העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה ! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה !

dR-TraNce

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעשן כבד כבר 4 ומשהו שנים.

בניגוד למה שאתם אומרים התחלתי בצבא ולא בגלל פוזות.

גם לי הרצו על זה ואמרו אבל זה לא עזר, לא בגלל שאני מכור אלא בגלל שאני נהנה מזה.

חוצמיזה בקשר לזה שזה מסוכן: פיגוע יותר מסוכן. :AR15:

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעשן כבד כבר 4 ומשהו שנים.

בניגוד למה שאתם אומרים התחלתי בצבא ולא בגלל פוזות.

אם לא בגלל פוזות אז אלא בגלל מה? אתה מסכים איתי שלמי שעדיין לא מכור, האפקט המעורר של הניקוטין הוא לא יותר מזניח.

גם לי הרצו על זה ואמרו אבל זה לא עזר, לא בגלל שאני מכור אלא בגלל שאני נהנה מזה.

אתה נהנה מזה היום אך ורק מכיוון שאתה מכור. ההתמכרות יוצרת אצלך צורך שלא היה שם קודם, צורך שרק סיגריה יכולה להרגיע.

באותה מידה את יכול להתמכר לכל חומר כימי אחר (בין אם הוא גורם לך הנאה ובין אם לא), לאחר שאתה מכור, עצם השימוש באותו חומר ייתן לך סיפוק. זאת האמת וכל האמת.

כמובן שמעבר להתמכרות הפיזית, ישנם גם התמכרות נפשית, לחץ חברתי ועוד סיבות אחרות (אחת מהן היא העובדה שכל ההתעסקות הידנית עם הסיגריות מפיגה אצל אנשים רבים מבוכה שהיתה קיימת אם היו צריכים לעמוד בחוסר מעש).

חוצמיזה בקשר לזה שזה מסוכן: פיגוע יותר מסוכן. :AR15:

כמה שאתה טועה :nono:

25% מכלל מקרי המוות בקרב גברים בעולם המערבי (כולל ישראל) נגרמים כתוצאה ישירה מעישון.

ההערכות אומרות שבשנים הקרובות יהפוך העישון לסיבה העיקרית לתמותה במדינות מתפתחות וכבר היום העישון נחשב לסיבה העיקרית (הניתנת למניעה) למוות בארה"ב.

לעומת זאת, כמות ההרוגים כתוצאה מפיגועים נעמדת בכמה מאות.

אל תמכור לעצמך אשליות, העישון הוא איום הרבה יותר גדול על החיים שלך מאשר פיגועים.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נגד כל מוצרי הטבק למינהם, ואני ממש לא יכול לסבול שמישהו מעשן לידי...

מזל אף אחד לא מעשן אצלי בבית...(זו רק תאוריה שלי אבל אם באת מבית שעישנו בו,הסבירות שאתה תעשן בעצמך היא גבוהה מאוד..)

חוצמיזה בקשר לזה שזה מסוכן: פיגוע יותר מסוכן.

זה באמת אחד הדברים הטיפשיים ביותר ששמעתי... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי .... נקים אגודה שתתבע את כל המעשנים באלפי דולרים על זה שהם פוגעים לנו בבריאות ובאורח החיים ...

או שנקים כנופיה שתסע מסביב לעולם ותחסל את כל התעשיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עישון זה דבר מסריח! חבל שבכלל המציאו את זה.

אני לא יכול לסבול שמעשנים לידי, נהיה לי כאב ראש וזה הורס לי את כל היום, פשוט מרגיז.

רוצים לעשן? יופי - לכו למקום שאין אנשים, יש אנשים ביישנים (כשמישהו מדליק סיגריה על ידי אני אומר לו להתרחק, אבל יש ביישנים) שלא יכולים לסבול עישון ובכ"ז שותקים, צריך לעשות משהו נגד זה. אני (ומי ששונא ריח סיגריות) לא חייבים לסבול את אלו שמעשנים! חייבים לעשות משהו נגד זה! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

זוועה, פשוט זוועה...

הממשלות בעולם צריכות לנקוט בצעדים חריפים נגד המעשנים, להטיל מס קניה כבד בטירוף... הגיע הזמן למגר את התופעה.

הייתי לוקח לכם את הפיות ודוחף אותם לתוך אגזוז של פיאסטה 79' ומביא אותה ב6000 סל"ד, הייתי רוצה לראות איך הייתם מעשנים את זה. :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

רגע .... יש לכם משהו נגד הסיגריות , נכון ? מה קורה לגבי חומרים טבעים שמעשנים אותם ? צמחים למיניהם ? גם נגד זה יש לכם משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

כל עשן מסוג שהוא שנכנס לריאות, יש לי נגדו משהו.

אז זה עושה אותך בחור לא טוב בכלל בכלל ! מילא סיגריות , אבל ס#@& ? איך אפשר בלי !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...