יומיים בצה"ל ואני אומלל - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומיים בצה"ל ואני אומלל

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי למה אתם צריכים להיות כאלה חארות

זה כ"כ לא במקום השטויות האלה

הבנאדם נראה לי מדוכא בצורה מטורפת ואתם עושים אותו פי 10

אני לא יודע מה להגיד לך

לי זה נשמע ממש ממש עצוב

צבא מגעיל ולא מקצועי זה כל מה שיש לי מהגיד

כה אמר הסא"ל במיל'

ברור שהוא לא צוחק, אבל שום דבר שיגידו לו כאן - לחיוב או לשלילה, לא ממש יעזור לו, אולי דווקא להיפך (עצות אחיתופל). הדרך לצאת ממקום שאתה לא אוהב בצבא עוברת או דרך קב"ן, או דרך מש"קית ת"ש (אם כי במקרה הספציפי הזה לא סביר שזה יעזור), לא דרך פורום 'כללי' באתר HWzone.

[/quote

]

זה לא אמור להיות מקום "מפגש" חברתי שבו אתה שופך את אשר על ליבך כמו שהיית עושה עם חבריך הטובים?

גם כשאתה יוצא מהצבא אתה צעיר.

MadHattr - ;D

כה הוסיף הפז"מניק :P ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף בכוונה להיכשל בטסטים? 

ממש לא. אתה פשוט תסגור יותר שבתות כדי ללמוד לעבור טסט כמו שצריך.

ביום שבו ישלחו אנשים לעבוד באזרחות במקום ללכת לצבא יהיה היום שבו יהיה שלום או ביום שבו יהיה פה שכיר ושניהם יקרו רק עוד הרבה מאד זמן. אין טעם לבכות על הנעשה בבקו"ם, באמת שזה הכל הצגה אחת גדולה. החיים הקשים מתחילים במקומות גרועים יותר (טירונות קרבית). אתה גבר לא ילד תתפוס את עצמך בידיים, בית הספר נגמר. אנשים מסכנים כל יום את החיים בשבילך ובשביל המשפחה שלך במסגרת הזו, המינימום שאתה יכול לעשות זה לתרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר שיגידו לו כאן - לחיוב או לשלילה, לא ממש יעזור לו, אולי דווקא להיפך (עצות אחיתופל).

דרך אגב אם כבר בהקשר אז עצת אחיתופל הייתה דווקא עצה טובה

טופס 55 ?

חה חה חה

מש"קית ת"ש אמרה לנו שזה שווה לתחת.

אתה יכל למלא כמה 55 שבא לך אולי אולי ורק אולי ישימו לב אליו.

עקרונית זה נכון מהסיבה הפשוטה שהמפקד שלך צריך לחתום לך עליו ולהגיד אם הוא ממליץ או לא

ב99 אחוז מהמקרים הוא יכתוב שהוא לא ממלץ ובזה הסיפור גמור

אבל בכל זאת יש מקרים אחרים

אמא שלי למשל מילאה 55 ובאמת העבירו אותה אחריי הרבה מלחמות(אבל יכול להיות שזה בגלל שהיא אישה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצה הטובה שלי אלייך היא כמו ילד גדול להפסיק להתלונן (לא כי זה תינוקי אלא כי פשוט זה לא יזיז שום דבר ולאף אחד) ואגב אני משרת בקרייה המקום עם האוכל אולי הכי גרוע והכי לא טעים בצבא ואני כבר שנה קונה אוכל מכספי!

אז ככה ברגע שהתפנת לקורס זה אבוד לך! למה כי אתה צריך ותשקשק שתשמע את המילה משפט.

אתה פשוט מסרב פינוי נכנס למעצר מבקש לראות קצין מיון או קב"ן, אם אתה בבקו"ם תבקש לדבר עם רמ"ד קורסים ניר או העוזר שלו דור.

אחלה אנשים ואם תדבר יפה כמו ילד טוב ופיקח ותגיד שאתה לא רואה בתפקיד ממצה ויש לך קושי ופחד לנהוג ברכב כ"כ גדול ואתה לא מעוניין לבצע תפקד נהג אני מאמין שיעבירו אותך. אם תגיע למדור קורסים איכשהוא אתה מסודר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי....... עם אתה לא כל כך רוצה (מיצטער אבל אתה אפס!!)

לך לקב"ן הוא יכול לעזור לך.... ועם לא, פשוט תברח להם לשלושה חודשים, אחרי זה שלושה חודשים בכלא 6 שם כבר תקבל עורך דין, תעשה הסכם עם הצבא תשתחרר עם הפרופיל שלך, סעיף אי התאמה!

אבל הייתי מציעה לך לשרת, ולסתום את הפה! כמה שזה קשה, תנסה להפיק את המקסימום הנאה מהשירות.

וגם אנשים לפניך עברו את זה ובכו, אנשים עוברים את זה, ואנשים יעברו את זה!! עם זה אין מה לעשות במדינה שלנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא קבילה

לא טביעה ולא קבילה. חתמתי בסיווג בטחוני על איזה מסמך שאני לא יכולה לטבוע אף אחד, אם אני מוסרת מידע מסווג אז מותר להוציא אותי להורג וכל מיני דברים מפחידים. עכשיו אין טעם שאני אקבול מישהו, גם לא את המפקד שלי שהעליל עלי, כי יש לי פרופיל 21 אז זה כאילו אני חולת נפש, פסיכופטית ומה לא אז מותר להגיד שאני הוזה. איזה כיף לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה את מדברת , היתי נותן אצבע כדי לקבל עכשיו 21 .

שהתגייסתי בבקום הקצין מיון שאל אותי מה אני רוצה לקבל מהצבא

אמרתי לו 21 , קיבלתי 24 שעות במעצר. :-X

אבל לא משנה , בכל מקרה , תישב בכלא , זה לא כזה נורא..

תעביר שם שבוע שבועיים , ותסבול פחות שלוש שנים.

כלא זה באמת לא כזה נורא , כל היום ישנים שם.

קח לך כמה ספרים , תכיר לך שם כמה אנישם וזה יעבור לך יחסית מהר.

אני לא אומר שזה כיף , אבל זה ממש לא כזה נורא.

היתי שם שלושה שבועות ופעם אחת לא היתי מבואס .

כל היום _יינתי אתיופים בששבש ועשיתי עליהם סיגריות , עזוב את העובדה שהם הביאו לי מכות

ברגע שהם הבינו שאני בכלל לא מעשן :-\

אבל היה שם ממש נחמד , אחלה של אנשים :]

תראה , בצבא , ואמרו לי את זה הרבה אנשים שהמון שנים בצבא...

אם אתה תרצה משו , בסופו של דבר אתה תקבל אותו... זה תלוי כמה אתה רוצה את זה

וכמה אתה מוכן להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כאילו אני ממש יוצא מעודד לקראת יום הגיוס שלי ביום ראשון אחרי שאני קורא את הסיפורים הנחמדים שלכם  :-\

למה? כלומר, מה ציפית עד עכשיו, שקצין המיון יגיד לך "טוב, אז מה אתה רוצה להיות, טייס קרב או תכניתן" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה שאתה יושב בכלא זה לא יורד לך

מהזמן הכללי שיש לך בצבא

דרך אגב אם אתה חושב שלך קשה

היום דיברתי עם חבר שלי שהוא עושה עכשיו את הטירונות של תותחנים

והוא נתחן שם

הם עומדים שעות בשמש בלי לזוז

עזוב את זה שמטרטרים אותם ללא הפסקות

ויש להם 2000000 הקפצות ביום

וזה עוד טירונות 03

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...