מפרט high-end צריך קצת דעות והצעות מצדכם . - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט high-end צריך קצת דעות והצעות מצדכם .

anri

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אתה מרוויח את הכסף כ''כ מהר? אתה מקבל מההורים?

בכל אופן אם אתה כמו 95% מהאנשים ומשדרג כל פעם בשנה ואולי קצת יותר אז 754 יהיה הבחירה המושלמת (בהנחנה שאתה לא המטורפים שמשדרגים כל 3-6 חודשים, שאני מרחם עליהם..) ואם עוד כמה חודשים יש לך עוד 8 אלף אז קנה FX55 :lol:

אגב מה הקטע עם איך שאתה כותב? חסרים לך קצת לימודים אני חושב.

"רציתי ללכת על 3700+ זה הכי משתלם לי .

אבל הוא בסוקט 754 לכן אני חושב שאני לא ייקח אותו , לא משתלם לי לקחת סוקט 754 ."

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טחון ביותררררררר

אני לאדע איזה כרטיס קול יש על הלוח הזה שאתה לוקח אבל לא עדיף לצרף איזה AUDIGY ZS 2 PLATINUM?

צורב די וי די?

ואם אין לך עכשיו אז תקנה מתי שיהיה לך עוד 8K

אני מקווה שזה ליג'יט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מרוויח את הכסף כ''כ מהר? אתה מקבל מההורים?

אגב מה הקטע עם איך שאתה כותב? חסרים לך קצת לימודים אני חושב.

ולך לא חסרה גסות רוח כפי הנראה.

ציטוט למענך מחוקי הפורום:

יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון. זהו לא צ'אט. חל איסור להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, לרדת, או להשמיץ משתמשים/גופים/ארגונים/חברות מכל סיבה שהיא.

למד להתנהג חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולך לא חסרה גסות רוח כפי הנראה.

יש להשתמש בשפה נאותה בהודעותיכם ולשמור על תרבות דיון. זהו לא צ'אט. חל איסור להתלהם, לקלל, לפגוע, להעליב, לרדת, או להשמיץ משתמשים/גופים/ארגונים/חברות מכל סיבה שהיא.

למד להתנהג חבר.

הספאם הראשון שאני רואה שיש לו משמעות ::) אשריך

רגע גמני כתבתי עכשיו ספאם?

אבל לאדע אני חושב שזה בסדר לשאול מאיפה הוא משיג את הכסף אם הוא אומר שהוא לא רוצה לענות אז זה נגמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3700+ עם 1 מגה קאש יאכל את ה- 3800 בעודו חי.

עם כל הכבוד ל- 3800+, כל אחד עם 3700  או 3400 \ 3200 באוברקלוק קטן לא יראה אותך בביצועים... ובמשחקים ובבנצ'ים (כנ''ל גם לכאלה עם X800).

שאלתי אותך כבר בדיון הזה וכנראה לא ראית: איפה בדיוק ראית שהCH 754 עדיפים בביצועים על פני הNC 939? שוב, אני לא מדבר על מחיר ואפשרויות שדרוג, רק על ביצועים, ונראה שה3800+ יציג ביצועים מעט טובים יותר מה3700+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , כמו שכבר אמרו לך פה תילמד להיתנהג לחברי הפורום בקצת יותר כבוד .

דבר שני , בסה"כ קצת היתבלבל לי המשפט ולא ניסחתי את זה טוב . זה לא אומר שזאת סיבה שחסרים לי לימודים . ולפי איך שאתה מתנהג כלפי החברים פה נראה לי שלך חסרים קצת לימודים באיך להיתנהג .

למד להתנהג חבר.

באמת משפט שכדאי מאוד שתאמץ אותו .

בקשר לאיך אני מרוויח את הכסף , אז עכשיו ההורים קונים .

ובעוד כמה חודשים שיהיה לי 8 אלף בערך זה יהיה כבר כסף שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מה שקשור ל- 3D - משחקים ובנצ'ים, ב- 1 מגה קאש עדיף על הדואל צ'אנל.

ואני לא קורא ביקורות :lol: הכל שקרים. אני לוקח את כל המידע שלי בהסתמך על התנסויות אישיות ות'רדים.

כן הכל שקרים, אני בטוח  ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, אסור להתלוצץ קצת? אני לא יודע, אבל נראה לי שהת'רדים היחידים שאתה קורא בהם הם שלך, ואתה לא יודע מה הולך אצל אחרים.. אני לא מבין למה אתה כ''כ רגיש ולוקח הכל ללב.. אם מה שחסר לך זה סמיילי אני אני אוסיף.

נו, אז אם עכשיו ההורים קונים, אז חכה עוד קצת עד שיהיה לך עוד אלפיה נוספת וקנה FX. רק חבל לקנות סוקט 939 עכשיו שה- 0.9 כבר התחיל להכנס..

עריכה - אולי לא הכל שקרים, אבל מדובר באתרי ביקורות, ואם אני לא מאמין 100% באותו האתר אז אין לי סיבה שלא לחשוב שהחברות הגדולות משלמות לאתרים שיציגו את המוצרים החדשים "והעליונים" (וגם היותר יקרים שלה) כיותר טובים. חוץ מביקורות, אני רוצה שתביא לי קצת ת'רדים של אנשים שממש התנסו \ ראו ואומרים שה- NC 939 יותר מהירים בתוכנות 3D למיניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר מותר להיתלוצץ קצת , אבל לא בהגזמה אחי .

בקשר לזה שאני קורא רק את הת'רדים שלי זה סתם קישקוש אני קורא את רוב הת'רדים ואני יודע מה הולך אצל אנשים אחרים .

אני פשוט לא חייב להגיב בהם וגם לא בטוח שאני יודע ב100% את התשובה ככה שאני לא רוצה להגיב סתם .

(חוץ מזה אני לא מבין מה הקשר לדיון .)

בחזרה לנושא , אני יודע שדי חבל לקנות עכשיו אבל אני לא יכול להישאר עם המחשב הנוכחי שלי אני כבר רוצה לשחק .

ואני שאלתי איך המפרט לא אם לחכות , נראה לי שגלשנו קצת עם הנושא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, זה לא הייתה הגזמה, זו הייתה התלוצצות וברוח טובה.

לגבי הת'רד - אכן לא שאלת אם לחכות.. ביקשת דעות והצעות, אז ננתי לך.

בכל מקרה? מה החלטת? אם אתה תשדרג אחרי הזמן שאמרת, אז סביר להניח שתרצה גם לוח חדש לגמרי שתומך ב- PCI-E וכל אלו, ככה שממילא תשדרג גם לוח וגם מעבד.

מסקנה - תהנה מביצועים יותר טובים של ה- 754 קלוהאמר עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה שאני יקנה עכשיו 3700 ועוד 5 חודשים אני יקנה מעבד חדש ולוח חדש שתומך ב PCI-E ?(שלא תורם כלום)

מה לא חבל על הכסף לקנות מעבד גם עכשיו וגם בעוד חצי שנה ?מה אני יעשה עם מה שאני יקנה ?

בכמה כבר מוסיף ה 1 מגה קאש לביצועים , מעט וגם לא תורם כל כך למשחקים .

ככה שלא נראה לי לקנות 2 בגלל תוספת של 1 מגה קאש .

מה אתה היית עושה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...