העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העישון מזיק לביראות בצורה מחרידה - היום הרצו לי על זה !

dR-TraNce

Recommended Posts

צהריים טובים ושבוע טוב לכל הגולשים!

אני לומד בכיתה ט'.

היום היה לנו שעתיים הרצאה על עישון, כמה שזה מזיק לבריאות, כמה לא כדי לעשן...

אז בואו אני יסכם לכם קצת את כל מה שנאמר ונלמד אני ממש השכלתי משם ממש חומר למחשבה

שווה לשבת לקרוא את כל מה שאני רושם אולי עוד איזה יום יפול לכל הנערים הסימון שפוזה זה לא זה!

אוקיי נתחיל:

התחילה ההרצאה על העישון הוא הסביר על הסיגרה.

אתם יודעים מי המציא את הסיגריה?

האמריקאים לא לא אמריקאים המודרנים אלא הברברים! כן מה ששמעתם הם המציאו את הטבק.

ומאז התחילו להיפתח מפעלי טבק וסיגריות! יש לכם אולי מושג כמה כל מנהל מפעיל טבק מרוייח בערך

בחודש? סכומים שלא יאומנים ההורים שלכם לא מרוויחים את זה בשנתיים נראה לי!

$80,000,000! כן כן מה ששמעתם! הם מרוויחים 80 מיליון דולר בחודש על כל הזבל שהם מוכרים.

המרצה הראה לנו תמונה של מנהלי איזה מפעל סיגריות שהם נשבעו ככה בתמונה שהניקוטין שיש בסגיריות לא ממכר

וברור שהם ישקרו וישבעו מה אכפתם להם להרוויח 80 מילון דולר בחודש? להם זה ממש יוצא רווח.

ניקוטין?

יש בניקוטין שיש בתוך הסיגריות כ4,000 חומרים שמזיקים לבריאות חומרים שאם הייתם יודעים מזה כל חומר אתם

הייתם מקבלים שוק כל אלה שמעשנים אין לכם מושג מה אתם מעשנים אם היה לכם מושג לא הייתם אפילו מנסים!

בטח אתם עכשיו יושבים וחושבים מה כבר יכול להיות בפניים?

אצטון, נפט, אמניה (חומר כזה ששורף את הגוף), כל מיני חומרים כאלה שמנקים איתם את הרצפה וברזים במסגרות ודברים

כאלה בקיצור! ניקוטין זה חומר ממכר ומזיק יותר מכל דבר בסיגרה!

בטוח שיש פה אנשים שמעשנים נכון?

אם אתם מעשנים כבדים 5 שנים + תעשו צילום רנטגן לראות ותראו שכל הראות שלכם שחורות ומזה?

זה מהסיגריות אתם עישנתם נפט!! כל מה ששמעתם זה נפט.

אתם יודעים ממה מקבלים סרטן ריאות בגלל הסיגריות?

רק בגלל הניקוטן והחומר שנמצא בתוכו "נפט"! הנפט הזה נדבק ב"נשמה" של הריאות ואי אפשר בדר"כ לנקות את זה מהריאות

וגם אם אפשר זה לא לחלוטין. וזה ממש ממש אבל באמת ממש לא שווה את זה.

נכון כולם אומרים שהסגריות מרגיעות וכולם הולכים לעשות הפסקה עם כוס קפה וסגירה?

אמממ...מ...מ... ממש ממש לא!! לא חבר'ה זה לא מרגיע בכלל.

כל המעשנים הגוף שלהם מכור לניקוטין כמו שנרקומן מכור לסמים והגוף של המעשן מבקש ניקוטין ואם הוא לא מקבל את המנה היומית

שלו אז? הבן אדם עצבני, לא רגוע, בלחץ... ואז שהוא מקבל את המנה (סיגריה) שלו הגוף נרגע הוא קבל את המנה לעכשיו!

וככה זה ממשיך ומיום ליום זה גודל וגודל! וזה ממש לא שווה את זה.

עכשיו בואו וניגש לנערים.

אני גם נער מתבגר כמו המון נערים בישראל ;) - גאה בצעמי.

בדר"כ כל הנערים מתחילים לעשן בגלל שהם חושבים שזה הסטייל וזה קול כזה ואם תעשן אתה תיהיה בטוח החבר'ה. אז זה ממש לא נכון!

כאילו זה נכון כל הנערים 90% מהם מתחילים בגלל שהם חושבים שהם יחשבו כלים. והם ממש לא.

אני לא מעשן כאילו אני מעשן פעם בכמה זמן נרגילה (עוד מעט אני יפרט קצת על הנרגילה) ואני בתוך החבר'ה שלי כל אחד והחבר'ה שלו אם

מי שהוא יושב ומסתובב!

הנערים מתחילים לעשן בגלל פוזה, להרגיש IN, סטייל, סטלה וכו'..

ואז לאחר כחודש הניקוטין מתחיל להשפיע על הגוף. הגוף מתחיל להתמכר לניקוטין (כמו סם שכזה..) ואז כאן עוד איך שהוא אפשר להפסיק

לעשן וזה עדיין ממש קשה. ואז כל פעם אתם מעשנים יותר ויותר ואז הגוף מקבל יותר ויותר ניקוטין ואז הוא דורש בהתאם לכך שהוא קבל.

שזה אומר שהוא מבקש הרבה ניקוטין ביום ואז ממש ממש אבל באמת ממש קשה להפסיק לעשן.

ואז מתמכרים ואתם רואים תוצאות. רק נזק מזה. מחלות כמו סרטן - מחלה מעוד מסוכנת, התקפי לב, אין , אסטמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער אבל ההודעה הייתה מאוד ארוכה הינה המשך!

-------------------------------------

נרגילה -> משרד ד"ר טראנס כי נרגילה מזיקה לביראות בדיוק כמו סיגריה!

אובכן, יש המון שמועות בקרב בני הנוער שנרגילה לא מזיקה לבריאות שאני אחד מהם שחשבתי ככה!

וחשבתי שהמיים בכד של הנרגילה מסנן את כל הרעילים שיש בטבק (4,000 חומרים שמזיקים לבריאות בצורה מחרידה!) אז זהור שהמים לא

עושים כלום הם סתם לא מסננים שום רעילים ושום דבר.

הנרגילה מזיקה בדיוק כמו הסיגריה ואפילו יותר גרוע.

בטח אתם שוב חושבים מה??????????????????? מזיקה ועוד יותר גרוע מהסיגרה?

אז כן התשובה היא כן!

מה משענים בנרגילה?

את הטעם שאתה בוכר שזה טעים והכל ועכשיו הבנתי שזה לא שווה את זה!

טעם -> טבק עם עוד המון חומרים רעילים ואתם לא תאמינו למה שאני יגיד! הטעם של הנרגילה בדר"כ הוא מטבק + חרא של גמלים. אבל לא

תמיד הוא מחרא של גמלים... הערבים שמים המון דברים ועוד עכשיו שהמצב של היום כזה מסכון מפחיד לחשוב מה הם יכולים לשיים שם ולהרוג

תוך שניה אחרי "שאחטה" ראשונה! אנשים חכרו ובדקו ומצאו שבחלק מהטעמים יש חשיש ויכול להיות עוד המון סמים שמשותלים בתוך הזבל

שהערבים מוכרים וזה ממש דפוק.

אני אישית יודע מזה לשבת ולעשן נרגילה לפרק איזה ראש של נרגילה זה הסטלה של החיים ממש סבבה של החיים אתה וכל החבר'ה שלך יושבים

באיזה פארק בחושך ומפרקים שם איזה 5-6 ראשים של נרגילה זה סוף הדרך ההרגשה בעניניים והטעם לא תמיד מרגישים!

לסיכום ->

הסיגריות מזיקים ולא שווה בכלל להתקרב לחרא הזה אני אומר לכם זה דבר דפוק שהברברים באמריקה המציאו זה דבר מגעיל דוחה, לא מרגיע,

וכל מה שאומרים בדר"כ על סיגריות בפרוסומות הכל חרא כמו הסיגריה שקרים שקרים ועוד פעם שקרים!

אז חבר'ה אלא שמעשנים פה תנסו להפסיק לעשן יכול להיות שלא תצליחו אם אתם מכורים חזק לעישון אבל תנסו לאט לאט לרדת בדרגה

של העישון אולי עוד איזה שהו פעם אתם תצילחו!

הנרגילה דבר מגניב ביותר שבני נוער בעיקר מתלהבים ממנו! אני יפסיק לעשן נרגילה רק מיידי פעם שממש כולם יושבים זה יהיה בכייף אני לא

יעשן קבוע כמו עד עכשיו ואני יודע מה אני מדבר שיש לי את הרצון אז אני יכול הכל! אבל מי שלא נגע בנרגילה לא כדי לגעת הוא גם יראה שזה

סבבה והכל ואח"כ יגיד קצת קצת ואופ אתה מכור לדבר הזה!

משרד הבריאות צודק בהחלט עם כל הפרסומות שלו נגד הסיגריות!!

תהנו לכם אני מקווה שרכשתם ידע רב מהסיכום הזה שרשמתי לכם לקח לי דיי המון זמן לרשום אבל תהנו.

אני רוצה תגובות\הערות שליליות וחיוביות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

נו ולמה אתה חושב שרובינו וגם קהל המעשנים לא מודע לזה?

רבים מקהל המעשנים עושים את זה כי הם נהנים מהתנועה, כי הם נהנים מה"ארומה" ולצערי יותר ויותר אנשים מתחילים לעשן כי הם חושב שזה "מאגניב ואיני".

סתם חלשי אופי מעוררי רחמים, הגיע הזמן שינדו אותם מהחברה, מסריחונים.

מספיק נחנקים בגללם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מגניב ואיני" - I Dont Think SO

התחלתי לעשן בגיל 11 - לבד,ולא בגלל שיחשיבו אותי כמגניב ואיני

והפסקתי לעשן אחרי שנה כי הבנתי שזה מבזבז את כספי(ולא בגלל סיבות אחרות כמו דאגה לבריאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לכל העניין הזה כבר שנים...

אבל אם מישהו יעז להכנס ביני לבין יסמין (הנרגילה שלי)...

רע ומר יהיה סופו...

אני אעשן כמה שאני רוצה!

עם אבא שלי... עם חברים שלי... עם סבא שלי כשהוא בא... עם כולםםםםםםםםםם!

כי זה כיף... אני נהנה... זה זמן איכות...

ועדיף זה מאשר למות בגיל 25 מתאונת דרכים...

אז יאללה כ** א** אני רוצה עשן והרבהההההההההההההההה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני לא בא כאן בפניה אישית ואני לא מכליל, יש כל מיני סיבות לכך שאנשים החליטו לעשן... ציינתי את חלקן.

כל אחד יודע מאיפה כל העסק אצלו התחיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ולמה אתה חושב שרובינו וגם קהל המעשנים לא מודע לזה?

רבים מקהל המעשנים עושים את זה כי הם נהנים מהתנועה, כי הם נהנים מה"ארומה" ולצערי יותר ויותר אנשים מתחילים לעשן כי הם חושב שזה "מאגניב ואיני".

סתם חלשי אופי מעוררי רחמים, הגיע הזמן שינדו אותם מהחברה, מסריחונים.

מספיק נחנקים בגללם.

צודק בהחלט!

אני מודע לכל העניין הזה כבר שנים...

אבל אם מישהו יעז להכנס ביני לבין יסמין (הנרגילה שלי)...

רע ומר יהיה סופו...

אני אעשן כמה שאני רוצה!

עם אבא שלי... עם חברים שלי... עם סבא שלי כשהוא בא... עם כולםםםםםםםםםם!

כי זה כיף... אני נהנה... זה זמן איכות...

ועדיף זה מאשר למות בגיל 25 מתאונת דרכים...

אז יאללה כ** א** אני רוצה עשן והרבהההההההההההההההה...

איזה תשובה ממש לעניין ליאור לא מתאים לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

שים לב שגם לסולימני וגם לג'ובניק לא אכפת מהאחרים בקטע הזה.

העיקר שלהם טוב, לא חשוב שהם מפוררים את העפר שלהם לריאות של אחרים, העיקר שזה "שווה את זה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שגם לסולימני וגם לג'ובניק לא אכפת מהאחרים בקטע הזה.

העיקר שלהם טוב, לא חשוב שהם מפוררים את העפר שלהם לריאות של אחרים, העיקר שזה "שווה את זה".

חס וחלילה חס ושלום טפו טפו טפו שלוש נקישות על עץ אלון...

ווטו! אני מוחה!

רגע!

אני לא אמרתי שלא אכפת לי מאחרים!

קודם כל אני לא מעשן סגריות... (לא אוהב, אין מה לעשות... וזה גם מסריח... ברררררררר)

וכשאני מעשן (בואו נגיד בבית) ומישהי (בדר"כ/כל הזמן אחותי) אומרת לי שהעשן מפריע לה

אז אני אומר לה... "סתלקי לחדר שלך וסתמי את הפה אישה"...

אתה רואה? אני מתחשב בה!

סתם..

אני בצורה יפה ואלגנטית עושה את העיגולים שלי לכיוון אחר... ;)

ומנסה כמה שיותר שזה לא יפריע לה... (באמת! HONESTLY)

ואני לא מעשן כשאני יודע שזה מפריע למישהו... (ואיזה מפריע... כולם מעשנים איתי ובסוף אנחנו רבים על הצינור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...