Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי - עמוד 18 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

היי.

יש לי בעיה עם ה-WU.

כש-SP2 רק יצא זה הופיע ברשימת ההורדות ועכשיו זה נעלם (למרות שיש עידכונים אחרים).

כבר מחקתי את כל ה-cacheים האפשריים (אני חושב) וזה עדיין לא עוזר. הצעות ?

יש לי SP1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 401
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעקרון זה יצא היום, למרות שאני פה על HOME בעברית (לא שלי) ועדיין לא מופיע כלום ב-WU.

כנראה צריך סבלנות, אולי זה הולך לפי ותק (בעצם במקרה הזה הייתי צריך להיות מהראשונים). ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב, המחשב שלי כבר שבוע מתחנן בפני שאני יתקין את העידכון, אני יכול להגיד לך שהו מבקש בעברית,

מכיוון שלא שמעתי יותר מדיי טובות, ומכוון שעדיין לא יצא תיקון לבאגים שיש או אופתימזה (אם למשהו יש משהו שמתקן ברג'יסטר זה יעזור לי להיות מוכן מראש)

אז אני לא מתקין, כי אני לא רוצה לפגוע במה שכבר יש לי ביטלתי את העידכונים האוטומתים דרך לוח בקרה יעכשיו הכול בשליטתי

אני לא מתקין כי הסתדרתי ואני מסתד טוב מאוד ללא העידכון, ואין לי מסמכים חשובים על הHD שאני רוצה להסתיר, ואני חושב (יותר כמו מקווה) שהפאייר וואל שלי לא יתן שיעשו לי נזק פיזי למחשב

למרות:

שיש לי בעייה שכאשר ביררתי עם מקורבים אז יש חשש לחוטיף דפדפנים (אם יש כזה דבר), הבעייה היא שהאיסיקיו שלי מתנתק והאינטרנט אקספלורר שלי נפתח אבל נותן לי הערדה שהדף לא יכול לעלות כאילו שאין חיבור (המסך הלבן הנוראי הזה!), אבל האימיול ממשיך להוריד, אני התיחברתי לTS ושחקתי ברשת לפני שעשיתי ריסטארט וזה סדר את הבעייה, הדבר חוזר על עצמו בתדיריות לא ידועות

אם הבעייה תוקנה בSP2 אז אני יעשה חושבים בקשר להתקנה, אם לא אני יפתח נושא חדש, או שתגיבו לי בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב! השתדלו להשאיר את כל השאלות והתשובות על SP2 בדיון הזה! דיונים שונים שנפתחים על SP2 מאוחדים לתוכו. איחוד הדיונים יוצר לפעמים בלבול קטן בסדר ההודעות. כדי להבדיל בין דיון לדיון ומי בדיוק עונה למי, אפשר להסתכל על הכותרות המודגשות של כל הודעה.

עדכון 12.9.04:

תודה ל- Wolfboy על הקישור הזה להורדה של ה"תיקון" שמאפשר את הגדלת מספר החיבורים בו"ז ב-SP2 מ-10 ל-50. שימו לב! זהו אינו תיקון רשמי של מיקרוסופט והוא אינו נתמך על- ידם!

כמה לינקים באדיבות americium: אפשר להזמין כאן דיסק עם SP2 - חינם. בינתיים רק באנגלית, אבל מצויינים שם התאריכים שיהיה אפשר להזמין דיסק בשפות אחרות. והנה הידיעה ב-ynet על יציאת SP2 בעברית.

עדכון 28.8.04:

אם נמאס לכם מ-SP2, הנה מאמר על כל הדרכים להסיר אותו. תודה ל-americium על הקישור.

עדכון 19.8.04:

רשימת התיקונים והעדכונים של SP2 כאן. תודה ל-Saliman על הקישור.

עדכון 16.8.04:

אפשר לקרוא כאן על איך מכינים דיסק של XP עם SP2 מובנה.

עדכון 10.8.04:

ניתן להוריד רשמית מהאתר של מיקרוסופט כאן

זוהי ההתקנה המלאה. מי שמעדיף לא להוריד את הכל ולחכות שתהיה התקנה מותאמת אישית, שימשיך לבדוק את ה-Windows update.

7.8.04:

גרסת ה-RTM של התוכנה זמינה להורדה בשעות האחרונות למי שרשום כ-beta tester של מיקרוסופט. גרסת ה-build היא #2180. כמובן שאפשר להוריד אותה בכל מיני מקומות אחרים, אבל לדעתי מומלץ לחכות עד שמיקרוסופט יוציאו אותה כמו שצריך לכל המשתמשים ואז להוריד ולהתקין.

יש מספר שלבים בפיתוח תוכנה:

Alpha - שלבים ראשוניים

Beta - שלבי בדיקות ותיקונים

RC1,2 - התוכנה כמעט מוכנה. RC stands for Release Candidate. בשלבים האלה מתקבלות הערות אחרונות של הבודקים ואם יש צורך, עושים שינויים אחרונים. במקרים נדירים יש גם RC3.

RTM - קיצור של Ready to market. כלומר - מבחינת המפתחים, התוכנה גמורה. נדמה לי שבשלב זה אפילו אם מתגלות בעיות, כבר לא מתקנים אותן אלא מתחילים לעבוד על Patch לאחרי. מפה ועד שחרור התוכנה, יכולות לעבור מספר שעות עד מספר ימים.

Final - ההפצה הסופית של התוכנה למשמשי קצה.

קבלו SP2-HB

http://download.microsoft.com/download/2/e/f/2ef2aa06-daa9-46b5-a23a-9da5a357bdcd/WindowsXP-KB835935-SP2-HEB.exe

עריכה: איך שכחתי! עכשיו סופסוף יכולים לנתב את כל כח האדם המטורף שעבד על SP2 לטובת Longhorn!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב באתר של מיקורוספט שכרגע זמין להורדה רק גירסאת המפתחים (להתקנה בOFFLINE) ובקרוב אמור להופיע גם בהתקנה מקוונת בWU..

בכל אופן אני לא מבין מה ההבדל, גם ככה רובינו מפרמטים כל כמה חודשים אז תמיד טוב שיהיה על דיסק במקום להוריד כל פעם מחדש

עריכה:

אל תלחץ על 'הורד' אם אתה מעדכן מחשב אחד בלבד: הורדה קטנה ומתאימה יותר תהיה זמינה בקרוב ב- Update. כדי לקבל הורדה זו הפעל את התכונה עדכונים אוטומטיים ב- XP לשם קבלת הורדה ממוטבת של SP2. לקבלת מידע נוסף על קבלת SP2, נא בקר באתר הגן על המחשב שלך .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקבל לינק להורדה של SP2 באנגלית!

ל WIN PRO

ושאלה: זה יעשה לי בעיות אם אני יתקין את זה?

בדיוק על זה כל הדיון. אני לא מאמין שהספקת לקרוא את כולו בשתי דקות שעברו מאז נעילת הדיון האחר שלך. קראת לפחות את ההודעה הראשונה? יש שם את מה שאתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו לא ראיתי שם באנגלית יש שם רק בעברית

ואני לא בטוח שזה מתאים לי אולי יש גרסא ל WIN HOME וגם ל WIN PRO

ואני לא יודע מה אני צריך

לךי יש PRO

אז אפשר בבקשה לינק ל SP@ באנגלית שאני צריך

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...