יומיים בצה"ל ואני אומלל - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומיים בצה"ל ואני אומלל

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד לקב"ן: "אני לא יכול להיות בחיל התובלה. הרי אין לי דיזל בורידים. שניה, תן לי להראות לך..." ותוציא סכין.

זה יעבוד...

יש לך חוש הומור גאוני

אתם לא מבינים שהבנאדם לא צוחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי למה אתם צריכים להיות כאלה חארות

זה כ"כ לא במקום השטויות האלה

הבנאדם נראה לי מדוכא בצורה מטורפת ואתם עושים אותו פי 10

אני לא יודע מה להגיד לך

לי זה נשמע ממש ממש עצוב

צבא מגעיל ולא מקצועי זה כל מה שיש לי מהגיד

למה אני צריך לעודד אותו? הוא הגיע לשם לא בגלל שרצו לדפוק אותו שם,מעטים האנשים המסוגלים לכך שלא עוברים מיונים לתפקידים "איכותיים".

לא אשמתי שהוא לא עבר מיונים כאלו או לא קיבל מפאת סיבות שונות. זה מה שהוא קיבל בסופו של דבר וזה מה שהוא יצטרך להתמודד עימו,לא רוצה..שיילך לקב"ן,שיהיה עריק וייכנס לכלא...ממש מזיז לי את...

לטעמי יש טופס 55 ולבקש העברה,אבל שוב פעם שתזכור שהצבא מנסה לשבץ אנשים מוכשרים בתפקידים מעניינים יותר,אבל שלא תצפה שכולם יוכלו להיות בתפקידים שהם רוצים...ככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לעשות את הצרות כשאתה בבקו"ם, קב"ן זו הדרך היעילה ביותר... ואני ממש לא צוחק.

תסרב להתפנות, דרוש תפקיד יותר איכותי. נהגי תובלה סובלים בצורה שלא תתואר. ואתה עוד הולך להיות נהג FrightLiner.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חוש הומור גאוני

ברור שהוא לא צוחק, אבל שום דבר שיגידו לו כאן - לחיוב או לשלילה, לא ממש יעזור לו, אולי דווקא להיפך (עצות אחיתופל). הדרך לצאת ממקום שאתה לא אוהב בצבא עוברת או דרך קב"ן, או דרך מש"קית ת"ש (אם כי במקרה הספציפי הזה לא סביר שזה יעזור), לא דרך פורום 'כללי' באתר HWzone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך לעודד אותו? הוא הגיע לשם לא בגלל שרצו לדפוק אותו שם,מעטים האנשים המסוגלים לכך שלא עוברים מיונים לתפקידים "איכותיים".

לא אשמתי שהוא לא עבר מיונים כאלו או לא קיבל מפאת סיבות שונות. זה מה שהוא קיבל בסופו של דבר וזה מה שהוא יצטרך להתמודד עימו,לא רוצה..שיילך לקב"ן,שיהיה עריק וייכנס לכלא...ממש מזיז לי את...

לטעמי יש טופס 55 ולבקש העברה,אבל שוב פעם שתזכור שהצבא מנסה לשבץ אנשים מוכשרים בתפקידים מעניינים יותר,אבל שלא תצפה שכולם יוכלו להיות בתפקידים שהם רוצים...ככה זה.

וואו, תראו כמה אפשרויות יש לי. או שתתבשל במשך 3 שנים בחיל תובלה, או שתלך לכלא. ממש, אחלה יש לנו.

R0cKF0rD , אין לי אישיות של עושה צרות. אני לא יכול להתחיל לעשות רעש בבסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל??? בכיין. לי אחרי יומיים היה הרבה יותר גרוע, כשבחום 40 מעלות תיזזו אותנו בחום עם אפוד, מדים, מימיות ועוק הקיטבגים שלנו (גם אלו שהבאנו מהבית*) והחל לי דימום מהרחם (קרע ממאמץ, איזה כיף!) ולא נתנו לי לראות חובש או לפחות ללכת לשירותים וסבלתי סתם. אז אני באמת התכוונתי לירות בעצמי רק שחילקו לי אבל לא כדורים. שלא לדבר איך פעם נגמרו לי המים במימיות והם המשיכו לתזז אותי ואת כולם ולא היה מספיק מים ולא נתנו ללכת למלא והתייבשתי וחובשים חובבנים עשו לי אינפוזיה שבה איבדתי יותר נוזלים מאשר ספגתי כי הדפוקים האלו שהידיים כנראה צומחות להם מהתחת פשוט קרעו לי את הורידים ב-2 הידיים, אחת כל כך נורא שכולי, כל המיטה וכל הרצפה היו מלאים בדם, אבל ממש שלולית רצינית.

מפקדים בטירונות ובקורס זה ככה. זה ילדי-כאפות שבצבא הולכים דווקא להיות מפקדים, הופכים להיות controll freaks מגעילים ומוציאים את כל התיסכול של גן/בי"ס ע-ל-י-כ-ם. הכל שם קקמאיקה אלא אם אתה בצוות אויר אבל כעקרון, בטירונות כמעט כולם אוכלים את אותו חרא (חוץ ממיעוט בר-מזל שמקבל מפקדים סטלנים שלא אכפת להם מכלום והם אומרים לכם לשבת עם מטטא ברחבת השק"ם כל היום). ברוך בואך לצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצפה שכל אחד שכל אחד יהיה בתפקיד שהוא רוצה

ולא ביקשתי שתעודד אותו

אבל למה להתנהג כמו ילד קטן

זה בכלל לא צחוק אבל בכלל בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך חוש הומור גאוני

כמובן שהוא לא צוחק. וזה מה שלא בסדר בזה. הוא אמור לצחוק. למה מה קרה? הוא עדיין לא מיצה את האפשרויות שלו, והוא כבר מדוכא? זה לא בסדר.

כשנכנסתי לראשונה אל קצין המיון, הוא אמר לי "דניס, אתה הולך להיות מ"כ 02". צחקתי לו בפנים ויצאתי משם. ומה, אני עכשיו מ"כ 02? לא ולא. אני מפקד מתקן (בפוטנציה. אחרי חפיפה.). לא שאני מרוצה מזה, אבל אני לא מיואש. אם אצטרך לצאת משם, אני יודע שאצא.

מה עוד, שזה באמת מצחיק. אם חיל התובלה ממציא סיסמה "יש לי דיזל בורידים", מישהו צריך להשתמש בזה לטובתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל??? בכיין. לי אחרי יומיים היה הרבה יותר גרוע, כשבחום 40 מעלות תיזזו אותנו בחום עם אפוד, מדים, מימיות ועוק הקיטבגים שלנו (גם אלו שהבאנו מהבית*) והחל לי דימום מהרחם (קרע ממאמץ, איזה כיף!) ולא נתנו לי לראות חובש או לפחות ללכת לשירותים וסבלתי סתם. אז אני באמת התכוונתי לירות בעצמי רק שחילקו לי אבל לא כדורים. שלא לדבר איך פעם נגמרו לי המים במימיות והם המשיכו לתזז אותי ואת כולם ולא היה מספיק מים ולא נתנו ללכת למלא והתייבשתי וחובשים חובבנים עשו לי אינפוזיה שבה איבדתי יותר נוזלים מאשר ספגתי כי הדפוקים האלו שהידיים כנראה צומחות להם מהתחת פשוט קרעו לי את הורידים ב-2 הידיים, אחת כל כך נורא שכולי, כל המיטה וכל הרצפה היו מלאים בדם, אבל ממש שלולית רצינית.

מפקדים בטירונות ובקורס זה ככה. זה ילדי-כאפות שבצבא הולכים דווקא להיות מפקדים, הופכים להיות controll freaks מגעילים ומוציאים את כל התיסכול של גן/בי"ס ע-ל-י-כ-ם. הכל שם קקמאיקה אלא אם אתה בצוות אויר אבל כעקרון, בטירונות כמעט כולם אוכלים את אותו חרא (חוץ ממיעוט בר-מזל שמקבל מפקדים סטלנים שלא אכפת להם מכלום והם אומרים לכם לשבת עם מטטא ברחבת השק"ם כל היום). ברוך בואך לצה"ל.

WTF?!

למה לא הגשת תביעה משפטית נגד צה"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...