מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2 - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך להכנת דיסק התקנה של XP הכולל את SP2

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המדריך באנגלית מפורט יותר, אבללא כולם שולטים מושלם באנגלית ויש דרישה למדריך בעברית.

מי שרוצה מדריך מפורט יותר (אולי עם יותר אפשרויות) שיכנס למדריך של תום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לגבי סעיף 5, אנחנו עושים Extract Bootable CD ממה שיש לנו על ההרד-דיסק,מעודכן, או שמהדיסק המקורי (sp1) ?

אני לא ממש מבין בדברים האלה, אבל אם זה מהדיסק המקורי, אפשרי ש-SP2 בעצם מעדכן את הקבצים ההלו שאנחנו פורסים מהדיסק, ואז משהו לא יפעל ?

הדבר הכי דפוק שיכול להיות זה שאחרי פורמט יתברר לנו שהדיסק לא פועל.

ואם מישהו יכול לעשות לי טובה, ולהסביר לי מה זה Slipstream דיסק...משהו... מה שזה לא יהיה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

extract bootable cd עושים מהדיסק המקורי שיש לך בכונן, לא משנה איזה SP יש עליו כרגע.

אין שום בעיה עם זה, הקובץ הזה בסה"כ אומר למחשב שעל הדיסק יש מערכת הפעלה ואיזה קובץ לטעון כדי להתקין אותה. הוא לא השתנה מאז ה- המקורי.

והפעולה של slipstream היא למעשה עדכון של ההתקנה של מערכת ההפעלה והוספה של עדכונים אליה, כך שבפעם הבאה שתתקין מאותו מקום, העדכונים שהוספת יותקנו אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

עכשיו, ברצוני לשאול עוד כמה דברים בקשר לסעיף הצריבה עם נרו. השוותי את המדריך הזה עם אחד אחר שמצאתי (

http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=297) ורציתי לדעת האם זה משנה (אם ואך) מה אני כותב בשלב של

Load segment of sectors (hex!): .במדריך כאן צויין המספר 07CO (=1984), ובמדריך האחר היה כתוב 0000.

וכמו כן, רציתי לדעם אם זה בסדר להשתמש במידע שבתמונות הבאות לשם הצריבה :

create06.png

create07.png

ממה שהבנתי מתגובות קודמות, זה לא משנה מה השם של הדיסק, נכון ?

מצטער על השאלות המפגרות,

ושוב תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

עכשיו, ברצוני לשאול עוד כמה דברים בקשר לסעיף הצריבה עם נרו. השוותי את המדריך הזה עם אחד אחר שמצאתי (

http://www.tacktech.com/display.cfm?ttid=297)  ורציתי לדעת האם זה משנה (אם ואך) מה אני כותב בשלב של

Load segment of sectors (hex!): .במדריך כאן צויין המספר 07CO (=1984), ובמדריך האחר היה כתוב 0000.

וכמו כן, רציתי לדעם אם זה בסדר להשתמש במידע שבתמונות הבאות לשם הצריבה :

create06.png

create07.png

ממה שהבנתי מתגובות קודמות, זה לא משנה מה השם של הדיסק, נכון ?

מצטער על השאלות המפגרות,

ושוב תודה מראש.

השוני במספר נובע מהשוני בין ה-boot sectors.

לגבי שם הדיסק, ממיטב נסיוני בעבר זה לא משנה.

אני מציע שלגבי צריבת הדיסק עם boot sector תעקוב אחרי מדריך אחד ותעשה צעד-אחד-צעד מה שמוסבר שם. לשלב בין שני מדריכים לא ישפר את הדיסק ועלול סתם לגרום לבעיות (לפחות בעניין הצריבה הנכונה).

בעיה קטנה- הכל בתמונה:

ועם כבר' date=' על הדרך- איך אני מוסיף תוכנות נוספות להתקנה? כגון איסיקיו ווינאמפ וכאלה?

[/quote']

ממה שאני מבין מהשגיאה, מותקנים לך כבר עדכונים אחרים (או אולי SP2 עצמו) שמונעים את העדכון של SP2... בדקת את העזרה של sp2 ואת ה-technet?

ותוכנות נוספות כמו אלה שציינת אתה לא יכול (למיטב ידיעתי) להוסיף להתקנה, אבל אתה יכול להכין סקריפט שיתקין אותן אוטומטית בסיום ההתקנה, בלי התערבות של המשתמש. אם אתה רוצה לעשות את זה, חפש מידע על unattended installation של XP. לדעתי לא כדאי לעשות את זה, מאחר ומערכת ההפעלה מתעדכנת כל שנה- שנתיים (עדכון רציני), ו- ותוכנות כאלה מתעדכנות כל שבוע- שבועיים. בסופו של דבר תמצא את עצמך בעוד חצי שנה מתקין את מהדיסק עם כל התוכנות ואז מתחיל להסיר את התוכנות הנוספות כדי להתקין גרסה חדשה שלהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסה של הוינדוס שאני מנסה לעדכן הינה: Professional SP1 - build 1106

כך ש SP2 היא בטוח לא מכילה, אני אנסה לקרוא את מה ששלחת אותי אליו...

ולגבי מה שאמרת על התוכנות- לא חשבתי על זה בצורה כזאת, ואתה צודק! באמת עדיף בלי זה...

עריכה:

ניסיתי להיכנס ללינק שנתת ודיי נאבדתי :silly:

אשמח אם תוכל להפנות אותי באופן יותר מדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, לא שמתי לב.

ה-technet הוא מאגר עצום של מסמכים של שמתעדים כל אספקט, כל תקלה וכל הודעת שגיאה שיכולה להופיע לך בכל אחד מהמוצרים שלהם. אני מציע שפשוט תחפש את ההודעה שאתה מקבל שם ותקווה לטוב... :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, למיטב ידיעתי ונסיוני בעבר, אין חשיבות ללייבל של הדיסק, כל עוד ה-boot sector צרוב נכון.

אם אתה רוצה לוודא שזה עובד בלי לצרוב סתם, אתה יכול ליצור ISO לפני שאתה צורב ולנסות אותו עם תוכנה כמו VMware או Virtual .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...