רפורמות בבתי הספר - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רפורמות בבתי הספר

alexta-z

Recommended Posts

אבא של חבר שלי למד עם לימור לבנת בשכבה, היא נשרה בכיתה י' זאת אמת... תמיד ידעתי שאסור לתת לה להיות שרת החינוך

חבל ששרון הזונה הזה לא ידע את זה

הבת זונה הזאת רק הרסה אותנו

התלבושת האחידה הזאת ממש מעצבנת

לא נותנים ללבוש את הבגדים שאנחנו משקיעים בהם כלכך הרבה (לפחות אני :}

אני הולך להידפק עם 40שעות בשבוע כיתה י'

אבל לא נורא חפיף נסתדר :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי היה 48 שעות בכתה של 35 בנים.....

נדפקתי יותר

אבל לי תהיה בגרות שיש לה משמעות יותר ממגמת אומנות....

חח זה הזכיר לי

ילד מהכתה שלי רצה שאני ארשום אותו למועד ב' במתמט כי הוא לא יכל להגיע לבית צפר אז טורטרתי איזה שעה טובה בשביל זה.... ואני כזה בחדר של המזכירה של בית צפר ואיזו אחת בת 25-28 מגיעה לשם אומרת שהיא צריכה להרשם לבגרות בגיאוגרפיה......

חחחחחחחחחחח נשכבתי מצחוק........ אפילו היא צחקה מזה............... חחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מאוד מפתע...

אתה יכול לפרט קצת?

-איפה יש בתי ספר כאלה(שמות)?

-מאיזה כיתה אפשר "לפרוש"\לעבור מבית ספר רגיל לכזה בית ספר?

-יש איזה "שנות לימוד"\תוכניות לימוד? או שאני לומד בקצב שלי ואז לא משנה באיזה גיל אני, אני יכול לעשות בגרות אחרי שאני סיימתי לילמוד את החומר לבגרות?

-בסביבות כמה זה עולה(בבית ספר טוב)?

תראה, מכיתה י' אתה לא במסגרת של חינוך חובה, אתה בתיכון וזה לא חובה, ככה שמכיתה י' אתה עושה מה בראש שלך.

אני אישית הולך ללחמן בת"א, אין שם ממש תוכנית לימוד כללית או משהו כזה, יש שם מורים טובים שנותנים להם סימסטר והם מעבירים את החומר בצורה טובה ויוצאים משם עם ציונים מפוצצים, יש גם שיעורי תגבור עם צריך (עד כמה שאני יודע) ואם אתה בא לכל השיעורים ולא מצליח בכל זאת נותנים לך לשפר ולגשת עוד פעם חינם.

אין ממש שנת לימודים... יש לך שני סימסטרים בשנה (אולי 3, לא סגור על זה) ואתה יכול לבחור עד 4 קורסים, בתום כל קורס אתה גומר בגרות, אני לא יודע בדיוק אם אפשר לגשת לפני הזמן לבגרות אבל מה שאני כן יודע זה שאפשר לעשות בבתי ספר בגרויות אקסטרניות בלי שום מסגרת, פשוט לבוא ולעשות בגרות ככה סתם אבל צריך לברר את זה עם משרד החינוך או משהו כזה...

זה עולה לא מעט, יכול לעבור את ה10 אלף, תלוי כמה מקצועות אתה לומד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בי' היו לי יותר מ40 שעות, בי"א היו לי 58 שעות (בבית רק ישנו... לפעמים תהינו למה ;D), בי"ב היו לי בסביבות ה30 שעות, השנה באונ' היו לי 20 שעות (חבל שמגמת הירידה לא תישאר :(). 20 השעות לא היוו עומס, אבל לאנשים אחרים שהיו להם 30 שעות ("בסך הכל"), הייה עומס מטורף (אני מדבר על עתודאים, שלא עובדים ולא כלכך לומדים מחוץ להרצאות... בסך הכל מכינים שיעורי בית, ובתכלס לא נותנים לנו שיעורים יותר מבתיכון מבחינת הכמות והזמן שלוקח להכין אותם, אני לא מדבר על עבודות ופרויקטים)!

תפסיקו להתבכיין על השעות שמוסיפים לכם, זה כלום לעומת מה שמחכה לכם באונ'... (אני מניח שמי שלומד כלכך הרבה שעות בשבוע, לא לומד סתם ובונה על השכלה גבוהה. אם לא, אז אתם לא צריכים ללמוד הרבה שעות בכלל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני מזמין אותכם לבי"ס שלי : עמית עמל 1 בראשון לציון - בניהולו של המפקד - דוקטור (להיסטוריה) שמעון שיבר

מנהל ביד רמה את הבי"ס ומטפל אישית בכול ערס קטנטן ומראה לו מאיפה הדג משתין ....

אני בכיתה של 38 בנים כשהבת היחידה הייתה המורה עם 55 שעות לימודים נהרסתי אבל בדרך לתעודת בגרות ..

לדעתי לעשות אקסטרני זה ביזבוז של כסף כשבאינטרני אתה יכול לעושת את זה בכלום כסף ומאמץ קטן - מי שרוצה יודע להצליח אבל זה פרוס על גבי הרבה זמן וזה כנראה מפריע לכמה ממכם שנמצאים כאן אז הם החליטו לצאת מהבי"ס לעשות את הכול מהר עם כסף ...

לגבי המורים הממורמרים - נכון מאוד לחלק גדול מאוד מהמורים שמעל גיל 40 כבר לא בא ללמד ואפילו דיברתי על זה עם המורה שלי לאנגלית שיחה גלויה והיא אמרה לי שזה חרא של כסף והיא לא נהנת או כול משהו אחר .. לכן צריך לפטר אותם ולהכניס מורים חדשים בעלי מוטיבציה ללמד אבל יש ויש למשל יש לי מורה לבקרים חשמל ואלק' שהוא הכי פטיש בארץ (זוכרים את הפרק הראשון של "יצאת צדיק " - ניסים גבע - זה הוא ..) הוא אמר לנו שנוכל ללמוד את הכול מהר וטוב ואז במה שנשאר שהוא ילמד אותנו דברים שאנחנו רוצים ללמוד וככה היה , הספקנו חומר של שנה בכמה חודשים ובכול השאר הוא למד אותנו דברים אחרי והיו שיעורים שסתם דיברנו למשל על מנועי פעימה ועוד כול מיני דברים והוא אפילו לקח אותנו לחניה והדגים על המכונית הפרטית שלו !!!!!!!!!!

בקיצור - ניסים חולים עלייך!!!

לימור לבנת - היא אשכרה נפלה בי' ???? שתחזור מייד לבי"ס להשלים את ה שנתיים החסרות ושאיזה מנהל יתעלל בה קצת (המלצה - המנהל שלי ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לכם שלימור לבנת סיימה בגרות ואפלו למדה באוניברסיטה... ברור? תיכנבו לאתר הכנסת תקראו את הביוגרפיה.....

למי שרץ לפתוח תיק אקסטרני.... לפי מה שאני זוכר, ברגע שיש לך תיק אקסטרני במשרד החינוך אתה כבר לא יכול לעשות בחינות אינטרניות, ולקבל מגנים....

אני לא יודע איך זה היום, אבל על הבגרות שלך רשום אקסטרני ויש מקומות שמסתכלים על זה ותוהים למה עשית אקסטרני....

אני לא יודע בקשר להורדה של יום או לא ולדעתי זה גם לא משנה כלכך.... אבל מה שכן, חייבים לחזק את המעמד של המורה. אף בנאדם נורמאלי לא רוצה היום להיות מורה בישראל ומה שקורה שלפי סקרים עדכניים הגיל הממוצע של המורים בישראל הוא 55.... וזה אומר שעוד 5-10 שנים לא יהיו כאן מורים במדינה....

אחוז המורים שמגיעים היום ללמד מאידיאולוגיה הוא קטן, וזה חבל. בנאדם יודע היום שהוא לא יוכל לדאוג לרמת חיים נאותה למשפחה שלו רק עם משכורת של מורה בישראל...

מה שכן, לרוב המורים החדשים יש תואר אקדמי שזה טוב (אצלנו בתיכון דרשו מכל מורה חדש למתמטיקה למשל תואר שני לפחות...) ובתקווה שאם התנאים של המורים ישתפרו גם המצב ישתפר....

הבעיה שלי היא לא עם לימור לבנת, היא פוליטיקאית... הבעיה היא עם רונית תירוש... בפעם היחידה שפגשתי אותה היא לא עשתה רושם כלכך חיובי.... וחבל, תפקיד מנכל משרד החינוך הוא תפקיד מאוד מאוד חשוב. (ולפי מה שהבנתי המנכלית הקודמת - עמיחי - הייתה מעולה - רק שלימי העיפה אותה ישר שהיא נכנסה לתפקיד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם כלבה פמיניסטית  >:(

מי לימור? אני חשבתי שהיא סתם כלבה בת מזל שהממשלה זרקה לה עצם. כל העולם ואישתו יודעים שהיא לא סיימה תיכון פשוט כבר כמה ממשלות שלא ממנים שרת חינוך חוץ ממנה כי... לאף אחד לא אכפת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון.. בארץ מתייחסים לחינוך כמו שמתייסים לקשיש, אני בטוח שקצת אחרי קום המדינה החינוך פה היה מצויין כי העלייה מברית המועצות ושכנותיה הביאה איתה פרופסורים,אנשי ומנהיגים שהקימו את הארץ הזאת במו ידיהם. כשהייתי בכיתה ט 90% מהילדים חשבו שהעלייה מברית המועצות היא העלייה הראשונה ולא העלייה הגדולה השנייה במספר וחשבו שחוץ מהעדות שלהם לא היה פה אף אחד לפניהם. וכשהמורה להיסטוריה סיפר להם מי באמת הקים את הארץ הם היו בשוק טוטאלי... בקיצור ההורים שלהם סיפרו לילדיהם מה שהיה נוח להם והלבינו את השנאה כלפי העלייה מברית המועצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הייה על זה דיון לפני כמה חודשים (כשהכריזו על ה"רפורמה")... כבר אז סוכם שהחינוך בארץ והאחראים עליו חרא, וכנראה זה גם לא ישתנה בזמן הקרוב...

לא כל החינוך בארץ חרא תבאו לשבח מופת בתל אביב(חלק אולי מכירים) זה בית ספר טוב ברמה גבוהה המורים מלמדים ולא מתעסקים בשטויות מקסימום מעיפים מהשיעור.יש מלא מעבדות מחשבים פיסקה ורב תחומית ואתה לומד שם אפילו אם אתה בחטיבת בייניים למדתי פה וכעת אני עולה לי' ואני ממליץ לכם על הבית ספר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, אני מסכים איתך שזה לא כל בתי הספר, אבל אלה שלא מתאימים להגדרה שלי ממקודם הם בודדים, וזה מאוד תלוי בהנהלה ובתלמידים. גם התלמידים יכולים לגרום לסילוק של מורה דפוק אם הם מחליטים על זה, ונראה את המנהל/ת אומר/ת שהם לא יגשו לבגרות באותו מקצוע בכלל... ההורים יתלו אותו/ה... ואת זה התלמידים לא רוצים להבין!

אצלני בבצפר הייה "מורה" (למחשבים- אני למדתי במגמת מחשבים... ככה שזה הייה מצוע מרכזי אצלנו...) מנייק אבא של המנייקים. לא רק שהוא לא ידע את חומר הלימוד, הוא בקושי ידע מה הוא צריך ללמד... הוא הייה תורח לשבת איתנו בכיתה 5 שעות בשבוע מתוך 13 שהיו רשומות במערכת, מיתוכם הוא לימד אותנו תאכלס פחות מחצי שעה. כמו שנאמר: "ככה לא בונים חומה!!!" זה לקח לנו שנתיים וציונים נמוכים במדעי המחשב א', אבל הוא סולק בבושת פנים, כאשר בחצי השנה האחרונות פשוט היינו מתעלמים ממנו. הוא אשכרה בכה פעם (או פעמיים ;D). מגיע לו! הוא חילק מגנים לפי רמת הליקוק תחת שהתלמיד העניק לו! (אני פעם כתבתי לו במבחן תוכנית בשם "DETH_TO_<השם שלו> אתם יכולים להבין איזה מגן קיבלתי...78 ובבגרות 94...), והוא אמר לאמא שלי, שבועיים אחרי תחילת הלימודים שאני לא מתאים למחשבים ( יש לי 90 ב 11 יח"ל, מבלי להעתיק במבחנים, והכנתי את כל הפרוייקטים לבד...), והוא אמר שלבעייה (מסויימת) יש רק פיתרון נכון אחד- הפיתרון שלו (אין כמעט דבר כזה שבמתמטיקה/ מחשבים יש רק פיתרון אחד... וברמה שלמדנו בה, יש כמה עשרות פתרונות לכל תרגיל...). בקיצור: מנייק (בן 40 בלי חברה... למי תוהה איך קוראים ליצור: אריאל הרוש )

סיכום (לכל העצלנים): התלמידים יכולים לשנות יותר ממה שהם חושבים! המורים קיימים כדי לשרת אותנו, לא להפך! הם חיים מהמיסים שההורים שלכם משלמים. ויוה לרזיסטאנס! זא רודינו אי זא סטאלינה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הייתה מורה כזאתי מטומטמת לערבית(לא שאיכפת לי מערבית אבל העיקרון...) היא לא ידעה את חומר הלימוד,היא לא ידעה מה היא צריכה ללמד בכלל!!!!

ואחרי זה עוד המנהלת שאלה למה יש ממוצע של 67 בערבית,כול הכיתה חתמה על מכתב משהו לא יודע לא קראתי אבל חתמתי זרקו אותה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...