אני לא יכול לראות בצבעים ב TVOUT... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא יכול לראות בצבעים ב TVOUT...

zbeng

Recommended Posts

במקום להתעסק עם הגדרות בטלויזיה\כ.מסך תנסה להחליף חיבור

למשל אצלי בסקארט שאני מחבר ל SVIDEO זה מראה לי שחור לבן

אבל שאני מחבר ל VIDEO (החיבור העגול הצהוב) זה מראה מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש Assaf.R אמר - ככל הנראה מדובר בסה"כ הגדרת תקן השידור.

הכרטיסים של ATI עובדים על NTSC כברירת מחדל ובישראל עובדים עם תקן PAL-B.

את הגדרה הזאת משנים במאפייני התצוגה.

השינוי של PAL וNTSC בכרטיסי ATI נעשה בג'מפר שעל הכרטיס עצמו(אצלי R9800P של ATI שעשה לי בעיה דומה) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להתעסק עם הגדרות בטלויזיה\כ.מסך תנסה להחליף חיבור

למשל אצלי בסקארט שאני מחבר ל SVIDEO זה מראה לי שחור לבן

אבל שאני מחבר ל VIDEO (החיבור העגול הצהוב) זה מראה מצויין

zbeng - לא רשמת איך מהי צורת החיבור. עכשיו כשאני רואה את ההודעה של Vatos-Locos, יכול להיות שזאת הבעיה. אם אתה עובד עם S-Video - יש 2 תקנים (אחד ל-4 פינים ואחד ל-7 פינים), מה שאומר כבלים שונים, ובנוסף יש צורות חיווט שונות בתוך הטלויזיה בהתאם לתקן, כך שיכול להיות שהכבל שלך מתאים ליציאה של כרטיס מסך, אך הטלויזיה מותאמת לתקן אחר.

בכל מקרה, החיבור העדיף הוא ה RCA (חיבור הוידאו הצהוב העגול).

אפשרות אחרת - בטלויוזיות מתקדמות יש אפשרות לקבוע את תדר השידור, אז אם הבעיה היא באמת בגלל תקן ה PAL, תקבע את שתקלוט שידור NTSC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zbeng - לא רשמת איך מהי צורת החיבור. עכשיו כשאני רואה את ההודעה של Vatos-Locos, יכול להיות שזאת הבעיה. אם אתה עובד עם S-Video - יש 2 תקנים (אחד ל-4 פינים ואחד ל-7 פינים), מה שאומר כבלים שונים, ובנוסף יש צורות חיווט שונות בתוך הטלויזיה בהתאם לתקן, כך שיכול להיות שהכבל שלך מתאים ליציאה של כרטיס מסך, אך הטלויזיה מותאמת לתקן אחר.

בכל מקרה, החיבור העדיף הוא ה RCA (חיבור הוידאו הצהוב העגול).

אפשרות אחרת - בטלויוזיות מתקדמות יש אפשרות לקבוע את תדר השידור, אז אם הבעיה היא באמת בגלל תקן ה PAL, תקבע את שתקלוט שידור NTSC.

אממ יש לי כבל S VIDEO עם 4 פינים אני חושב למרות שבמחשב יש לי 7 פינים אבל זה מתאים ויש לי מעביר לRCA שאותו אני מחבר לטלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ יש לי כבל S VIDEO עם 4 פינים אני חושב למרות שבמחשב יש לי 7 פינים אבל זה מתאים ויש לי מעביר לRCA שאותו אני מחבר לטלויזיה

נו - אז זה מקור הבעיה שלך. אם היציאה במחשב היא בתקן S-Video עם 7 פינים, אתה צריך כבל Composite כדי לחבר את הכרטיס לטלויזיה. לא ראיתי שניתן להשיג את הכבלים האלו בשום מקום, ובד"כ אתה מקבל כבל כזה עם כרטיס המסך.

התקן של 4 פינים עובד עם פינים 3 ו-4, שמחוברים יחד עם קבל כדי לתת את האות ופין 2 משמש לאדמה.

התקן של 7 פינים משתמש בפין 7 לאות ובפין 2 לאדמה.

אם לא תצליח להשיג כבל כזה (נסה בחנויות אלקטרוניקה או אצל היבואן של הכרטיס), תוכל תמיד לנסות לבנות אחד בעצמך (ראה תמונות).

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...