מפרט high-end צריך קצת דעות והצעות מצדכם . - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט high-end צריך קצת דעות והצעות מצדכם .

anri

Recommended Posts

מה אני אומר שתקנה עכשיו 3700+ \ 3400+, ועוד שנה ככה תשדרג. אני מרחם על אלו שמשדרגים כל חצי שנה.

ושוב - 1 מגה קאש מוסיף המון, גם ב- 3D Benching, וגם במשחקים. במשחקי הדור החדש כמו D3 ו- HL2 מרגישים בהבדל של חצי קאש מאשר פחות בקר .

זה מה שאני הייתי עושה (ואני עושה, אגב):

1. קונה עכשיו את הסטפינג המשובח ביותר שאני מוצא של ClawHammer CG, בין אם הוא מעבד 3400 \ 3700.

2. את הכסף שחסכתי את משקיע (גם עשיתי) ברכיבים מהשורה הראשונה כמו X800XT-PE ו- 1GB EB3700.

3. מחכה ללוח של DFI (גם אני מחכה לו) שנחשב לפורץ דרך באוברקלוקינג, שיוצא בסוף באוגוסט.

4. קונה רציני מאוד (גם עשיתי), כמו VapoLS או מנסה למצוא MachII.

5. עושה (אני כבר יודע למה הצ'יפ שלי מסוגל על לוח אחר, ואני יודע שהוא ישבור שיאים עם הלוח של DFI, אז OC רציני יהיה ועוד איך) רציני ונהנה מטופ של התוצאות בבנצ'ינג ומשחקים.

6. חוסך כסף בכל הזמן הזה, וקונה FX57 מתי שהוא מגיע + לוח-אם מבוסס NF4 עם PCI-E ועוד הרבה שטויות נחמדות, אם יאפשר אז גם של נווידיה.

7. שוב נהנה מחומרת הדור החדש, הטופ של הביצועים וכו'..

אם תקנה עכשיו 3800+, שזה הדבר הכי טיפשי לעשות נוכח העובדה שעוד 80 דולר יש לך FX53, אתה תוציא גם פי 2 כסף, גם תפסיד פי 2 ביצועים, ונוכח העובדה שלא תשדרג הרבה זמן תשאיר אותך הרבה מאחור.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה להגיד שיש לך חשיבה מזה נכונה באיך לנצל את הכסף בצורה הכי טובה ;) .

את האמת אני כבר לא יודע מה לעשות למרות שנתת לי פה הרבה עצות .

אם היה רק איזה דרך שאני כן יוכל לקנות את ה FX 53 הייתי קונה אותו וזהו מרוויח מהכול , אבל אני לא יכול :'(

אלה אם כן אני יחכה 4 חודשים פחות או יותר .

ואז אני יוכל לקנות בלי שום בעיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחכה 4חודש תחכה למעבדים עם שני ליבות ואז תקנה עם שני PCI-E ואז תקנה שני 6800U ואז זה יהיה סוס הרבה יותר.....

מחשב ב21K (אם אתה מחכה 4 חודש ומוסיף את כסף למה שיש לך) והוא לא מALIENWARE זה פיגור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- לדעתי קנייה בכלל מ- זה פיגור (" Enhanced PowerCables - 90$ ") :lol:

- אם אתה רוצה את הדבר הקרוב ביותר ל- FX זה ClawHammer 754, ללא ספק. בכלל FX זה לא מעבד בשבילך לדעתי.

- אם תחכה עוד 4 חודשים, אז אתה תצטער שלא קנית ל- 0.9 ננומטר, ואז היית מחכה עוד, ואז לא היית קונה תמחשב.. תעשה תשיקולים שלך.

בכלל, על איזה מחשב אתה יושב עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע שלכם על ליבה כפולה הLONGHORN לא יעבוד על ליבה כפולה גם אם הוא יראה כמו הדמייה של X-43 אוקיי? אין סיכוי אי אפשר לכתוב מערכת הפעלה כל כך בזבזנית זה ממש טימטום זה טימטום של טימטום של טימטום ושאני לא ימשיך, לדעתי ה754 יהיה די טוב כי הוא יעבור את 4000+ בסוף השנה אז לא ממש תתצטרך לשדרג אבל ה939 יותר המשכי ויש סיכוי גדול שמעבדי הליבה הכפולה יעבדו באותו סוקט (אפילו שלדעתי מחשב כפול ליבה לא יתן כלום בישומים שלא נכתבו לליבה כפולה נראה אם מתכנתים יקבלו את השיטה).הדבר היחידי שנדמה לי שכדי לך להשקיע זה על PCI-E כיוון שאתה יכול לקנות שני 6600U שיעלו לך כמו 6800U ויעבור אותו בהרבה זה פשוט דרך מצויין לחסוך כסף( אני חושב מה יקרה עם דרייבר ל5 9200פרו בPCI עם 9200פרו בAGP ביחד אולי זה יהיה ברמה של 6800U?) אבל בבריטניה מחשב מבוסס FX-53 עם X800XTPE עם מסך 19" LCD עולה בסביבות 16 אלף חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב עכשיו על :

פנטיום 4 2.4

זיכרון 256 PC2100

לוח גיגבייט 845PE

GEFORCE 4 מסריח

נראה לי שאני לא יחכה ויקנה כבר עכשיו , כי כמו שאמר ohwjei אם אני יחכה בסוף אני לא יקנה כלום .

(ואני יחליט אם FX הוא בשבילי או לא )

עריכה : כרגע ראיתי ש הכריזה רשמית על ה 3700+ בסוקט 939 , והוא יהיה עם 1 מגה קאש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי אני יושב על אותו מחשב משלך ואני מבסוט לגמרי במקומך הייתי עושה OC קטן ל3GHZ ומחליף את הGF4 לX800XTPE או ל6800U שאמרת שתקבל חינם ומחכה כי מאוד כדי לך הרבה יותר מה939 את הSLI של NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב עכשיו על :

פנטיום 4 2.4

זיכרון 256 PC2100

לוח גיגבייט 845PE

GEFORCE 4 מסריח

נראה לי שאני לא יחכה ויקנה כבר עכשיו , כי כמו שאמר ohwjei אם אני יחכה בסוף אני לא יקנה כלום .

(ואני יחליט אם FX הוא בשבילי או לא )

עריכה : כרגע ראיתי ש הכריזה רשמית על ה 3700+ בסוקט 939 , והוא יהיה עם 1 מגה קאש :)

לא יהיה 3700+, אני לא יודע איפה ראית את זה. אמנם יהיה 3600+, שהוא כן 1 מגה קאש, אבל גם הוא בגדר של שמועה.

אתה מחכה למשהו שהוא בגדר שמועה? יופי לך! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה יש כאן להתרגש? להפך אתה צריך להיות עצוב שאתה לא מוצא לעצמך פיתרון.

יהיה 3600 939, שהוא יהיה קלוהאמר רק בקלוק יותר נמוך מה- FX, ומכפלות נעולות כלפי מעלה. אף-אחד לא אמר שהוא הולך לצאת באמת, גם לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שאני מתרגש בגלל שאיך שראיתי את הכתבה חשבתי שאינה מצאתי פיתרון מרוב ההתרגשות שמצאתי פיתרון לא שמתי לב שזה לניידים :P

עזוב לא יודע מה אני יעשה , עד שכבר כמעט קניתי הכול באה לי הבעיה הזאת .

נראה לי שבסוף אני ייקח את ה 3800 . אין מה לעשות חוץ מזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אתה צודק אחי :-\

את כל החלקים כבר השגתי (השיגו)הייתי צריך כבר לקנות את זה ממש בעוד יום יומיים (זה לא ממש תלוי בי )

רק המעבד זאת הבעיה >:( ובגלל זה אני בנתיים לא יכול לקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה יקרה אם תקח ב 2000 שקל איזה 64 ביט מובייל 3200 ותעשה לו OC מבאס 200 ל 250? ככה משהו עדין? ככה איזה 10X250? או אפילו 10X280 (עם מתאים?). קראתי על אנשים שהריצו 64 מובייל 2800 ב 9X280. איזה קרור טוב. המובייל באים עם 1 גיגה קאש. ולפי מה שאני מבין ה CAS פחות משנה ב 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...