העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה ! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה !

dR-TraNce

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

כן ..... מעניין מתי הם יתנו לי אוטו , כדי שאני אוכל לקום ב7 בבוקר , כמו בן אדם נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם בכלל מקשיבים לעצמכם?

פה יש דמוקרטיה ואם אני רוצה לעשן 7 קופסאות ליום, לצבור שיכבת נפט של סטימטר ולקבל סרטן קשה בכל הגוף זו זכותי המלאה.

כמובן שגם לי יש מחויבות כלפי אנשים שלא מעשנים ואין לי שום זכות לעשן במקום סגור שבו אני מפריע ומסכן אנשים אחרים.

אבל מכאן ועד לדלגיטימציה שעשיתם לי בתור בן אדם...הגזמתם קצת!!!...אני לא כזה גרוע.

לידיעתכם: רוב המחיר של קופסת סיגריות מורכב ממיסים.

בקשר לסיבה שאני מעשן:

אחד הדברים האחרונים שמעניינים אותי זה להיות IN...כל מי שמכיר אותי יותר מיום יודע שאני לא ממש שם על מה שאומרים או חושבים עלי, כל זמן שאני לא פוגע באף אחד אני באמת עושה מה שבא לי...אני לא ממש מתייחס ללבוש שלי ובטח לא אשלם מאות שקלים על בגד רק כי כתוב עליו שם של חברה זו או אחרת...אני אפילו לא קונה לעצמי את הבגדים.

בשרותי בצבא הייתי חצי שנה בלבנון, יצא לי הרבה פעמים לשבת בבונקר מטר על מטר(סתם הגזמה) עם שמונה אנשים מעשנים ולפעמים זה גם היה יום שלם.

אז אמרתי לעצמי אם אני מקבל סרטן אני רוצה לפחות להנות מזה, כך התחלתי לעשן.(גם אני שנאתי סיגריות לפני הצבא)

לא ממש אכפת לי אם אתה קורא לזה התמכרות או משהו אחר, לי אכפת שאני נהנה מזה.

ד.א

העניין עם הפיגוע זו רק בדיחה...כנראה גרועה :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שכמעט אין אפשרות שאתה תעשן ולא תפגע באחרים...

אני אף פעם לא פוגע באחרים כשאני מעשן.

פשוט ב-90% מהמיקרים זה או בחדר שלי או בחוץ.

וב-10% הנותרים אני עושה את זה אצל אנשים מעשנים.

ואני אגיד לך מעבר לזה: אני לא מעשן אפילו בקניונים ואפילו כשבאים אלי ומבקשים לא לעשן אני לא מעשן או יוצא החוצה לעשן.

תשאלו את נאפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... אם היית קורא טוב, היית רואה שהוא דווקא מעשן כן כבד. ::)

אני מעשן יותר מקופסה ליום.

האמת שבגללכם אני שוקל להפסיק. :-[

מה תפסיק לעשן?!?! ???

שאני לא אצליף בך עם הצינור של יסמין...! (כן, שוב נחשתם - הנרגילה שלי)

אמרת שאתה נהנה מזה...

תקח לריאות כמו גבר ותפסיק להתבכיין!! (מה בלבנון היה יותר טוב?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אתה תעזוב אותו ותמשיך לז*ן את הג'זמין שלך (הכל בהומור... אלא אם כן אתה באמת טינאי נאי נאי עם ג'זמין...). :hi:

הוא רוצה להפסיק לעשן... שיפסיק, זה רק מוכיח בגרות, היכולת להיגמל ולא ללכת עם הזרם השלילי של המסריחונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלוגיקה לא ממש מדברת אל אלה שמכורים, אבל בוא נחשוב לרגע מה אפשר לעשות עם ה-4000 ש"ח (או יותר) שתחסוך כל שנה על סיגריות:

• שתי נסיעות לחו"ל כל שנה, אמנם רק לאירופה ורק לסוף שבוע בכל פעם, אבל מה רע?
  • שדרוג אפשרי א': מסך 22 אינצ' שטוח, יאמי! :jump:
  • שדרוג אפשרי ב': כרטיס מסך 4-4600 (וישאר לך עודף עבור לא מעט רכיבים אחרים)
  • חביב ביותר של קומפק (מצריך התנזרות מעישון לעוד כמה חודשים...)

תדמיין שפתאום מישהו תרם לך סכום של כמה אלפי שקלים כל שנה, ישנם כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות עם הכסף הזה.

כולם מוזמנים להעלות רעיונות אחרים 8)

אף מילה בינתיים בנושא תוחלת החיים הארוכה יותר ובנושא איכות החיים המשופרת של להיות בעל ריאות נקיות (צריך להשאיר משהו לטיעונים הבאים... ;D)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני יודע שלוגיקה לא ממש מדברת אל אלה שמכורים, אבל בוא נחשוב לרגע מה אפשר לעשות עם ה-4000 ש"ח (או יותר) שתחסוך כל שנה על סיגריות:

• שתי נסיעות לחו"ל כל שנה, אמנם רק לאירופה ורק לסוף שבוע בכל פעם, אבל מה רע?
  • שדרוג אפשרי א': מסך 22 אינצ' שטוח, יאמי! :jump:
  • שדרוג אפשרי ב': כרטיס מסך 4-4600 (וישאר לך עודף עבור לא מעט רכיבים אחרים)
  • חביב ביותר של קומפק (מצריך התנזרות מעישון לעוד כמה חודשים...)

תדמיין שפתאום מישהו תרם לך סכום של כמה אלפי שקלים כל שנה, ישנם כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות עם הכסף הזה.

כולם מוזמנים להעלות רעיונות אחרים 8)

אף מילה בינתיים בנושא תוחלת החיים הארוכה יותר ובנושא איכות החיים המשופרת של להיות בעל ריאות נקיות (צריך להשאיר משהו לטיעונים הבאים... ;D)

Prog.

לא עלה בדעתך שאולי אנשים מעשנים כי הם נהנים מזה?

על אותו עיקרון, תספיק לקנות למשל משקאות כמו קולה, שעולים המון כסף, תשתה מים מהברז, תחסוך כסף.

אותו דבר על בשר למשל, שאפשר במקומו ירקות.

אני למשל קונה חפיסה כול שבועיים בערך, ואני מעשן כי אני נהנה מזה אחרי ארוחות למשל, או אחרי מבחנים בשביל להריגע קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...