגם הוא מציג טקסט

ושמענו כמה פעמים שהתלוננו על השירות של נציגי בישראל.... אני שמעתי רק טוב על השירות של ארקדיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, האיריבר הוא אכן יותר טוב מהאייפוד בתחומים מסויימים (ובגלל זה לי יש h120) אבל הוא אמר שהוא גם רוצה לשדרג משהו במחשב כך שהתקציב שישאר לו הוא בסביבות 1700 שקל וזה ממש לא מספיק לאיריבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה, אתה עושה צחוק? 512 מגה זה כלום ולא שווה להשקיע מעל 1000 שקל עבור נגן (לדעתי כמובן), אם כבר נפח קטן אז אפשר איפוד מיני זה אותו מחיר פי 8 נפח. תפסיק להיות כל כך נעול על איריביר, אם היה לו תקציב של 2500 אז אתה צודק ובאמת כדאי ללכת על h120, אבל אין לו ובמקרה כזה יש נגנים מבוססים הארד דיסק אחרים שכן מתאימים לתקציב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר אם הוא מעדיף נגן HD או זיכרון..........

טוב נו אני משער שאתה צודק

עדיף מיניאייפוד על הנגני פלאש שהצעתי............ במקרה ויש לך רק 1700

למה אנחנו עושים דיון כל כך ארוך והבן אדם לא מגיב?

עריכה:

יש לך 2500 קנה H120

יש לך 1800 קנה http://zap.co.il/model.asp?model_id=27129

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני באמת הולך לקנות כנראה את ה-15 גיגה דור 3. אם אני כבר אוסיף כסך בכדי לקנות את הדור ה-4, עדיף כבר לקחת את ה-iriver.

ואתם קצת מגזימים בניסון לשכנע אותי לקחת נגן ב-2900 שקל. לעולם אני לא אוציא סכום כזה על נגן. 1700 זה עוד נורמלי, כי דיסקמן עולה בסביבות 700 או יותר.

ראיתי עכשיו אני יכול לקנות את הדור ה-3 15 גיגה ב-1500 ש"ח וזה שווה.

עדיף לי לקנות נגן מאשר עוד כרטיס מסך שעוד חצי שנה יחשב כבר לישן, חוץ מזיכרון מהיר אני לא צריך יותר כלום. אבל זה לא אומר שאני יקנה בכל הכסף נגן!

ואם אני קונה נגן אני לוקח מבוסס דיסק קשיח, למה להוציא מעל 1000 שקל בשביל 512 מגה שב-1700 אני מקבל 15 גיגה? ::)

את התוכנות שצריך להעביר כדי להעביר שירים שמים פשוט באייפוד ואיפה רוצים מתקינים בדקה ואז מוחקים.... במקום שאין משום מה גם לא יהיו סביר להניח שירים.ואם זה משמש כהארד דיסק זה בכלל מעולה בשבילי, יש לי הרבה דברים והרבה מחשבים שאני צריך להעיבר אליהם ולקחת מהם מידע.

הפחד הגדול ביותר שלי הוא בגלל הבטריה של האייפוד, לא בגלל שהיא מחזיקה 8 שעות,אלא בגלל שאמרו שצריך להחליף אותה אחרי שנה או משהו כזה ואי אפשר להשיג את זה בארץ?? מה הקטע, זה כמו לקנות דיגיטלית שצריך לשים בה פילם,או צריך לטעון את הפלאש כל שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...