צורב ו-DVD לא עובדים לסירוגין (גם עוד לפני שמערכת ההפעלה עולה)... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב ו-DVD לא עובדים לסירוגין (גם עוד לפני שמערכת ההפעלה עולה)...

Benj

Recommended Posts

יש לי בעיה בעייתית מאוד שזיהיתי אותו אתמול והיא נמשכת!

אתמול שמתי לב במחשב שלי שהצלמית של הצורב נעלמה!

נכנסתי ללוח הבקרה> מערכת> התקני חומרה ועשיתי רענון - וזה לא עזר.

ביצעתי אתחול למחשב ושום דבר לא עזר.

גם הדלת של הכונן לא נפתחה בכלל, כאילו לא מגיע לו חשמל בכלל.

פתחתי את המארז חיזקתי כבלים (אם איזה כבל התרופף), הרכבתי הפעלתי והצורב חזר.

עשיתי עדכון לתוכנה כלשהי, שאילץ אותי לאתחל את המחשב... ביצעתי אתחול וה-DVD נעלם (הצורב נשאר) וגם לא הגיב - המגש לא נפתח בלחיצה על הכפתור.

ביצעתי עוד פעם אתחול - ה-DVD חזר והצורב לא פעל - וכעת ה-DVD הגיב מצוין ואילו הצורב... כלום כאילו אין לו חשמל.

ביצעתי עוד פעם אתחול לפני ש-Windows עלה בדקתי האם אפשר לפתוח את המגש של הכוננים על ידי לחיצה על הכפתור ולא היה ניתן לפתוח את מגש הצורב.

לאחר כמה אתחולים זה שוב השתנה וה-DVD השתתק במקום הצורב ושוב (גם לפני עוד ש-Windows עולה) ואחרי עוד אתחול התחלף בצורב (שסירב לעבוד).

היום כל היום הצורב לא עבד למרות מספר אתחולים, אז עוד פעם פתחתי את המחשב חיזקתי כבלים, פירקתי והרכבתי מחדש, החלפתי כבלים, והצורב לא חזר לעבוד, כאילו אין לו חשמל.

לעומת זאת אם מנתקים את ה-DVD פתאום הצורב חוזר לעבוד (מבלי לגעת כלל בכבל שלו).

אם למישהו יש פתרון לבעיה המתסכלת אני אודה לו מאוד!

בהמון תודה מראש!

המפרט:

לוח אם: IS7-E

מעבד: 4C 2.4

זיכרון: 2x256MB PC3200 Infineon

צורב: Teac 32x10x32

DVD: Toshiba x8

כונן קשיח: WD 80GB 8MB Cache

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כבלים החלפת IDE/כוח ,אולי שניהם?

תחליף תכבלי כוח אם לא עשית זאת

החלפתי את הכבלים מהספק כוח (פשוט שיניתי החלפתי את החיבורים עם דברים אחרים המחוברים במחשב).

אין לי אפשרות להחליף כבל IDE, כי יש לי רק אחד ובגלל המבנה הפיזי של המארז ומיקום הכוננים, אני גם לא יכול לשנות את סדר החיבור.

אבל, לעניות דעתי, אם זו הייתה בעיה של כבר IDE המגש של הכונן היה נפתח, כשלוחצים על הכפתור.

כמה ואט הספק כוח ושל איזה חברה? הוספת לאחרונה חומרה חדשה?

הספק כוח הוא Codegen 400W

לא הוספתי מאז שקניתי את המחשב חומרה חדשה (אם כי כשקניתי אותו חיברתי את הצורב מהמחשב הקודם, אבל מאז לא הוספתי חומרה חדשה - כבר 11 חודשים).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת אם מנתקים את ה- פתאום הצורב חוזר לעבוד (מבלי לגעת כלל בכבל שלו).

לי זה נשמע כמו ספק כוח חלש מידי.

בכל מקרה - הייתי מציע לבדוק את הצורב וה במחשב אחר - רק כדי לשלול את האפשרות ששניהם לא תקינים. יש לי כונן CD-ROM ישן שיש לו בעיה של קבלת מתח, כנראה ההלחמות שלו נחלשו ולכן הוא פעם עובד ופעם לא. אולי זה המקרה גם אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...