עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברייני מקלדת - דיי נמאס! מלחמה!!

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גילי - זה לא היה במקום. כבר אמרתי שאני בפאניקה וזה לא הזמן להתחיל לעשות כותרות וירטואוזיות. אני לא מבקשת לפרוץ למאנייק הקטן, אני מבקשת עצה טובה או תוכנה טובה שתגן עליי מפני חלאות כאלו.

ולא, אני לא מהווה סכנה לציבור, אחרת כבר הייתי מאושפזת (מה שלא נשמע רע בתור רעיון לחופשה). תבוא למפגש בכיף, רוב הסיכויים שאני אפטפט איתך ובסוף כולם ביחד ילכו לשתות משהו באיזה מקום נחמד כמו במפגש האחרון שהיה סבבה (לפחות בשבילי) גם אם באתי רק לקראת הסוף. אני בנאדם רגוע בד"כ, אפילו אפאטי לפעמים, אבל כשדברים כאלו קוראים אני קצת מתחממת ומעלה קיטור. זה וכשפוגעים באנשים יקרים לי. אולי יש לי שורשים בארצות הקווקאז או ערב?  ;D

בכל אופן, שלחתי עוד פידבק ליאהו והם סוף כל סוף חזרו אליי ואמרו שיטפלו בזה בחומרה. אם זה לא יקרה, אני תולה את עצמי בסלון.

אגב, תודה רבה רבה לכל מי שניסה לעזור, אני באמת אסירת תודה לכם. וכל אלו עם ההערות המטומטמות - אולי תלמדו מהחברים שלכם שכן מנסים לסייע במקום לעמוד בצד ולהעיר על שטויות כמו כותרת. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם דריה סיכמנו שהיא הייתה בפאניקה לכן היא עשתה כותרת כזו...........

(לפחות זה מה שהבנתי)

אז אפשר לסלוח לה הפעם

חחח מעניין כמה זמן יקח עד שמישהו יגיד - "אהההה בגלל שהיא בחורה לא אומרים לה כלוווווווום" אבל מה, כן אמרו לה... ואתם יודעים איך נקבות מתנהגות בפאניקה

חח סתם סתם לא להעלב :hi:

טוב הרגע כתבתי תגובה שמכל המינים וכל סוגי האנשים יכולים לכעוס עליי..... אבל לא נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללמוד מהם? שהם מסייעים לעבור על חוקי הפורום?

כולנו פה יודעים שאם זה היה מישהו אחר ישר הייתם נועלים לו תטראד ואף אחד לא היה חושב לעזור אז מה זה הבול שיט הזה

החוקים תקפים גם כלפייך ואין לזה שום קשר למצב שאת נמצאת בו, לשנות כותרת לוקח בידיוק 5 שניות, ולחשוב איפה ומה לרשום לוקח גם משהו בסדר גודל כזה. אז דיי עם הבולשיט כי אם זה היה אני כבר היו נועלים על הפוסט השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קוטרים. שיניתי את הכותרת, ביקשתי עזרה, לא שתעבירו עליי ביקורת.

אז פה הטעות

קוטר זה אחד שמוצא לריב על כל שטות

אנחנו כאן דיברנו על משהו מהותי וחשוב

אם המודרים לא יצייטו לחוקים אז מה עשינו פה?

ושוב אני בטוח שכל אחד שכותב כותרת "הצילוווווווווו" רוצה שיעזרו לו ולא יעבירו עליו ביקורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הפוך הייתי מתעלמת... מה שכן, הייתי מנסה לעזור בכל מה שאני יכולה (לפחות לא בתחום הזה) ואני עוזרת.

בורטון, אתה נשמע כמו הקצין שלי שמוכן היה להעלות אותי על מוקד כי לא אווררתי את החדר שלי בבסיס פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לסכול (לסקול?) אותה!!!!!!1

:bash:

סתם סתם

יאללה נו עזבו היא בחורה

טוב זהו בדיחה אחרונה על נשים

אבל עזבו היא שינתה כותרת ואם רוצים להתלונן על זה כי היא מודרית אז זה לא התפקיד שלכם זה על המפקחים שלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...