Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי - עמוד 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 401
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשתצא גירסא עברית, האם יצא לה גם קובץ שלם להורדה (התקנת רשת, מה שניתן ממנו לעשות דיסק) או שהיו חיביים את הגירסא העברית להוריד לאט לאט ב UPDATE כל פעם מחדש? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה חבר'ה

התקנתי את הSP2..לא היו בעיות ..חמוד ויפה הכל (נראה לי הווינדוס עובד מהר יותר או שזה פסכולוגי)

אבל איך אני אהיה בטוח שפתחתי תTCP ל50 ? ...אני חושב שכן כי הורדתי את הפץ' שהופך את זה מ10

ל50...הוא אמר לי האם אתה בטוח להפוך ל50 אמרתי לו כן ואזהוא הפך ואמר לי להכניס דיסק של SP2 או לסגור יישום

{משהו כזה} סגרתי תיסום אבל שהפעלתי את הפץ' פעם נוספת הוא שאל אותי האם אני רוצה להחזיר מ50 ל10...זה אומר שכעת המחשב על 50 ..איך אני אהיה בטוח שהתהליך הסתיים בהצלחה ?

עריכה

ועוד שאלה קטנטנהההה...עם הSP2 קיבלנו חוסם פופ אפים ..לי הוא נוח אבל השאלה שלי

1. אם התוכנה שומרת תפופ אפים שהיא חסמה? הכוונה אם יש לה היסטורי כזה?

עריכה 2

עוד שאלה קטנה

אפשר למחוק מהתפריט את ה ADD-ONS (באינטרנט אקספלורר (מי שיש לו SP2 יבין) שהאינטרנט אקספלורר השתמש בהם ?

ככה קוראים להם : "ADD ONS THAT HAVE BEEN USED BY EXPLORER"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... עשיתי עכשיו סריקה של עדכונים וזה אמר לי שאין עדכונים בשבילי ואין לי את הSP2....

לחכות שזה יגיד לי שיש זמין להורדה או להוריד מהלינק פה?

ועוד שאלה.. אמרו לי שזה עולה על מי שהווינדוס שלו פרוץ.. זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... עשיתי עכשיו סריקה של עדכונים וזה אמר לי שאין עדכונים בשבילי ואין לי את הSP2....

לחכות שזה יגיד לי שיש זמין להורדה או להוריד מהלינק פה?

ועוד שאלה.. אמרו לי שזה עולה על מי שהווינדוס שלו פרוץ.. זה נכון?

זה זמין מגירסה 5 של update, פשוט כשאתה נכנס תשנה מ-http://v4.windowsupdate.microsoft.com ל-http://v5.windowsupdate.microsoft.com

אם SP1 עובד לך גם SP2 יעבוד לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה לא מוצא שום אבר בWINDOWS UPTADE...

וזה כן עובד דרך גרסא 5...

מה הבעייה?

הגרסה ששוחררה ב-10.8 וניתן להוריד אותה עכשיו באתר של מייקרוסופט היא, כאמור, לא המותאמת אישית למשתמשי ווינדוס פשוטים, אלא גרסה למפתחי רשת של מייקרוסופט ("for IT Professionals and Developers").

הגרסה למשתמש הפשוט שתצא גם באתר ה- Update, תשוחרר בתאריך 25.8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אמרו שיוצא SP2 רשמית בעדכונים אוטומטיים ל - WINXP PRO ב- 25 באוגוסט באנגלית בלבד אז אם זה דיון רשמי ל- SP2 אז תעזרו ותאמרו אם מישהו יודע מתי יצא SP2 בעברית ל- WINXP PRO כמה ימים אחרי איזה תאריך תעזרו בבקשה תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...