פרויקט המאוורר בגג סוף סוף הושלם. כנסו לראות - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט המאוורר בגג סוף סוף הושלם. כנסו לראות

Qtec

Recommended Posts

לא אמרתי לך תודה אם לא הבנת :)

כתבתי את התגובה בלי קשר למה שכתבת\ לא שמתי לב או משהו...

כתבתי תודה על זה-

פותח הת'רד, איזה לוח יש לך?

אגב, עבודה טובה, כמו שאמרו גומי יכול להיות פיניש מצויין למראה טוב, נקי ומוקפד יותר, קבל ח"ח על העבודה. :xyxthumbs:

יש לי לוח מעפן של חברת matsonic עם צ'יפ Sis 645DX (קניתי את המחשב לפני שנתיים ואז לא הייתי בעל הידע שיש לי היום...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי... יצא חיתוך נחמד מאוד.. רק.. לא ממש ישר... הייתי ממליץ לעשות את זה ם מקדחה וכוס של 80 מ"מ או יותר גדול... אם יש לך ... אתה יכול לעבור על זה עכשיו... שיצא עגול במדויק...

=) ShizzY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיתוך ממש גרוע אחי, בלי להעליב זה נראה גרוע

גמני לא טוב מדוייק במיוחד עם הדרמל שלי

אז קניתי מהדובים גריל שמכסה את החיתוך

השם שלו: GIRL GRIL תעשה חיפוש ותמצא ב80 מ"מ או 120 מ"מ... אני עשיתי בדלת המארז, ו120 מ"מ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לנוכח התגובות היותר רציניות אני מזכיר שוב- עשיתי את החור עם מקדחה, נייר שיוף מתכת ושופין אז התוצאות הן לא של כוס מה לעשות..

גם זווית הצילום גורמת לחור להיראות יותר רע ולגריל להיראות מוזר..

אם מישהו יסביר לי על עניין הגומי (ואטוס אמר משהו על חוט חשמל..) אני אודה לו.

עד עכשיו אני מאוד מרוצה, יש לחץ אוויר חיובי כ"כ גדול במארז שאפילו יוצא קצת אוויר מהחריצים בין הכוננים ;D

יש אפילו זרימת אוויר טובה מהחריצי אוויר בדלת (בצד)

הטמפ' טובות מאוד, עדיין לא סופי אבל משהו כמו 27-30 במנוחה ו49-52 גג במאמץ ארוך (מדובר על טמפ' המעבד).

המאוורר עובד עכשיו במצב הנמוך - ז"א דוחף ~38 cfm ולא במצב הגבוה )93cfm :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אני באמת לא מבין מה אתה מתלהב מהחור שלך ..........באמת אל תעלב אבל זה חור במובן בישיר של המילה .

זה נראה זועה , הייתה יכול להתאמץ יותר ואני בטוח שהיה יוצא יותר טוב .

בקשר לגומי אתה יכול לקחת כבל חשמל שחור , לחצות אותו לאורך , להוציא ממנו את הכבלים שיש שם ולהלביש אותו על הדפנות הפנימיות של החור שלך .

ככה זה אולי יראה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלהב מהמאוורר ומהשיפור בטמפ'. עשיתי את זה בעצמי ואני גאה במה שעשיתי. אני עוד אשפר את זה.

לדעתי יש הרבה ממה להתלהב :xyxthumbs:

אתה גאה בו עד שקראת לזה "פרויקט".. באמת.. אבל כל הכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...