רפורמות בבתי הספר - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רפורמות בבתי הספר

alexta-z

Recommended Posts

תראה מה אתה רוצה יחסית למה שביקשו האיקס עיגול של הכתה היה 90 והוא פשוט לא רצה לתת 100 אז נתן 95

ובקשר לחנון טורבו גם אם זה לא היה פועל הוא היה מקבל 100 מה לעשות.....

אי אפשר לצפות שיביאו לכולם 75 ולכם 95 כי שלכם הרבה יותר טוב.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מזה לא רצתה לתת 100?

רק על העובדה שהתלמידים חושבים על משהו ולא עושים מה שכולם עושים

וזה הרבה יותר מורכב והרבה יותר מושקע

רק על זה צריכים לקבל 100

ביום הזה כמעט רצינו לרצוח אותה

הייתי כ"כ עצבני גם נדב

רצינו פשוט לשרוף את הביצפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחחח למה להתעצבן בגלל בית צפר......

שאני קיבלתי מגן 74 אשכרה קפצתי וצעקתי "ישששששש יהיה לי בגרות!!!!!!!!!!!!!!"

כי המורה די שונאת אותי......

נו איך המשחק שפירסמתי???? תראו כמה משוגעים צריכים לצאת כדי לעשות משחק כל כך מורכב על מורה

זה אוכל את HL2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אולי באמת בכוח כבר? אם זה עובד בשביל עובדי הנמלים (שמקבלים למעלה מ-30 אלף בשביל עבודה של סבל מסכן ורוצים עוד ומקבלים עוד), למה שזה לא יעבוד בשבילינו? המדינה הזאת יודעת לוותר למי שצועק ועושה הכי הרבה בלגאן. למה נראה לכם שהם הפסיקו להעיף את הערסים מהכיתות או להעביר אותם לטיפול מיוחד? כי אז הם יעשו יותר רעש! אז אתם נורמאליים, אתם רוצים ללמוד, אתם רוצים להצליח - תעשו עוד יותר רעש כי לכם אכפת מהעתיד שלכם, אתם לא ערסים שמסודרים לעבוד בבסטה בשוק עם הדוד מחמוד מלוד ולכן, כדי לדרוש את הבסיס החינוכי המוצק לעתיד שלכם, כל אמצעי מעתה ואילך כשר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אתם עדיין לא הבנתם אותי כנראה. זה שרק אתם לא באתם לשיעורים של המנייק, זה לא עוזר. אתם צריכים לא רגן את כל הכיתה שלא יבואו לשיעורים, אבל כל הכיתה, בלי יוצאים מהכלל! ותכתבו את המכתב למפקח/ת. אני בטוח שהמנהל/ת לא ירצה שהכביסה המלוכלכת שלו תצא החוצה. תפנו אל האחראי על החינוך בעירייה, תגידו להורים שלכם- הבוחרים שלו (לפחות בוחרים פוטנציאלים)- לפנות אליו. תעשו רעש, אל תבואו לבצפר בכלל אם תצתרכו. אין דבר כזה וותק. עם הואא יושב כלכך חזק בבצפר, אז זו סיבה עוד יותר טובה למשד החינוך לסלק אותו. אני שוב פעם חוזר: יש לכם יותר כוח ממה שאתתם חושבים. כל המערכת הזו קיימת בשבילכם. אם לא תהיו שם, המערכת לא תהייה קיימת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אחרי ה11 שנים שאני לומד הגעתי לכמה מסקנות:

- אין מורים שרוצים ללמד יש רק מורים שחייבים ללמד , מכאן יש סיכוי קלוש מאוד שתלמד משהוא

- אין דבר כזה ציון נכון, כל הציונים הם על פי שיקול המורה

- מה שאפשר ללמוד בשיעור , מלמדים בשבוע

- זה שיש לך בגרות לא אומר שהעתיד יותר טוב (עובדה , שרת החינוך , אין לה בגרות ותראו איפה היא)

- לריב עם מורה זה בזבוז זמן (המורה "תמיד צודק" אפילו עם הוא טועה)

- הצילצול לא אומר שהשיעור נגמר (לנו בכלל אין צילצול אז...)

- בגרויות הם הדבר הכי טיפשי שהמציעו (לצערנו אין שיטה יותר טובה)

- בית הספר נועד לבזבז את הזמן , מה שלומדים בבית ספר ניתן להעביר בצורה נכונה ב 3-4 שנים.

- בית הספר הוא הדרך של "המבוגרים" להפוך ילד למבוגר (זה לוקח 12 שנה)

- רצח של מורים יכול להיות מוצדק מאוד

כמובן לכל מה שאמרתי יש יוצאים מן הכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מילה זהב תאמין לי

אני ממש מתחבר עם הביזבוז זמן של בית הספר ואת מה שאפשר להעביד ביום מעבירים בשבוע

שנה שלמה שמלמדים אותנו צרפתית ושנה שלמה שאני חורפ בשיעורים או לא נוכח בכלל

בלי להתקונן בכלל הוצאתי במגן 85

הוגשתי על 93 ובבגרות שהתקוננתי אליה יומיים אני מוציא בטוח מעל 97

כלומר את כל מה שחברים שלי עשו בשנה שלמה אני עשיתי ביומיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אין מורים שרוצים ללמד יש רק מורים שחייבים ללמד , מכאן יש סיכוי קלוש מאוד שתלמד משהוא

- אין דבר כזה ציון נכון, כל הציונים הם על פי שיקול המורה

- מה שאפשר ללמוד בשיעור , מלמדים בשבוע

- זה שיש לך בגרות לא אומר שהעתיד יותר טוב (עובדה , שרת החינוך , אין לה בגרות ותראו איפה היא)

- לריב עם מורה זה בזבוז זמן (המורה "תמיד צודק" אפילו עם הוא טועה)

- הצילצול לא אומר שהשיעור נגמר (לנו בכלל אין צילצול אז...)

- בגרויות הם הדבר הכי טיפשי שהמציעו (לצערנו אין שיטה יותר טובה)

- בית הספר נועד לבזבז את הזמן , מה שלומדים בבית ספר ניתן להעביר בצורה נכונה ב 3-4 שנים.

- בית הספר הוא הדרך של "המבוגרים" להפוך ילד למבוגר (זה לוקח 12 שנה)

- רצח של מורים יכול להיות מוצדק מאוד

בהחלט מסכים עם כל הנקודות במיוחד עם האחרונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שלא רק המורים אשמים, או התלמידים או המצב המדיני, זה פשוט כל המערכת החינוך דפוקה ומסריחה מהיסוד!

ומה שהכי עצוב זה שעכשיו לשנות משהו יהיה קשה ויצרוך שינוי מאוד קיצוני, כי כרגע פשוט מרגילים את הילדים להיות 'כלומניקים' עד כיתות ט' ו-י',

ואחרי זה התלמידים מתקשים כי יש לחץ ובגרויות, והרבה מהם פשוט לא יכולים להתמודד עם זה.(ותלבושות אחידות יעזרו לבעיה זאת כמו אופטלגין לחולה סופני שלקה בסרטן במוח...)

כבר יוצא לי לראות ולשמוע על קטינים(מיסודי) שמעורבים במקרי עישון(סיגריות/סמים),יחסי מין, שתייה ועוד... וזה די מפחיד שכל פעם גיל הילדים שנחשפים לדברים אלה רק יורד בהתמדה, ועוד יותר מפחיד לחשוב איך המדינה שלנו תראה בעוד מספר עשורים בודדים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...