הפלה - בעד או נגד? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלה - בעד או נגד?

Rule The Pc

הפלה - בעד או נגד?  

1004 הצבעות

1. 1. הפלה - בעד או נגד?

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חחחח תסלח לי? אתה חושב שיש נשים שחושבות ככה? תעשה לי טובה...... להכנס להריון ולעשות הפלה זה פאקינג דבר עצבני וטראומה לאשה

זה לא סתם ככה יאאלה נלחץ על כפתור נעשה הפלה ואופס מחר כבר שחכנו שהייתי בהיריון

ובקשר לשאר ההערות אני מעדיף לא להגיב כי יש פה תגובות ממש ממש ילדותיות זה תארד באמת עם נקודה חכמה וחבל שיתדרדר על "בעיה שלה שהיא עשתה סקס לפני החתונה"... אנחנו לא בשנות ה40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח תסלח לי? אתה חושב שיש נשים שחושבות ככה? תעשה לי טובה...... להכנס להריון ולעשות הפלה זה פאקינג דבר עצבני וטראומה לאשה

זה לא סתם ככה יאאלה נלחץ על כפתור נעשה הפלה ואופס מחר כבר שחכנו שהייתי בהיריון

ובקשר לשאר ההערות אני מעדיף לא להגיב כי יש פה תגובות ממש ממש ילדותיות זה תארד באמת עם נקודה חכמה וחבל שיתדרדר על  "[glow=red,2,300]בעיה שלה שהיא עשתה סקס לפני החתונה"... [/glow] אנחנו לא בשנות ה40

חחחחחחח אוי באמת אני מצטער אני אעשה סקס בגיל 30 כן? :P

חח עלק סקס לפני החתונה מה אנחנו כאן ב100 שערים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הנקודה... רוב הבנות היום מתחילות כבר בכיתה ט-י... בכיתה יא הבית ספר נזכר לעשות שיעור על אמצעי מניעה, בגיל כזה אני יכול לבוא לשיעור עם שלושת הבנים שלי..

בקשר לילדה שנכנסה להריון בכיתה ז... אני ממש מרחם עליה אתה לא יודע איזה טראומה זאת

הבעיה זה לא רק הבנות זה גם הבנים

הבנים בגיל צעיר מתים לעשות סקס ולא מבינים כלום, בגלל שההורמונים מעמידים להם את הנחום שמש הם חושבים שהם יודעים הכל

עריכה

זה לא "שפשוט תמסור לאימוץ"

זה לא סרט שהילד חיי חיים שלווים וטובים ובגיל 16 ההורים לוקחים אותו לשיחה ומספרים לו שהוא מאומץ

אני מכיר ילדה מאומצת שעד גיל 15 לא מצאה בית נורמלי וכל חצי שנה מעבירים אותה מיד ליד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף אימוץ ועדיף שהיא תגדל אותו מאשר שיהרגו אותו לפני שיתנו לו צ'אנס לחיות....

מצד אחד רובכם בעד שיהיו זונות בלי סוף וגם שיהיו הפלות... איזה מוסרי זה.... ניתן לזונות להכינס להריון (אמצעי הריןו הם ל100%) ואז אם קורה שהן יכנסו להריון נרצח את הילד

ויכנסו המון זונות להריון......

ואני אוהב את הנקודות שלי!!!!!!!.........................

עריכה:

ומי היא בכלל?!?? היא בקושי יכולה לשמור על רגליים סגורות אז יש לה רשות להחליט אם יהיה לילד הזה חיים טובים? היא לא יודעת מה טוב לעצמה אז לתת לה את ההחלטה הזאת......

אם היא חושבת שהיא לא תהיה הורה טוב שתמסור לאימוץ.....

מה שבטוח אין למישי שנכנסה להריון בטעות את הזכות להחליט למי יהיו חיים טובים ומי לא.... היא צריכה לגדל את הילד ואם היא לא מסוגלת שתמסור לאימוץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על עובד כאילו הוא בנאדם עם אישיות...

אז זהו, שלא.

זה משהו שייצא להיות, אבל כשהוא בתוך הבטן זה כמו ביצה שאתה אוכל..

וזה גם תלוי באיזה שלב של ההריון לעשות את ההפלה..

בכל מקרה אני אם התינוק בא בטעות וההורים לא מוכנים לילד או שאין לו הורים והוא סתם טעות של בני נוער, אז מן הראוי לעשות הפלה..

זאתי דעתי, ואם אתה רוצה שמישהו יגדל ילד שיהיה הערס הבא שיכניס מכות לידלד שלך ביסודי והילד יחזור עם פנס בעין, בעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RULE THE PC

התיאורים שלך והניסוחים שלך קצת מערערים את דעתי בנושא לתארד ;D

אתה כל הודעה כותב "היא בקושי יכולה לשמור על רגליים סגורות אז יש לה רשות להחליט אם יהיה לילד הזה חיים טובים? היא לא יודעת מה טוב לעצמה אז לתת לה את ההחלטה הזאת"

בנות 16+ לדעתי לא צריכות לשמור על רגליים סגורות...

אמצעי מניעה משתמשים ברוב המקרים וכמו שאמרתי אמצעי מניעה לא מספקים 100 אחוז הגנה

ואם היא החליטה לעשות הפלה זאת אומרת שהיא חשבה על העתיד שלה והעתיד של הבן שלה זה יפה מאוד וחכם מאוד לדעתי

ORrrr

יותר אני לא מכין חביתות :-X באמת תודהההה.....!!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על עובד כאילו הוא בנאדם עם אישיות...

אז זהו, שלא.

זה משהו שייצא להיות, אבל כשהוא בתוך הבטן זה כמו ביצה שאתה אוכל..

וזה גם תלוי באיזה שלב של ההריון לעשות את ההפלה..

בכל מקרה אני אם התינוק בא בטעות וההורים לא מוכנים לילד או שאין לו הורים והוא סתם טעות של בני נוער, אז מן הראוי לעשות הפלה..

זאתי דעתי, ואם אתה רוצה שמישהו יגדל ילד שיהיה הערס הבא שיכניס מכות לידלד שלך ביסודי והילד יחזור עם פנס בעין, בעיה שלך.

חח הצחקת אותי קצת..

נכון זה מישהו שיכול להיות עם אישיות...... אז אני אומר שאם ככה בואו נקח למחנות השמדה את כל הילדים מגיל 4 ומטה במשפחות שלא מרוויחות שכר מעל 4000 שקל כי יהיה להם חיים חרא..... אותו דבר.... עד גיל 4 אין להם אישיות כל כך.....

אתה מדבר עובר לביצה? טוווווב...

ובקשר לשורה אחרונה..... אתה רוצה להגיד שכל ילד מאומץ או שגדל להורים/הורה שלא רצו אותו מההתחלה יגדל להיות ערס? תקרא לי סטטיסטיקות.... אולי זה נכון אבל זה לא אומר כלום.. גם כל הילדים מתחת לגיל 4 במשפחות שמרוויחות פחות מ4000 שקל בחודש יכולים לגדול לזה... למה שלא נרצח אותם.....?

עריכה:

(מה לעשות כל הודעה שאני כותב כבר מוסיפים הודעה לפני ואני לא מספיק לקרוא)

RULE THE PC

התיאורים שלך והניסוחים שלך קצת מערערים את דעתי בנושא לתארד ;D

אתה כל הודעה כותב "היא בקושי יכולה לשמור על רגליים סגורות אז יש לה רשות להחליט אם יהיה לילד הזה חיים טובים? היא לא יודעת מה טוב לעצמה אז לתת לה את ההחלטה הזאת"

בנות 16+ לדעתי לא צריכות לשמור על רגליים סגורות...

אמצעי מניעה משתמשים ברוב המקרים וכמו שאמרתי אמצעי מניעה לא מספקים 100 אחוז הגנה

ואם היא החליטה לעשות הפלה זאת אומרת שהיא חשבה על העתיד שלה והעתיד של הבן שלה זה יפה מאוד וחכם מאוד לדעתי

ORrrr

יותר אני לא מכין חביתות :-X באמת תודהההה.....!!! >:(

בנות 16+ לדעתי לא צריכות לשמור על רגליים סגורות... - גם הבת שלך לעתיד?

אמצעי מניעה משתמשים ברוב המקרים וכמו שאמרתי אמצעי מניעה לא מספקים 100 אחוז הגנה - תגיד את זה בתראד של מיסוד זנות

ואם היא החליטה לעשות הפלה זאת אומרת שהיא חשבה על העתיד שלה והעתיד של הבן שלה זה יפה מאוד וחכם מאוד לדעתי - לא.. זה אומר שהיא חשבה על איך החיים שלה ישתפרו בלי הילד שלה....

תגידו לי מה ההבדל בין אשה שעושה הפלה לאשה שיולדת וזורקת את הילד שלה לפח? אותו דבר...... למה אחת היא אחראית ואחת היא רוצחת? שניהן רוצחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מה שvatos ושאר המתנגדים אמרו.

וrule אתה בטוח שאתה חיי בעולם האמיתי? אתה יודע מה זה להכנס להיריון בטעות? אתה יודע איזו טראומה זאת? אתה יודע כמה קשה לגדל ילד? אתה יודע כמה כסף ילד צריך כדיי לגדול כמו בן-אדם? ובקיצור יש לך מושג על מה אתה מדבר או שסתם הייתה משועמם אחרי שראיתה איזושהי תוכנית מדע\חוק שדיברה על הנושא והחלטתה וואללה הפלה זה רע אז בואו נפתח דיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קיצוני מידי ומתחיל להגזים, קח 3 דוגמאות לסיבות נפוצות לעשות הפלה, תחשוב מה יקרה לילד אם הוא כן היה נולד

ואל תקח את הסיבות הכי פחות גרועות, תקח סיבות רציניות וקשות

לדעתי לילדים האלה היו חיים ממש ממש קשים, ההורים לא מוכנים לקחת את הנטל הזה על הכתפיים שלהם

אם חברה\ידידה\שכנה\אחות שלי תכנס להריון בגיל 17 אני לא רואה שום סיבה שלא תעשה הפלה

עם כל הכאב... שבאמת קיים!

עריכה:

תגידו לי מה ההבדל בין אשה שעושה הפלה לאשה שיולדת וזורקת את הילד שלה לפח? אותו דבר...... למה אחת היא אחראית ואחת היא רוצחת? שניהן רוצחות

ההבדל הוא שבהפלה היא מאבדת אותו בחודשים הראשונים שלו ולא גורמת לו יסורים ליותר מ2 שניות שדרך אגב כל המלחמות שאתה רואה באולטרסאונד זה רפלקסים וכולי ולא באמת שהמוח שלו סובל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי חצי מהילדים בארץ יכולים לחיות בתנאים האלו.... למה שלא נשמיד את כולם?

זה גם טראומה לעשות הפלה...

שלוש הסיבות הכי נפוצות לעשוץ הפלה:

אמצעי הגנה כשלו - כן כן.... היא עושה סקס פעם בשבוע כנראה...... נכנסה להיריון... מישי שעושה פעם בשבוע סקס היא לא מישי שמסוגלת להחליט מי יחיה ומי לא..... שתוליד את הילד תמסור לאימוץ ותחיה כל החיים שלה בהבנה שהיא דפוקה לגמרי על מה שהיא עשתה...... או שכמו שרובכם אומרים תעשה הפלה החיים שלה ידפקו מהטראומה ואולי היא לא תוכל להוליד יותר ילדים (מה שיכול לקרות אחרי הפלה) אבל נראה לי עדיף שהיא לא תוליד יותר ילדים אם היא עשתה הפלה..

נכנסה להיריןו בגיל צעיר - ילדה קטנה נכנסה להיריון.... ההורים שלה אשמים בזה שיגדלו את הילד יחד איתה (לחוקק את זה בחוק שכל ילדה מתחת לגיל 16 שנכנסה להיריון ההורים שלה חייבים לסייע לה כספית עד שהילד מגיע לגיל 16).....

נאנסה ונכנסה להיריון - זה נראה לי המצב היחידי שבו אפשר לעשות הפלה......

עריכה:

הרבה רופאים שעשו הפלות הפסיקו כי ראו את הסרטים וראו את התינוק נלחם... תינוק שועבר הפלה גם עובר ייסורים כמו שתינוק שנולד והורגים אותו אחרי כמה ימים....

וPHP... די להיות לא רציני..... מה זה אתה מעדיף בן.... יצאה לך בת ולפי איך שהמוסר שלך פועל שכל אחת בגיל 16 יכולה להזדיין ככה תגדל את הבת שלך..... והיא תזדיין בגיל 16....... חוכמה גדולה להגיד שכל הבנות יכולות לתת בגיל 16 חוץ מהבת שלך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...