מפרט high-end צריך קצת דעות והצעות מצדכם . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט high-end צריך קצת דעות והצעות מצדכם .

anri

Recommended Posts

זהוו סוף סוף אחרי הרבה זמן של תיכנונים מה לקנות הגעתי להחלטה :), הביעו דעתכם , מה אתם חושבים לגביי המפרט והאם צריך לשנות משהו .

(בבקשה לא להיתייחס למחיר היקר)

מעבד - 3800 +939 (רציתי לקחת את הFX 53 אבל אין מספיק כסף והייתי חייב לחסוך, חלק מכם יגידו שאם כבר משקיעים סכום כזה במעבד אז לקחת את FX אבל באמת לא יכולתי .) האם בין 512מגה קאש לעומת 1מגה קאש יש הבדל גדול ? אם כן , במה זה תורם לביצועים? (OC , משחקים וכו')

לוח - GA-K8NSNXP-939 nVIDIA nForce3 Ultra 939-pin או את K8N Neo2 Platinum אם אני יצליח להשיג .

זיכרון - 1024MB (2x512MB) TwinX1024-3200XLPRO 2-2-2-5 PC3200 DDR400 Kit

כרטיס מסך - 6800U הייתי שמח אם הייתם אומרים לי על איזה חברה ללכת (חשבתי ללכת על הלידטק , אבל עדיין לא ממש בטוח בקשר אליו .)

מארז - P160 Anodized Aluminum Mid Tower

ספק - 480W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זהוו סוף סוף אחרי הרבה זמן של תיכנונים מה לקנות הגעתי להחלטה  :), הביעו דעתכם , מה אתם חושבים לגביי המפרט והאם צריך לשנות משהו .

(בבקשה לא להיתייחס למחיר היקר)

מעבד - 3800 +939 (רציתי לקחת את הFX 53 אבל אין מספיק כסף והייתי חייב לחסוך, חלק מכם יגידו שאם כבר משקיעים סכום כזה במעבד אז לקחת את  FX אבל באמת לא יכולתי .) האם בין 512מגה קאש לעומת 1מגה קאש יש הבדל גדול ? אם כן , במה זה תורם לביצועים? (OC , משחקים וכו')

לוח -  GA-K8NSNXP-939 nVIDIA nForce3 Ultra 939-pin או את K8N Neo2 Platinum אם אני יצליח להשיג .

זיכרון -  1024MB (2x512MB) TwinX1024-3200XLPRO 2-2-2-5 PC3200 DDR400 Kit

כרטיס מסך - 6800U הייתי שמח אם הייתם אומרים לי על איזה חברה ללכת (חשבתי ללכת על הלידטק , אבל עדיין לא ממש בטוח בקשר אליו .)

מארז -  P160 Anodized Aluminum Mid Tower

ספק - 480W

אוקי אחי אני ממש מתעניין למה אתה צריך מחשב כזה (13 אלף שקל)!

מעבד- אז ככה למרות שה-fx53 מעבד על הוא לא ממש מומלץ כי ה-3800 עם oc קטנטן עוקף את ביצועיו, חוץ מזה שה-fx דורש לוחות וזיכרנות יקרים להחריד.

זיכרונות- אם אתה לא מתכנן Oc רציני אז הזיכרונות האלה סבבה, אם כן מומלץ שיהיו 433 מגה.

לוח- הmsi עדיף.

מארז- במקומך הייתי הולך על A-TOP ALIEN או על caseedge

http://www.pch.co.il/docs/pi-390369003.htm

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_1090&products_id

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_515&products_id=5499

הספק בסדר גמור.

כרטיס מסך= לטדק עדיפים, אבל זה לא אומר שהאלברטון לא מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי ;)

ורגע אתה אומר שההבדל בין 512 מגה קאש ל1 הוא גדול ? ואם כן במה זה מוסיף לביצועים ?(משחקים ?)

(לפי מה שאני יודע זה מוסיף טיפה ביצועים במשחקים , ככה שזה לא עקרוני ממש .) אבל תמיד כדאי לקבל עוד אינפורמציה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון 1GB הוא חיוני למשחקים כבדים ברזולוציות גבוהות. במידה ואתה רוצה לחסוך קצת, הייתי ממליץ על 1GB זיכרון EL של .

עריכה:עכשיו אני רואה שדיברת על הCache..אז זה לא ממש משנה. ההבדל בין 1MB Cache ל512 נועד בעיקר למשתמשים בקידוד וכו'. אין שום משמעות למשחקים. בפרט עם המעבד החזק מאד שלקחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מפרט!

יש לי כמה הערות:

- מעבד עדיף לך לקנות את ה- 64 3700+ (754-pin) Box 1MB Cache עם ליבת ה- ClawHammer יעשה העבודה מעולה.

- זיכרונות אם אתה משיג מחו"ל או כל מיני מקומות תנסה להשיג את:

OCZ 1024MB (2*512) -RAM PC3500 EL Platinum Limited Edition (BH-5) עם תזמונים נמוכים של 2-2-3-5.

ואם אתה לא מצליח להשיג את זיכרנות אלו אז ראיתי הרבה אנשים שמוכרים ב- Ebay את הזיכרנות:

Mushkin -RAM 1024MB (512x2) 3500 CAS2 High Performance Level II Black Memory עם תזמונים של 2-2-2-5.

אגב את המושקין אם תחשפ טוב תמצא מלא כאלו ב- וגם ראיתי אותם למכירה באתר .

- כרטיס מסך הייתי ממליץ לך ללכת על ה- X800XT PE של ג'ייגבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי ללכת על 3700+ זה הכי משתלם לי .

אבל הוא בסוקט 754 לכן אני חושב שאני לא ייקח אותו , לא משתלם לי לקחת סוקט 754 .

את הכרטיס אני מקבל מדודה שלי בחינם , את השאר אני קונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...