Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי - עמוד 21 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP Service Pack 2 - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 401
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפאץ' די אוטומטי... אין יותר מדי מה לעשות איתו. צריך לשים לב אחרי שמשתמשים בו לא לתת ל- לשנות את הקובץ חזרה.

כדי להסיר אותו אפשר גם להפעיל אותו שוב ולבחור ב-uninstall.

בדקתי אצלי את מהירות העבודה לפני ואחרי הפאץ' ולפחות באימיול אני יכול להעיד על שיפור די גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה לא יכול לעשות השוואה כזאת, מהירות הורדה באימיול משתנה מקצה לקצה עקב שינוי בשרת/כמות משתמשים שיש להם את הקובץ.

ב. הפאץ' מעלה את כמות החיבורים החדשים שמערכת ההפעלה יכולה לעשות בו"ז, ולא את מהירות תעבורת הנתונים.

נסה להוריד קובץ גדול מהאתר של (SP2 למשל) ותראה שמהירות העברת הנתונים שלך נשארה גבוהה - אלא אם ישנה בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספר שלבים בפיתוח תוכנה:

Alpha - שלבים ראשוניים

Beta - שלבי בדיקות ותיקונים

RC1,2 - התוכנה כמעט מוכנה. RC stands for Release Candidate. בשלבים האלה מתקבלות הערות אחרונות של הבודקים ואם יש צורך, עושים שינויים אחרונים. במקרים נדירים יש גם RC3.

RTM - קיצור של Ready to market. כלומר - מבחינת המפתחים, התוכנה גמורה. נדמה לי שבשלב זה אפילו אם מתגלות בעיות, כבר לא מתקנים אותן אלא מתחילים לעבוד על Patch לאחרי. מפה ועד שחרור התוכנה, יכולות לעבור מספר שעות עד מספר ימים.

Final - ההפצה הסופית של התוכנה למשמשי קצה.

אפשר לדעת מה זה Corporate Edition Integrated ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שאלה גרסאות שלא צריכות activation והן כוללות כבר את SP2 מותקן (כמו מה שמוסבר במדריך בפורום).

ודיונים על Warez אסורים פה, קרא בבקשה את חוקי הפורום לפני שאתה ממשיך להציב הודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שאלה גרסאות שלא צריכות activation והן כוללות כבר את SP2 מותקן (כמו מה שמוסבר במדריך בפורום).

ודיונים על Warez אסורים פה, קרא בבקשה את חוקי הפורום לפני שאתה ממשיך להציב הודעות.

תודה על המידע ואני מודע לחוקים של הפורום לכן אני כותב פה ולא חוצה את הגבול המותר בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...