העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה !

dR-TraNce

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לעשן (לא משנה מה תאמרו) זה -רק- פוזות...

החברות שמוכרות את הסיגריות משקיעות המון המון כסף בשיווק ופירסום ודואגות שלעשן יהיה in ו cool וכל זה..

בכל סרט אמריקאי כמעט תראו את הגיבור מעשן.. בפירסומות של הסיגריות תראו אנשים שמחים נהנים ומעשנים.. זה די שטיפת מוח..

אני אישית מתנהג לכל תרבות הבילוי הקפיטליסטית הזאת.. אופנה, סיגריות, אלכוהול סמים.. כל מה שפוזות.. (אופנה למשל, זה בדיוק כמו סיגריות, אף אחד לא צריך את זה, אבל כולם מאמינים שזה יעשה אותם שמחים יותר.. באמ-טי-וי כולם לבושים בשיא האופנה, אנשים שרואים אמ-טי-וי יתלבשו ככה גם... קפיטליסטים המציאו את האופנה [חלק מתרבות הצריכה] כידי להרויח עוד כסף.. )

הניקוטין בסיגריה לא גורם לסרטן, למעשה הוא משפר את הזיכרון (קוקאין משפר את חדות המחשבה..) התפקיד של הניקוטין בסיגריה זה כסם נרקוטי... ליצור תלות פיזית בסיגריה (גראס ואקסטזי למשל הם לא סמים נרקוטיים)

אני לא מעשן בגלל

א. עיקרון חברתי (להתנגד לתרבות הצריכה והבילוי)

ב. אפילו אם הייתי רוצה לעשן, זה פשוט ביזבוז כסף אדיר..

לעשן בגלל שזה לא בריא זה די טיפשי.... כמעט כל מה שאתם עושים זה לא בריא.. אפילו לאכול בשר (בשר אדום) זה לא בריא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשן (לא משנה מה תאמרו) זה -רק- פוזות...

החברות שמוכרות את הסיגריות משקיעות המון המון כסף בשיווק ופירסום ודואגות שלעשן יהיה in ו cool וכל זה..

בכל סרט אמריקאי כמעט תראו את הגיבור מעשן.. בפירסומות של הסיגריות תראו אנשים שמחים נהנים ומעשנים.. זה די שטיפת מוח..

אני אישית מתנהג לכל תרבות הבילוי הקפיטליסטית הזאת.. אופנה, סיגריות, אלכוהול סמים.. כל מה שפוזות.. (אופנה למשל, זה בדיוק כמו סיגריות, אף אחד לא צריך את זה, אבל כולם מאמינים שזה יעשה אותם שמחים יותר.. באמ-טי-וי כולם לבושים בשיא האופנה, אנשים שרואים אמ-טי-וי יתלבשו ככה גם... קפיטליסטים המציאו את האופנה [חלק מתרבות הצריכה] כידי להרויח עוד כסף.. )

הניקוטין בסיגריה לא גורם לסרטן, למעשה הוא משפר את הזיכרון (קוקאין משפר את חדות המחשבה..) התפקיד של הניקוטין בסיגריה זה כסם נרקוטי... ליצור תלות פיזית בסיגריה (גראס ואקסטזי למשל הם לא סמים נרקוטיים)

אני לא מעשן בגלל

א. עיקרון חברתי (להתנגד לתרבות הצריכה והבילוי)

ב. אפילו אם הייתי רוצה לעשן, זה פשוט ביזבוז כסף אדיר..

לעשן בגלל שזה לא בריא זה די טיפשי.... כמעט כל מה שאתם עושים זה לא בריא.. אפילו לאכול בשר (בשר אדום) זה לא בריא..

אמ... איך שהאופנה זה לא פוזה!

כל אחד מתלבש איך שבא לו מה הקשר עכשיו אופנה?

אני מתבש כמו סטיילסיט כאילו פדלפונים, חולצות צמודות וכו'..

אבל בתכלא"ס כל אחד מתבלש איך שבא לו.

אין אופנה כי סטיילסטים מתלבשים שונה הפריקים שונה והערסים שונה אז אין בדיוק אופנה יש אופנה כזה בחבר'ה זה כן וזה לא פוזה!

אהה בקשר לניקוטין הוא באמת לא מסרטן אני בטעות מרוב שרשמתי הרבה טעיתי הנפט גורם לסרטן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מתנהג לכל תרבות הבילוי הקפיטליסטית הזאת.. אופנה, סיגריות, אלכוהול סמים.. כל מה שפוזות..

האמירה הגורפת שלך מחטיאה את המציאות. משקאות אלכוהוליים הם לא עניין של פוזה, אולי בשביל אנשים מסויימים הם כן אבל זה ממש לא משהו שניתן לייצר ממנו כלל.

אנשים שותים משתי סיבות:

1. האפקט המשכר של האלכוהול (הסיבה הלא נכונה לדעתי, אבל זה לא ממש משנה). האפקט הזה עוזר להרבה אנשים להרגיש משוחררים יותר וחסרי עכבות.

2. הטעם של המשקה. הכנת משקאות אלכוהוליים היא אומנות שמצריכה תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

אתה טועה אם אתה חושב שעשרות דורות של מומחיות הלכו על פוזה. יכול להיות שראית מישהו מזמין קוניאק XO במאות שקלים, ויכול מאוד להיות שבמקרה של אותו אדם הפוזה אכן מדברת, אבל מכאן ועד להסיק שזה המצב אצל כולם, הדרך רחוקה :beerchug:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמירה הגורפת שלך מחטיאה את המציאות. משקאות אלכוהוליים הם לא עניין של פוזה, אולי בשביל אנשים מסויימים הם כן אבל זה ממש לא משהו שניתן לייצר ממנו כלל.

אנשים שותים משתי סיבות:

1. האפקט המשכר של האלכוהול (הסיבה הלא נכונה לדעתי, אבל זה לא ממש משנה). האפקט הזה עוזר להרבה אנשים להרגיש משוחררים יותר וחסרי עכבות.

2. הטעם של המשקה. הכנת משקאות אלכוהוליים היא אומנות שמצריכה תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

אתה טועה אם אתה חושב שעשרות דורות של מומחיות הלכו על פוזה. יכול להיות שראית מישהו מזמין קוניאק XO במאות שקלים, ויכול מאוד להיות שבמקרה של אותו אדם הפוזה אכן מדברת, אבל מכאן ועד להסיק שזה המצב אצל כולם, הדרך רחוקה

Prog.

צריכת אלכוהול זה חלק מתרבות-הפנאי המודרנית (אתה מסכים איתי נכון?)

הרבה מאד אנשים התחילו לשתות בגלל לחץ חברתי, "פוזות" ועוד כל מיני סיבות דפוקות...

הרבה אנשים לא אוהבים את הטעם של האלכוהול והם בכל זאת שותים אותו כידי לקבל את ה"אפקט המשכר של האלכוהול"

כמובן יש יוצאי מן הכלל, אבל רוב האנשים שותים בגלל הקטע החברתי..

אמ... איך שהאופנה זה לא פוזה!

כל אחד מתלבש איך שבא לו מה הקשר עכשיו אופנה?

אני מתבש כמו סטיילסיט כאילו פדלפונים, חולצות צמודות וכו'..

אבל בתכלא"ס כל אחד מתבלש איך שבא לו.

אין אופנה כי סטיילסטים מתלבשים שונה הפריקים שונה והערסים שונה אז אין בדיוק אופנה יש אופנה כזה בחבר'ה זה כן וזה לא פוזה!

איך שאתה מתלבש, חולצות צמודות וכל זה.. זה אופנה! כאילו, זה מה שמקובל ללבוש היום, "סטייליסטים" מתלבשים בצו האופנה, "פריקים" מתלבשים כאילו נגד אופנה - הכל שחור וכאלה, אבל למעשה זה גם סוג של אופנה...

מי מכתיב את האופנה ? מי בכלל המציא את זה?

הקפיטליסטים כמובן, כידי להרויח כסף, והרבה..

כמה עולים הבגדים שאתה קונה ? הרבה מאד כסף אני משער...

למה אתה קונה אותם ? כאילו, זה רק בגדים.. למה לשלם איזה 200 שקל על חולצה רק בגלל שאיזה שם של מעצב רשום עליה ..?!

בדיוק, פוזות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מתנהג לכל תרבות הבילוי הקפיטליסטית הזאת.. אופנה, סיגריות, אלכוהול סמים.. כל מה שפוזות..

אנשים שותים משתי סיבות:

אתה טועה אם אתה חושב שעשרות דורות של מומחיות הלכו על פוזה. יכול להיות שראית מישהו מזמין קוניאק XO במאות שקלים, ויכול מאוד להיות שבמקרה של אותו אדם הפוזה אכן מדברת, אבל מכאן ועד להסיק שזה המצב אצל כולם, הדרך רחוקה :beerchug:

Prog.

הוצאת לי את המילים מהפה!

למה לשלם איזה 200 שקל על חולצה רק בגלל שאיזה שם של מעצב רשום עליה ..?!

אמ... כאן אתה צודק אבל לא ב100% אני לא בדיוק לובש חולצה של 200 שקל בגלל שזה של CASTRO MEN בגלל שהיא יפה

וגם בגלל השם שלה מה שאמרת זה חצי ממה שבאמת נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מה רע ב T-Shirt מהשוק ב30 שקל? בלי שום הדפס, כחול הורס כמו המסך שמופיע בטלויזיות החדישות כשנגמרים השידורים ונכבה אחרי 15 דקות...

חייבים להיות מאגניב? יש לי שתי חולצות של Rockford Fosgate והן בן המעטות שיש עליהן הדפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויכול מאוד להיות שבמקרה של אותו אדם הפוזה אכן מדברת, אבל מכאן ועד להסיק שזה המצב אצל כולם, הדרך רחוקה

לא אצל כולם (כמובן), אבל אצל הרבה מאד, במיוחד בקרב בני הנוער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכת אלכוהול זה חלק מתרבות-הפנאי המודרנית (אתה מסכים איתי נכון?)

אכן. מעט מאוד אנשים שותים בעכבות הנחיות הרופאים...

וזה נכון גם לגבי מאכלי גורמה והנאות רבות אחרות בחיים שאינן הכרחיות לקיום.

הרבה מאד אנשים התחילו לשתות בגלל לחץ חברתי, "פוזות" ועוד כל מיני סיבות דפוקות...

נכון, ורחמי עליהם.

הרבה אנשים לא אוהבים את הטעם של האלכוהול והם בכל זאת שותים אותו כידי לקבל את ה"אפקט המשכר של האלכוהול"

קשה לי אמנם להזדהות איתם, אבל לפחות לאלכוהול יש אפקט של ממש, כזה שניתן להבין מדוע אנשים רבים חושקים בו (ממש כמו במקרה של סמים).

בניגוד מוחלט לניקוטין בסיגריות שיוצר אפקט זניח של התעוררות. כמובן שבהמשך מדובר באפקט משמעותי יותר של סיפוק ההתמכרות, אבל קשה לי מאוד להבין אנשים שגורמים לעצמם להתמכר לדבר רק כדי שיוכלו לספק את אותה התמכרות.

כמובן יש יוצאי מן הכלל, אבל רוב האנשים שותים בגלל הקטע החברתי...

אני מכיר לא מעט אנשים (ואני בתוכם) שמסוגלים להנות מאוד משתיה בכמות שאינה משכרת כלל.

בחישוב גס, כמות האלכוהול שישנה בכוסית יין או בכוס בירה שווה לכמות שבשוט אחד של משקה חריף.

אולי זה יפליא אותך, אבל מכל אלה אפשר להנות גם כשהכמות קטנה מכדי שיהיה אפקט משכר כלשהו.

סקו?ל!

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעשנת...לא בגלל שזה עולה המון כסף...או רק כדי ללכת נגד כולם...

אני פשוט לא אוהבת את זה...זה עושה לי בחילה וכאבי ראש (רק מלהריח את זה מאנשים אחרים...)

אז למה שאני רק יגעיל את עצמי ואכניס את הח** הזה לריאות שלי... ???

בקשר לאופנה...אני לובשת מה שבא לי, מה שנראה לי יפה ומה שנוח לי ללבוש...לא קונה בגדים רק בגלל שכולם לובשים את זה...

ואם כבר דיברתם על חולצות...החולצה הכי יפה היא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...