בעיה בנרו 5.5.8.0, יש לי WIN2K פרטים בפנים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בנרו 5.5.8.0, יש לי WIN2K פרטים בפנים

yuvalv

Recommended Posts

הנרו תוקע את המחשב כשאני עושה Verify data בחלון הצריבה

הדיסק נצרב כמו שצריך אבל , אני חייב לעשות Hard Reset הכוונה לחיצה על הכפתור, כי שום דבר אחר לא עוזר.

קרה למישהו? יש פיתרון?

בתודה

יובל

Carpe Diem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיתה אפשרות DATA VERIFICATION בנרו ישן יותר -אבל אני זוכר שהוא לא תקע לי את המחשב, אני מנסה לצרוב DATA בצריבת הוא לא עשה לי בעיות אבל אני לא זוכר שהיה VERIFICATION שם, יש לי צורב YAMAHA IDE 8X8X24 עם BUFFER 2MB.

נראה לי אני אשאר עם ה-EZ CD 4.01 שלי וה-DIRECT CD ל-CDRW שיש לו הם מצוינים ולא מכזיבים, אני אחכה לגירסה החדשה של נרו עם הממשק המגניב ה-NERO EXPRESS או משהו כזה, אם בכל זאת אתה חושב על פיתרון שתף אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיתה אפשרות DATA VERIFICATION בנרו ישן יותר -אבל אני זוכר שהוא לא תקע לי את המחשב, אני מנסה לצרוב DATA בצריבת הוא לא עשה לי בעיות אבל אני לא זוכר שהיה VERIFICATION שם, יש לי צורב YAMAHA IDE 8X8X24 עם BUFFER 2MB.

נראה לי אני אשאר עם ה-EZ CD 4.01 שלי וה-DIRECT CD ל-CDRW שיש לו הם מצוינים ולא מכזיבים, אני אחכה לגירסה החדשה של נרו עם הממשק המגניב ה-NERO EXPRESS או משהו כזה, אם בכל זאת אתה חושב על פיתרון שתף אותי

הנה הבעיה שלך (אולי). ניסית להסיר את התוכנה הזו לפני התקנת נרו ? לפעמים יש לשתי התוכנות האלו בעיה לעבוד יחד. נסה להסיר את ה EZCD, לעשות BOOT, ולהתקין שוב את NERO, שוב לעשות BOOT - ואז אולי זה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה בכל מקרה - לא נראה לי שאני אסיר את EZ CD כי כבר ממש התרגלתי אליה ואני לא משתמש בדיסקים יותר גדולים מ-700 כרגע אז אני לא רואה בעיה - אבל שוב, תודה על הטיפ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...